What's new

P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

Status
Not open for further replies.

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Temat prac: maszyna obl??nicza.

Praca nr. 1
qpgy7l.png


Praca nr. 2
sprztoblniczy.jpg


sprztoblniczydwa.jpg


sprztoblniczytrzy.jpg


sprztoblniczycztery.jpg
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

Bezkonkurencyjne prace .
G?os na 1 poniewa? bardzo fajnie i pomys?owo zosta?a zrobiona maszyna a to g??wny temat
W 2 za bardzo nie wida? co to jest :S
Czyli g?os na Prace nr.1 ;)
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

Oczywi?cie oddaje sw?j skromny g?os na jedynk?, po prostu, bardzo mi si? podoba, ma sw?j klimat, praca druga, podoba mi si? w niej jeden screen, mi?dzy innymi pierwszy, a to za ma?o, abym m?g? odda? na ni? g?os, wi?c jak ju? wy?ej wspomnia?em, g?os na jedynk?.
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

Dla dw?jki plus za pomys? - machiny poruszaj?ce si? na drewnianych balach by?y niegdy? bardzo popularne. Wykonanie jednak nie jest zbyt dobre, wszystko wygl?da bardzo jednostajnie i kwadratowo. Autor u?y? w niej wielu element?w, kt?re po prostu nie pasuj? do siebie.

Sw?j g?os oddaj? na prac? nr 1 - jest po prostu ?wietna, nic doda?, nic uj??.

Jak ju? wspomina?em w innym temacie, dobry mapper podporz?dkuje si? do ka?dego tematu pracy. Machina obl??nicza jest z pewno?ci? jednym z trudniejszych wyzwa?, ale jak wida? - mo?na. Gratuluje obu panom pomys?owo?ci i wyobra?ni.
 

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

G?osuj? na prac? nr 1, jest wr?cz perfekcyjna w ka?dym calu, nic tylko pozazdro?ci? wyobra?ni i ch?ci do stworzenia takiego cude?ka.:)
 

Xevixo

Advanced User
Joined
Aug 26, 2009
Messages
432
Reaction score
98
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

Zdecydowanie g?os oddaje na numer 1, poniewa? jest ta praca dopracowana i starannie wykonana oraz ma du?o szczeg???w.

Natomiast 2, jest pusta.

Oddaje g?os na 1.
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

G?osuje na prace nr 1. Bardzo ?adnie wykonana. Ka?dy szczeg?? dopracowany. Dw?jka taka pusta. Kilka kwiatk?w i jakie? "co?" na ?rodku.
 

Rajkun

User
Joined
Nov 18, 2009
Messages
44
Reaction score
3
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

Zdecydowanie pierwsza praca. Autor zadba? w niej o ka?dy szczeg?? na mapie, a sama maszyna jest bardzo logicznie zbudowana i wida? w niej wk?ad inwencji tw?rczej. W pracy drugiej w?a?nie tego zabrak?o, tutaj autor nie wykaza? si? dobrym manipulowaniem tibijskimi elementami graficznymi przez co konstrukcja, nie ukrywajmy, wygl?da bardzo biednie.
 
B

Budzik

Guest
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

Zdecydowanie nr 1. Praca nr 2 zdecydowanie nie jest machin? obl??nicz?, a otoczenie puste. Natomiast autor pracy nr 2 wykona? bardzo pomys?ow? katapult?, ale i nie tylko. Skupi? si? si? r?wnie? na otoczeniu, dzi?ki czemu praca jest du?o bardziej przyjemna dla oka.
Praca numer 1 jest lepsza pod ka?dym wzgl?dem, dlatego na ni? oddam sw?j g?os.
 

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

Praca nr. 1.
Jest genialna - ta koncepcja zamku ! Na pewno j? wykorzystam. Podoba mi si? te? maszyna - jest ?wietnie wykonana. Wida? w tej pracy naprawd? du?o inwencji tw?rczej.
Praca nr. 2.
Zwyk?y kwadrat. Bordery.
G?osuje na prace numer 1.
 
