What's new

Pacera - Polska vs Brazylia

ziki

Active User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
131
Reaction score
5
Witam. Chcia?bym wam pokazac bardzo fajn? parodie tibia pt.Pacera - Polska vs Brazylia. Filmik nie jest wykonany przeze mnie ;) Polecam go obejrzec !
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
nie podobaj? mi si? filmy gdzie g?os jest podstawiany z programu IVONA g?wniano to brzmi i psuje ca?y sens filmu. Lepiej jak by nagra? sw?j g?os na mikrofon i przerobi? go lekko. Z reszt? robi? te filmy aby by?y ?mieszne a tak naprawd? to jest jedno wielkie dno!
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Ja tak?e nie jestem zwolennikiem IVONY, ale filmik w sumie mo?e by?. :p

6/10
 

fcvreqnynw

New User
Joined
May 5, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Nie zgadzam si? z Kamilem, gdyby to nie by? syntezator mowy IVONA, to bym w og?le nie obejrza? tego filmu. A co do przer?bki, to og?lnie jest dobrze, ale zawsze mog?oby by? lepiej. moja ocena 9/10.
 

Grelos

User
Joined
May 22, 2008
Messages
31
Reaction score
2
Filmi Jest Fajny tylko ta IVONA :D.A tak nie do teamtu podajcie linka z IVON? :D:D:D:D Zrobie Swoja IVONE ^^ 8.7/10
 

FMA

Advanced User
Joined
May 18, 2008
Messages
488
Reaction score
11
Age
22
Mo?e by? , ale g?os psuje znakomit? reszte :p I to chyba expresivo :p
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Grelos said:
Filmi Jest Fajny tylko ta IVONA .A tak nie do teamtu podajcie linka z IVON? Zrobie Swoja IVONE ^^ 8.7/10

tutaj masz wersje demo

je?li chcesz pe?n? wersje zapewne musisz pobra? cracka lub jaki? cd-key :) ale moim zdaniem IVONA to badziewie, niszczy ca?y film i nigdy zdanie nie zmienie.
 
N

Napster

Guest
Filmik stary, ale jary. Pewnie wi?kszo?? nie wie na czym on polega, ale kij w to.
Co do filmu: w miare ciekawy, 5/10. Osobi?cie nie lubi? "film?w" z syntezatorami mowy.

Btw. kto jest autorem filmu? Ivex?

Pozdrawiam,
Napster.
 

Doggey

User
Joined
May 10, 2008
Messages
21
Reaction score
0
9/10 poniewaz ze z ivona ;/ ale fajny Polska(astelix i obelix) kontra Brazyle(cezar)
Smianie !!
 

Nitro Bee

Active User
Joined
May 12, 2008
Messages
66
Reaction score
4
nie no dobre ale przyczepie si? tego co ini :p Ivona najgorsz? chyba jest to ... mog?es sw?j g?os da?
ocenke zachowam dla siebie
 

ziki

Active User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
131
Reaction score
5
nie no dobre ale przyczepie si? tego co ini :p Ivona najgorsz? chyba jest to ... mog?es sw?j g?os da?
ocenke zachowam dla siebie

Przecie? m?wi?em, ?e to nie ja jestem wykonawcom tego filmiku, nieprawdasz ^^ ?
 

Mitnick8

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
140
Reaction score
9
Ja tam nawet lubi? przer?bki z Ivon? :p

Szczeg?lnie text "1000K gold plix" <- ten text wymiata :D
 

Wisniox

User
Joined
Jul 21, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Filmik Fajny odrazu przypomniala mi sie wojna tez w ktorej uczesnicze tylko ze u nas jest Polska Vs Szwecja
 
Top