What's new

OTS pod klient 7.6 - Czy to ma sens?

EvoClassic

User
Joined
Feb 5, 2018
Messages
21
Reaction score
0
Witam, mam pytanie czy op?aca si? jeszcze stawianie OTS pod stary protok?? - 7.6?
Generalnie w zamy?l? mam otworzenie serwera bardziej nastawionego na zabaw? jednak z ma?ym expem, czyli:
- questy/expowiska w tp roomie (przynajmniej z pocz?tku istnienia, p??niej mo?na si? pokusi? o rozrzucenie nowych na mapie),
- lekkie PVP-Enfo czyli exp za zabijanie graczy jednak nie bez ko?ca przez ograniczon? ilo?? frag?w do rsa,
- exp stage, kt?ry by?by z pocz?tku du?y (np. x50/x100 do np. 100lvla, tak aby nowi gracze mogli si? jako? wybi?),
- w?asna, nie zbyt du?a mapa (jedno miasto [ok 30-40 domk?w], kilkana?cie expowisk i quest?w na start, p??niej wiadomo dodawa? stopniowo nowe),

Jednak nie wiem czy kto? by?by ch?tny na gr?, map? mam po cz??ci sko?czon? (jakie? 50%, na dniach mog? doda? screeny), silnik te? jest ogarni?ty, z kas? na serwer dedykowany te? nie ma problemu, a i du?o czasu mam aktualnie wi?c nie by?oby problemu z aktualizacjami.
Jak to widzicie? :)
 

Venuto

Advanced User
Joined
Jan 15, 2016
Messages
252
Reaction score
2
Odp: OTS pod klient 7.6 - Czy to ma sens?

Jasne, ?e ma sens. Wszystko zale?y od tego jak zrobisz ten serwer i czy masz pomys?, jak masz to go realizuj. Nie masz nic do stracenia.
 

Tadeusz Norek

Active User
Joined
Nov 24, 2014
Messages
122
Reaction score
8
Odp: OTS pod klient 7.6 - Czy to ma sens?

Ma sens jak kolega wy?ej napisa?. Zamiast w?asnej mapy zrobi?bym edit dobrego YurOTS bez tp (statek). Bo takie rpg custom map, rl mapa to nie ma sensu - 3 dni i 0 online albo nabijane statystyki :).
 
Top