What's new

OTSlist.eu oraz FaniaOTS.pl - bawimy si? razem!

Status
Not open for further replies.

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Aloszka.

Z dniem dzisiejszym nawi?zali?my wsp??prac? z jedn? z najpopularniejszych OT list - ! Ponad dwa tysi?ce serwer?w i ponad dwadzie?cia tysi?cy zarejestrowanych u?ytkownik?w co rokuje na ?wietn? wsp??prac?. Zmiany mo?na zauwa?y? ju? na pierwszy rzut oka: do logo naszego forum zosta? dodany banner OTSlisty oraz dzia?, w kt?rym mo?ecie zg?asza? wszelkie b??dy i sugestie dot. strony - tutaj. Co Wy, jako spo?eczno?? forum, macie z takiej wsp??pracy? Ano, w ramach r??nych konkurs?w, b?dziecie mogli otrzyma? punkty premium na stronie, kt?re w znaczny spos?b pomog? Wam wypromowa? wasz serwer.

Z racji tego, ?e w?a?ciciel strony, tj. Infinity, posiada r?wnie? serwer , kt?ry swego czasu cieszy? si? ogromn? popularno?ci? - r?wnie? na naszym forum - postanowili?my, ?e b?dzie serwerem wspieranym przez Tibia.net.pl. Fania jest typowym serwerem RPG, w kt?ry warto zainwestowa? chocia?by ze wzgl?du na ?wietn? map?, dopracowane skrypty i SMSshop ograniczaj?cy si? do minimum. ?eby by?o weselej, b?dziemy na serwerze organizowa? eventy, kt?re, mam nadziej?, pomog? zbli?y? do siebie kadr? i u?ytkownik?w. Oczywi?cie nie ma event?w bez nagr?d - w tym wypadku b?d? to punkty premium, kt?re b?dzie mo?na wymieni? na przedmioty z SMSshop'a wedle uznania i w?asnych potrzeb. Ponadto zosta? dodany dzia? dla Fanii tutaj, znajdziecie w nim pomoc i nowo?ci, a tak?e wsparcie techniczne.

Mamy nadziej?, ?e wsp??praca b?dzie przebiega?a pomy?lnie.

Pozdrawiamy,
Administracja Tibia.net.pl.
 

Night Sky

Banned
Joined
Feb 13, 2012
Messages
49
Reaction score
8
Odp: OTSlist.eu oraz FaniaOTS.pl - bawimy si? razem!

te ramki troch? ss? :<

Ciesz? si? ze wsp??pracy, wida? przynajmniej, ?e co? si? dzieje :)
 

Jensej

Senior User
Joined
Mar 30, 2009
Messages
1,252
Reaction score
161
Odp: OTSlist.eu oraz FaniaOTS.pl - bawimy si? razem!

Moim zdaniem troch? ?rednio to logo otslist.eu komponuj? si? z logiem tnp. Proponowa?bym jak?? lepsz? obr?bk?. Co do tematu to bardzo dobrze, ?e co? zaczyna si? dzia?, zr?bcie jeszcze portal i b?dzie super.
ps. ew nowy Styl na forum
Pozdrawiam.
 

Michusjeedem

Active User
Joined
Dec 1, 2011
Messages
72
Reaction score
3
Odp: OTSlist.eu oraz FaniaOTS.pl - bawimy si? razem!

No i bardzo dobrze, ?e tnet w ko?cu nawi?za? z kim? wsp??prac? ;)
 

WinMar

User
Joined
Feb 27, 2012
Messages
34
Reaction score
0
Odp: OTSlist.eu oraz FaniaOTS.pl - bawimy si? razem!

Nie ma to jak wsp??praca popularnego forum i, popularnego serwisu. Miejmy nadzieje ?e wyjdzie to na dobre.
Pozdrawiam.

@Edit.
A wam jak zwykle ?le...
Administracja si? stara, nawi?zuje nowe wsp??prac?, by mie? fundusze na nagrody do konkurs?w, a wam i tak nie da si? dogodzi?.
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: OTSlist.eu oraz FaniaOTS.pl - bawimy si? razem!

ps. ew nowy Styl na forum

HAHAHAHAHAHA!

@top
Tez mi sie srednio podoba to logo... Na prawde moglo by byc lepsze.

