What's new

-Pozostałe Orange Free - kompresja grafiki

Status
Not open for further replies.

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Od kilku dni jestem szcz??liwym (a mo?e jednak nie...) posiadaczem internetu mobilnego Orange Free i modemu ZTE MF636. Og?lnie internet spisuje si? ca?kiem nie?le, ale jest jedna rzecz, kt?ra mnie denerwuje. Mianowicie wszystkie grafiki zanim trafi? na m?j komputer s? kompresowane przez co ich jako?? spada katastrofalnie w d??. Pr?bowa?em ju? kilku metod aby to omin??, niestety ?adna z nich nie dzia?a?a.

Jestem ju? bliski zadzwonienia do obs?ugi klienta, ale zanim to zrobi? chcia?bym si? upewni? czy kto? z was nie mia? podobnego problemu i nie poradzi? sobie jako?. Ta opcja jest dla mnie ostateczno?ci?, bo wiem, ?e osoby pracuj?ce w obs?udze klienta cz?sto nie s? w stanie pom?c w jakikolwiek spos?b. Kolejnym faktem, kt?ry zniech?ca mnie do telefonowania tam jest wypowied? pewnej osoby na innym forum, z kt?rej wynika?o, ?e osoby z biura obs?ugi klienta nie s? nawet poinformowane o tym, ?e taka kompresja ma miejsce.

Oto metody, kt?re zaproponowano mi na innym forum oraz znalezione w internecie, kt?re oczywi?cie nie podzia?a?y:

  • U?ycie programu Orange Romania Mobile Data Accelerator
  • Zmiana nag??wk?w zapyta? GET HTTP w Mozilli Firefox rozszerzeniem Modify Headers
  • Zmiana nag??wk?w zapyta? GET HTTP w Mozilli Firefox programem Privoxy

Kto? powiedzia? mi, ?e jest to kwestia zmiany APN na VPN i tutaj rodz? si? dwa kolejne pytania. Czy to jest sprawdzona metoda i na pewno usunie to kompresowanie plik?w graficznych? I drugie pytanie, czy Orange robi jakie? problemy przy prze??czenie APN na VPN?

To chyba wszystko co mia?em do przekazania, je?li macie jakie? inne metody albo znacie odpowiedzi na postawione przeze mnie pytania to piszcie.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Orange Free - kompresja grafiki

Od?wie?am!
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Orange Free - kompresja grafiki

Od?wie?am!
 
Status
Not open for further replies.
Top