What's new

Osiek Service!

Status
Not open for further replies.

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Witajcie. Jestem za?o?ycielem Osiek Service, w kt?rym na razie s? dwie osoby - ja oraz m?j rl friend. Wykonujemy wi?kszo?? us?ug tibijskich, mi?dzy innymi:

  • Expienie
  • Skillowanie
  • Przechodzenie wyspy rookgard
  • Zdobywanie poziomu magicznego(na pro?b? mog? ?owi? rybki gratis)
  • Robienie run
  • Wykonywanie quest?w
  • Waypointy do nbota
  • Waypointy do elfbota

Kilka informacji wam podam, aby nie by?o p??niej g?upich pyta?. Je?eli mam expi?, to na postaci musz? by? albo poty, albo pieni?dze na nie - inaczej nie mamy o czym rozmawia?. Co do robienia run - to samo, musz? by? pieni?dze na blank runy. Do wyboru macie dwa sposoby p?atno?ci, pieni?dze na serwerze refugia oraz przelew. Uwaga! Najwyra?niej nie wprowadz? systemu p?atno?ci SMS, chyba, ?e zachce mi si? robi? konto w dotpayu lub na paymedii.

Dodatkowe informacje: Us?ugi wykonam na ka?dym ?wiecie, na pro?b? sprzedawcy mog? 'boci?', poniewa? przy?pieszy to czas wykonania. Zg?oszenia poprosz? na numer gadu-gadu: 234439. Zg?oszenie powinno zawiera? typu us?ugi, cen?, uwagi i dodatkowe pytania do mnie. Dost?pne u nas jest allegro, na koszt kupuj?cego oraz na pro?b? kupuj?cego. W razie, gdyby posta? zaliczy?y deda, gwarantuj? zwrot pieni?dzy oraz odrobienie straty! Posiadamy tak?e swoj? witryn? internetow?, na kt?re znajdziecie wi?cej informacji ni? w tym temacie.



Pozdrawiam,
dechalol.
 
  • Like
Reactions: Ray

Buciu

Advanced User
Joined
Jun 13, 2009
Messages
263
Reaction score
20
Age
27
Odp: Osiek Service!

Dobry kontakt, ciekawa rozmowa. Polecam ten service. Sam korzystam z ich pomocy. Poprosi?em ich o wyskillowanie pallka. W??snie teraz czekam na Dechalol, ?eby mu da? pieni?dze i konto.

Pozdrawiam
Buciu​
 

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: Osiek Service!

Edytowa?em pierwszy post, zapraszam do korzystania z serwisu.

<od?wie?am>
 

Gitu123

Senior User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
700
Reaction score
22
Odp: Osiek Service!

Ile kosztowac bedzie wyskillowanie knighta ze skilli 65/63 na skille 80/75 Swiat furora
 

Jonisou

Active User
Joined
Oct 28, 2008
Messages
121
Reaction score
15
Odp: Osiek Service!

witam
Chcia?bym skorzyztsac z service'u. Aktualnie tylko przejscie rooka. Ile by to kosztowalo na refugii??

Pozdrawiam
 

Tusiek-90

New User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
3
Reaction score
1
Odp: Osiek Service!

witam..
chcialem sie dowiedziec ile bd kosztowac wyexpienie mojego druida z 24lvl(50% gdzies do 25) do lvl albo 27 albo 30 albo 33?? sposub dowolny... bot czy nie bot... moge zaplacic doladowaniem lub przelewem :) czekam na odpowiedz lub kontakt gg... 9990888 :) Pozdrawiam
 

Jonisou

Active User
Joined
Oct 28, 2008
Messages
121
Reaction score
15
Odp: Osiek Service!

jak z?apaiesz bana to b?dzie twoja strata ;] i tak nowe konto bedzie zakladane ;]. Bot, byle szybko i troche kasy i uzbrojenie zeby bylo ;] swiat: Olympa
 

Hmf

New User
Joined
Nov 6, 2009
Messages
8
Reaction score
2
Odp: Osiek Service!

Ile by kosztowa?o wyskillowanie palka (700 ss mam) 58/45~
Wszystkie ss?

#edit

Zosta?em oszukany przez Dragstersa..
Nie radze ufa?..
 
Last edited:

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: Osiek Service!

Ile by kosztowa?o wyskillowanie palka (700 ss mam) 58/45~
Wszystkie ss?
#edit
Zosta?em oszukany przez Dragstersa..
Nie radze ufa?..


Cz?owieku, nie denerwuj mnie. Pr?bowa?e? nas oszuka?, pisz?c, co si? stanie jak nie zap?acisz - powiedzieli?my Ci, a Ty od razu zrezygnowa?e?. Nie my Ci? oszukali?my, tylko ty sam siebie oszuka?e? + do tego nie mia?e? maila i rk do konta, a win? zwalasz na nas.

BUMP!
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Osiek Service!

Ile kosztowa?o by wyskillowanie knighta bez PACC z 60/55 na 75/70? Mo?e by? bot a forma p?atno?ci oboj?tna. GG mam w profilu jbc.
 

lukasz6822

User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Osiek Service!

Ile b?dzie kosztowa? wyexpienie sorca 0d 19 lvl do ok.38? Moge zap?aci? do?adowaniem albo przelewem. Harmonia npvp
 
Last edited:

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: Osiek Service!

Ile b?dzie kosztowa? wyexpienie sorca 0d 19 lvl do ok.38?

Je?eli piszecie, piszcie jak? form? p?atno?ci oraz na jakim ?wiecie jest posta? (npvp/pvp). Mo?emy si? dogada? na privie.

BUMP!
 
Joined
Dec 2, 2009
Messages
22
Reaction score
2
Odp: Osiek Service!

Ile kosztowa?o by wyexpienie Pallka z 8lvla na 50 i wyskillowanie do 80/70 skilla??wiat nPvP facc .Gg mam w profilu
 
Last edited:

Shiftcik

New User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Osiek Service!

Witam, ile by kosztowalo wyskilowanie palka 10lvl z skilli 30 do 70. Posta? nie posiada pacc. Swiat nPvP. Forma platnosci przelew.I ile trzeba miec kamieni na wyskilowanie?
(Na priv nie moge napisa? bo masz za du?o wiadomo?ci w skrzynce):p
 

adirexxx

User
Joined
Dec 17, 2008
Messages
42
Reaction score
15
Odp: Osiek Service!

Ile by kosztowalo wyskilanie mojego kina (ale to jeszcze nie teraz bo nie chce pacca marnowac :D Lvl bedzie po paccu okolo 110-115 ;p ze skili pewnie z 84-85 do 90 :) Moze byc bot ;] wez napisz na gg 434001 :) moze sie dogadamy;]
 

Buciu

Advanced User
Joined
Jun 13, 2009
Messages
263
Reaction score
20
Age
27
Odp: Osiek Service!

Chcia?bym si? dowiedzie? ile mo?e kosztowa? wyskillowanie Knighta z 47~/43~
do 70 ? Prosz? o szybk? odpowied?. Mo?e by? bot. Ofc. Za kas? na Refugii
 
Last edited:

Maneczek3

New User
Joined
Jan 6, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Osiek Service!

Chcia?bym wiedzie? je?li zam?wi?bym u was skillowanie knighta z skilli 40/40 do 70/70 to ile by to trwa?o?
 

Deare

User
Joined
Oct 29, 2009
Messages
32
Reaction score
8
Odp: Osiek Service!

witam mam 8 lvl palladyn chcia?bym wyekspienie go do 25 lvl i skille ok. 65 daje 400 ss ile by to kosztowa?o npvp.
 
Status
Not open for further replies.
Top