What's new

OTSList - nowy projekt Tibia.net.pl

Status
Not open for further replies.

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Cze?? i czo?em.

Pewien cz?onek naszego zespo?u, mam na my?li Forsetiego, wpad? na pomys?, aby rozpocz?? prace nad projektem zwanym OTPress - gazet? internetow?, w kt?rej znajdowa?aby si? naj?wie?sze informacje z ?ycia OT, recenzje dobrze zapowiadaj?cych si? serwer?w, newsy techniczne dot. nowych produkcji, kt?re pojawiaj? si? na polskiej i zagranicznej scenie OT i tak dalej, i tak dalej. Ekip? mamy zgran?, powsta?o ju? logo portalu i layout, kt?ry trzeba poci?? i zakodowa?. My?l?, ?e niebawem b?dziecie mogli go zobaczy?.

Debaty, kt?re toczy?y si? mi?dzy osobami zainteresowanymi uczestnictwem w tym projekcie, w pewnym momencie sprowadzi?y si? do stworzenia czego?, co przyci?gnie ludzi obracaj?cych si? w tych sferach - OTSList.
Mamy w g?owach og?lny plan i zarys tego, co chcieliby?my, aby tam si? znalaz?o, ale przyda si? nam opinia Was, drodzy u?ytkownicy. Je?li macie jakie? propozycje, kt?re w znacznym stopniu pomog?yby nam usprawni? i urozmaici? rzeczon? list?, ch?tnie ich wys?uchamy i we?miemy pod uwag? przy tworzeniu strony. B?dziemy wdzi?czni za ka?dy pomys?!

Pozdrawiam.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: OTSList - nowy projekt Tibia.net.pl

+ Na pewno jaka? ma?a rejestracja z logowaniem. Mo?liwo?? dodania w?asnego serwera i wypromowania go za punkty(z?ote serwery np.)
+ Od?wie?ona, unikalna ods?ona graficzna wraz z dobrym programowaniem i kodowaniem.
+ Reputacja serwera(ka?dy u?ytkownik mo?e zag?osowa?. Moderacja sprawdza?aby czy g?os nie by?by dodany z?o?liwie.
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: OTSList - nowy projekt Tibia.net.pl

Przecie? na forum prowadzony jest projekt otslisty, kt?ra b?dzie sko?czona do ko?ca stycznia. Ma ona by? jako oficjalna forum, wi?c po co robi? ca?? od nowa, mo?na r?wnie? po??czy? j? z tym serwisem.
Mowa o - Szata graficzna jest bardzo dobra, silnik storny te? bardzo dobry bo robi go kumaty cz?owiek, wi?c lepiej inwestowa? w co? konkretnego.
Reklama listy b?dzie opiera? si? na bazie 30tys. maili, 20tys. sms z reklam? do tibijczyk?w, r??nymi znanymi serwerami, facebookami zwi?zanymi z tibi?, kt?re posiadaj? po kilka tys. fan?w oraz pozycjonowaniem w google. Ja proponuje zaj?? si? Wam, portalem/serwisem a list? zostawi? komu?, kto wie jak j? stworzy? i promowa?. Samo forum, to jest piku? jako reklama bo nie da pozycji w google itp.
 
Last edited:

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: OTSList - nowy projekt Tibia.net.pl

Szata graficzna odrzuca. Kto robi silnik strony je?li mozna wiedzie?? Mnie osobi?cie nie przekonuje.
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: OTSList - nowy projekt Tibia.net.pl

Pozwol? wtr?ci? moj? wypowied? w tym temacie.

Zdziwi?em si? informacj? o projekcie otslisty, kiedy takowy prowadz? ja od jakiego? ju? czasu. Dlatego napisa?em do Rebuild'a z pytaniem, czy na prawd? co? takiego ma mie? miejsce. Wyja?ni? mi to kr?tko, ?e nie ten temat ma po prostu z?? nazw?.
Co do projektu listy, kt?ry chc?c, czy nie chc?c musz? przybli?y? przez zaistnia?? sytuacj?. Prowadzony jest przeze mnie, a autorem silnika jest Xart Irok osoba dzi?ki, kt?rej wiele os?b od dawnych lat wdra?a?a si? w temat php, czy opentibie.
Pomocnikiem jest Dziki, ale pod uwa?nym nadzorem Xarta.
Natomiast grafikiem jest Nasz stary Kuzirashi, dla kt?rego zmiana aktualnego wygl?du na pi?kniejszy to pestka.
To tyle na temat informacji o li?cie reszta jak sko?czymy.

Co do wypowiedzi up.
Jak mo?e Ci? przekona? co?, co jest robione od ?rodka? Na ok?adk? przyjdzie czas, po uko?czonych pracach nad kodem.

Down.
Osoby, kt?re powinny o tym wiedzie?, wiedzia?y i tyle.
 
Last edited:

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: OTSList - nowy projekt Tibia.net.pl

Vxr, "mnie osobi?cie nie przekonuje" - chodzi?o o szat? graficzn?. Co do Twojego projektu - mog?e? poinformowa?, ?e tworzysz co? podobnego.
 

Niet

User
Joined
Dec 30, 2012
Messages
47
Reaction score
4
Odp: OTSList - nowy projekt Tibia.net.pl

Dobr? organizacje macie, ka?dy swoje.

Btw. chyba nie zdajecie sobie sprawy z ilo?ci list, kt?re ju? istniej?. A ludzie i tak korzystaj? tylko z listy xinna albo mateusza.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: OTSList - nowy projekt Tibia.net.pl

OTPress to jest portal w formie gazetki. Robimy to i to.
 

Oskarqq

Advanced User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Age
30
Odp: OTSList - nowy projekt Tibia.net.pl

Co? mi si? wydaje, ?e ten pomys? zaczerpni?ty z ots.pl ....
 

Etzel

I'm what I'm
Joined
Apr 1, 2012
Messages
48
Reaction score
7
Age
28
Odp: OTSList - nowy projekt Tibia.net.pl

No niestety nie. OTS.pl jest w zupe?no?ci nastawione na zysk. Zobaczycie, ?e OTPress to b?dzie zupe?nie co? innego. Ich artyku?y to zwyk?e kopiuj wklej.
Wkr?tce si? przekonacie nad czym tak naprawd? pracujemy.
 

Niet

User
Joined
Dec 30, 2012
Messages
47
Reaction score
4
Odp: OTSList - nowy projekt Tibia.net.pl

No niestety nie. OTS.pl jest w zupe?no?ci nastawione na zysk. Zobaczycie, ?e OTPress to b?dzie zupe?nie co? innego. Ich artyku?y to zwyk?e kopiuj wklej.
Wkr?tce si? przekonacie nad czym tak naprawd? pracujemy.

OTS.pl nastawione na zysk? Haha dobre! A teraz wyt?umacz mi zysk z czego?
 
Status
Not open for further replies.
Top