Btw. Juz widze event jest ze strony administracji otsa :p
Mam nadzieje, ze bedzie tez cos forumowego bardziej a nie tylko z nagrodami na otsie(nie wszyscy graja).
No i tez mam nadzieje, ze ta wspolpraca sie bedzie ukladac lepiej niz to co bylo ostatnim razem i wczesniej, oraz, ze potrwa troche dluzej...
 

Fireflies

Advanced User
Joined
May 27, 2010
Messages
200
Reaction score
13
Odp: OTSlist.eu oraz FaniaOTS.pl - bawimy si? razem!

W ko?cu prawdziwy krok w stron? rozwoju forum! Jestem zaskoczony, a jednakowo ca?kiem zadowolony z tego obrotu sprawy. Powiem, ?e taka wsp??praca wyjdzie z pewno?ci? obu stronom na dobre. Strat tu nie widz?! Je?eli tylko zachowa si? kultura naszego forum (nie m?wi? o zachowaniach obywateli) to z pewno?ci? b?dzie to rewelacja!

Przy okazji, chcia?bym gor?co powita? ka?dego nowego u?ytkownika, kt?ry przyby? do nas z OTSlist oraz z Fanii. Mam nadziej?, i? b?dzie si? Wam tutaj podoba?o i wniesiecie razem z sob? co? dla forum. Mi?ej nocy ?ycz?!

Pozdrawiam!
Fireflies
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: OTSlist.eu oraz FaniaOTS.pl - bawimy si? razem!

Moim zdaniem troch? ?rednio to logo otslist.eu komponuj? si? z logiem tnp. Proponowa?bym jak?? lepsz? obr?bk?. Co do tematu to bardzo dobrze, ?e co? zaczyna si? dzia?, zr?bcie jeszcze portal i b?dzie super.
ps. ew nowy Styl na forum
Pozdrawiam.

ps. ew nowy Styl na forum x2 :)

PS aka TOPIC: PP na otslist zawsze si? przydadz?. I wola?bym, ?e by to eventy na otslist rozwijano. Swoj? droga ciekawe co wymy?licie. Eventy na otslistach? Hmm... Ciekawe. Mo?e konkurs graficzny za poka?n? ilo?? premium? ;x
 
Last edited:

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: OTSlist.eu oraz FaniaOTS.pl - bawimy si? razem!

W ko?cu ruszy?o co? z zewn?trz. ^^

Btw. Patrz?c okiem profesjonalnego grafika (kt?rym nie jestem~ ;d) nie rozumiem, jak mo?na skopiowa? logo ze strony nowego partnera i wklei? tutaj. :D Nie do??, ?e nie pasuje kolorystycznie (ten ziomek ze smyra?k? szczeg?lnie), jest wed?ug mnie zbyt du?y kontrast i wygl?da to sztucznie, to jeszcze spiskujecie przeciwko paladynom zakrywaj?c tego ?ucznika. ;<

My?l?, ?e sam napis + jaki? obrazek wtapiaj?cy si? w logo, bez tych zajebistych kwadracik?w w tle, by?by w porz?dku. ^^


W ka?dym razie oby tak dalej, zaczyna si? co? dzia?, oby nie stan??o tylko na tej wsp??pracy. ; )
 

Sanyo

Faniaots & Otslist
Joined
Jul 2, 2008
Messages
243
Reaction score
15
Odp: OTSlist.eu oraz FaniaOTS.pl - bawimy si? razem!

Nie ma innej opcji, ni? obustronne korzy?ci ;)
 

Michusjeedem

Active User
Joined
Dec 1, 2011
Messages
72
Reaction score
3
Odp: OTSlist.eu oraz FaniaOTS.pl - bawimy si? razem!

I gdzie teraz znikn?? dzia? Fani i logo? ;d
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: OTSlist.eu oraz FaniaOTS.pl - bawimy si? razem!

I gdzie teraz znikn?? dzia? Fani i logo? ;d

Albo to przez bledy, albo jak zwykle ktos zwleka z napisaniem 3 zdan w newsie zeby kazdy wszystko wiedzial...
Jak by na swiecie tak ludzi informowali to bysmy sie wczoraj dowiedzieli dopiero o smolensku pewnie :)
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: OTSlist.eu oraz FaniaOTS.pl - bawimy si? razem!

Dzia? fani oraz logo zosta?y wy??czone podczas samodziurawienia si? bazy danych, gdy wszystko wr?ci do normy, owy dzia? r?wnie? si? pojawi.
 
Status
Not open for further replies.
Top