B

Blackq

Guest
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

Hmm.. Zaczne od sprawy tematu.. i tu si? wyja?nia ?e takie tematy s? bezsensowne na 1 screnie wida? maszyn? kt?ra jest wi?ksza od mur?w tego co to tam jest ;) Jakby chcieli dalej wjecha? to nie przejedzie przez rzek? bo most jest za ma?y ;P To co? na 2 screnie to nawet nie wiem co to jest xD

G?os na 1 bo lepsza ;)
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

Seylit - wygra?e?.

Gratuluje, to chyba jedyna z prac mapperskich kt?ra od d?u?szego czasu zrobi?a na mnie takie wra?enie. Elegancko wszystko dobrane, nienaturalna jednak przekurwista [?e tak to nazw?] maszyna obl??nicza.

Dw?jka:
Autoborder, brak do?wiadczenia i kwadrat.


1.
 

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

G?osuj? na prace numer 1. Machina wykonana z pomys?em, pi?kna natura i zamek.
Co do dw?jki, po prostu nie wiem jak taki mapper m?g? doj?? do p??fina? innymi s?owy - beznadzieja.
 

Dranzerpl

Advanced User
Joined
Jul 16, 2008
Messages
340
Reaction score
16
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

G?os oddaj? na prac? numer 1 bo jest bardzo pomys?owa =) Wspaniale pasuje do tematu, nawet jak ?adnie dobrane "ko?a" xD, zatarte ?lady, i nie wiem co jeszcze doda? :) Po prostu idealne!

Praca numer 2 nie pasuje zbytnio do tematu, to wygl?da jak dom na k?odach ;l Nic ciekawego...
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

G?os na prac? numer jeden. ?adnie dopracowana na prawd? zrobi?a na mnie wra?enie.

Jeden.
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

G?osuje na prace nr 1. Bardzo ?adnie wykonana. Ka?dy szczeg?? dopracowany. Dw?jka taka pusta. Kilka kwiatk?w i jakie? "co?" na ?rodku.

-podpis-
Kochasz mnie?


#Topic

Ewidentnie wida? kto jest w?a?cicielem pracy nr.1
Poziom jaki prezentuje nr.2 odstaje nawet od amatorszczyzny..
Pozdrawiam Serdecznie


Jak?e sw?j cenny g?os oddaj? pracy 1
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

Omgzord. To jest w?a?nie mi?d na me oczy. ?wietny mapper, ?wietna wyobra?nia, magiczny skill =d Bravisimo.

1
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

Praca numer jeden jest przecudna, dopracowane szczeg??y, pi?kne detale, po prostu ci??ko wyrazi? pi?kno tego skrawka mapy. Wida?, ?e autor jedynki ma ogromny talent do mappingu. Natomiast dw?jka ma ma?o detali, wok?? machiny jest taka pustka.


Zdecydowanie 1.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

Praca numer 1 - osoba, kt?ra j? zrobi?a ma wyobra?ni?, umiej?tno?ci i wida? po?wi?ci?a na pewno sporo czasu na zrobienie pracy. Zrobi?a nawet fajny most og?lnie natura sam temat pracy czyli maszyna obl??nicza jest zajebista. Autor tej pracy wida?, ?e umie przemy?le? pierw, a p??niej prze?o?y? wszystko na pixelki tibijskie.
Praca numer 2 - :down:
G?osuj? na 1.
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: P??fina? [Aviolles - Seylit] 19-22 listopad

G?osuj? na prac? nr.1, dlaczego? Wydaje mi si? ?e autor tej pracy nie skupi? swojej uwagi jedynie na maszynie tylko na jej otoczeniu, lecz autor pracy nr.2 skupi? si? na maszynie, chcia? j? zrobi? jak najbardziej rozbudowan?. Zdecydowanie ?adniejsza jest praca nr.1.
 
Status
Not open for further replies.
Top