What's new

Oskary 2015 - Wyniki!

Status
Not open for further replies.

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Oskary 2015 - Wyniki!

Widz?, ?e dzieje si? tu co? totalnie niedobrego...

1. Surowo zabronione jest:
Wstawiania bezsensownych mem?w/gif?w na wszystkich forach z wyj?tkiem Hyde Parku i Tibia.net.pl Fun Zone.

Mem nie by? bezsensowny. Bezsensowne jest za to usuwanie post?w, kt?re wprowadzaj? pozytywny nastr?j na forum - je?li ten mem komu? poprawi? humor, a mi z ca?? pewno?ci?, to na pewno mia? wi?kszy sens ni? 10 "naukowych" nudnych.
Takie moderowanie to dzielne rozwi?zywanie problem?w, kt?re samemu si? tworzy - jak kto? kiedy? pi?knie okre?li? sens komunizmu.
Podsumowuj?c: mniej czepiania si?, bo inaczej to forum b?dzie tylko odpycha?.

Oskary 2015 to z za?o?enia przyjemny konkurs - tak jak w poprzednim temacie ludzie ?artowali i og?lnie byli szcz??liwi, tak teraz wi?kszo?? gratuluje lub stara si? do?mieszni? swoje komentarze. Po co na si?? to psu??
Sorry za epopej? narodow?, ale czas si? ogarn?? >.>
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Oskary 2015 - Wyniki!

Widz?, ?e dzieje si? tu co? totalnie niedobrego...



Mem nie by? bezsensowny. Bezsensowne jest za to usuwanie post?w, kt?re wprowadzaj? pozytywny nastr?j na forum - je?li ten mem komu? poprawi? humor, a mi z ca?? pewno?ci?, to na pewno mia? wi?kszy sens ni? 10 "naukowych" nudnych.
Takie moderowanie to dzielne rozwi?zywanie problem?w, kt?re samemu si? tworzy - jak kto? kiedy? pi?knie okre?li? sens komunizmu.
Podsumowuj?c: mniej czepiania si?, bo inaczej to forum b?dzie tylko odpycha?.

Oskary 2015 to z za?o?enia przyjemny konkurs - tak jak w poprzednim temacie ludzie ?artowali i og?lnie byli szcz??liwi, tak teraz wi?kszo?? gratuluje lub stara si? do?mieszni? swoje komentarze. Po co na si?? to psu??
Sorry za epopej? narodow?, ale czas si? ogarn?? >.>

Mi przyk?adowo humor poprawi? mem Asimova poniewa? jako, ?e nie wygra?em w konkursie to jednak dosta?em nagrod? pocieszenia, kt?ra by?a widoczna na w/w obrazku, kt?ry zosta? skasowany.
A tak na powa?nie to ten punkt regulaminu ma tyle sensu co Tibia 3D od Verdooma i powinni?cie w waszym k?ciku wzajemnej adoracji pomy?le? o jego skasowaniu, bo takie memy w sumie nie przeszkadzaj? o ile nie jest spamowane nimi na 10 stron.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Oskary 2015 - Wyniki!

Mi?o widzie? ?e kilka os?b jest po mojej stronie, ale c??. Taka jest polityka tego forum, dodasz co?, co zaraz zostanie usuni?te bez ?ladu, p??niej mod dodaj?cy pkt regulaminu, kt?ry nie ma si? do niczego. Warnujcie, usuwajcie posty, banujcie a na koniec dziwcie si? ?e coraz mniej ludzi wchodzi na forum. ?yjcie dalej z my?l?, ?e robi?c konkursy i wrzucaj?c nowych ludzi na stanowiska, zmienicie ?ycie tego forum, skoro w prosty spos?b nie potraficie nawi?zac wi?zi z u?ytkownikami.

Powodzenia :vroam::ridinghorse:
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Oskary 2015 - Wyniki!

pajaca roku znowu zgarn??a ta sama osoba mimo ?e jej zachowanie w tym roku by?o dalekie od pajacowania

Zgadzam si? z Tob?, pajaca roku powiniene? zgarn?? Ty, bo okaza?e? si? wi?kszym ni? Marcin.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Oskary 2015 - Wyniki!

och przesta? z tymi komplementami
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Oskary 2015 - Wyniki!

Zgadzam si? z Tob?, pajaca roku powiniene? zgarn?? Ty, bo okaza?e? si? wi?kszym ni? Marcin.

Dzi?kuj? ?e na mnie g?osowa?e? ;3
Zawsze to kilka rep?w wpad?o.

Nast?pnym razem bardziej si? postaraj.
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: Oskary 2015 - Wyniki!

Nawet si? nie spodziewa?em, ?e m?j pierwszy poradnik kt?ry napisa?em osi?gnie jak?? nagrod? poradnika roku 2015 :O Dzi?ki ch?opaki, dajcie zna? kto wpad? na taki pomys? :)
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Oskary 2015 - Wyniki!

Statuetka pajaca jak najbardziej pasuje Marcinkowi. Kategorie administratora, skryptera i mappera roku powinny by? wywalone.
 

XXV

Active User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
117
Reaction score
25
Odp: Oskary 2015 - Wyniki!

Nic nie wygra?em? Kpina.
 
Joined
Apr 14, 2012
Messages
45
Reaction score
8
Odp: Oskary 2015 - Wyniki!

Nie mam ?adnych zastrze?e?, oczywi?cie kategoria pajaca roku jak co roku zdominowa?a pewna osoba.. Serdeczne gratulacje!
 
Status
Not open for further replies.
Top