What's new

- ElfBot Otwieranie plecaka

Status
Not open for further replies.

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Witam , wi?c jest taka sprawa , m?g?by mi kto? zrobi? skrypta kt?ry otwiera?by mi zabitego potwora plecak ? Poniewa? gram na w?asnym cliencie i w cavebot nie dzia?a Open BP w cavebot , bardzo prosze .
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: Otwieranie plecaka

Czy gra si? na w?asnym kliencie to nie ma zbyt du?ego znaczenia :p
Elfbot og?lnie nie otwiera Backpack?w z potwor?w, tylko bagi.

Kilka minut pracy i oto efekt :D
Code:
auto 200 listas 'Otwieranie Fire Devil'| openitem ID backpacka 1 nazwa "cia?a"
czyli powinno by? takie co?:
auto 200 listas 'Otwieranie Fire Devil'| openitem 2869 1 Dead Fire Devil
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: Otwieranie plecaka

Jest tylko problem , bo gdy otworzy ten plecak to je?eli s? platynki to On je rozmienia i mam je w bp , kto? wie jak to naprawi? ?
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: Otwieranie plecaka

W??cz jeszcze ten skrypt :)
Code:
auto 1000 listas 'Zamiana GP>Platyna' | if [ $itemcount.3031 >= 100 ] useitem 3031
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Otwieranie plecaka

Nie jestem pewny, ale w 1 skrypcie poprostu chyba za szybko proboje otworzyc plecak i zanim zostanie on otwarty proboje 2 raz, w tym momencie on sie otwiera, a 2 proba otworzenia uzywa platynek. Lub poprostu skrypt otwiera/uzywa wszystkiego co jest w ciele, a nie tylko plecaka o tym id. Moze tez byc tak, ze platynki sa zmienione z jakims foodem, a elf przy wlaczonym cavebocie automatycznie zjada kazdy rodzaj jedzenia.

Btw. ten skrypt od gp na platynki nie zawsze zadziala, bo jesli bedziesz miec np 110 gp i uzyje ten skrypt to sie nie zmieni, bo uzyje 10 zamiast 100 gp. Chyba, ze nie nosisz zadnych gp, nie zbierasz z loota gp tylko zbiera ci te platynki, to powinno wystarczyc.
A jesli to starszy client i potem ci nie stackuje platynek to ustaw taki skrypt jeszcze:
PHP:
auto 500 stackitems

Jak by ci nie dzialal zawsze ten skrypt na zmiane gp w platynki to poszukaj, bo czesto o ludzie wrzucaja, nawet na tym forum...
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: Otwieranie plecaka

W?a?nie w dedzie , w plecaku zawsze jest jedna platynka albo dwie . i zawsze jak go otwiera to zamienia albo jedn? platynke albo dwie . a ma nie zamienia? wgl i nie zbiera? ani platynek ani GP .
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: Otwieranie plecaka

Gdy przestawi si? w pierwszym np. na auto 1000 to nie zawsze zd??y otworzy? plecak bo bot ju? p?jdzie dalej ale mo?esz popr?bowa? np. auto 700
Code:
auto 700 listas 'Otwieranie Fire Devil'| openitem 2869 1 Dead Fire Devil
Na GP jest dobry, poniewa? to jest OTS na kt?rym nie zbiera si? GP i platyn wi?c gdy rozmieni platyne na gp to chwil? p??niej zamienia.
Sam u?ywam tych dw?ch skrypt?w ju? ponad rok i te? czasami mi zamienia platyny w bp potwora na gp ale to nie jest a? takie uci??liwe :)
 
Status
Not open for further replies.
Top