What's new

Pixelarty od Moderatora =D

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Jak wy?ej, cieniujesz u?ywaj?c za ma?o kolor?w. Je?eli nie robisz to dla samego siebie, a dla projektu powiniene? u?ywa? wi?cej kolor?w.

Samo po??czenie twojego pixelartu z grafikami cipsoftu wygl?da, hmm.... bardzo s?abo. Siedziba z?a, kojarzy si? z ciemno?ci?, czerwieni? lub czarno?ci?. Nie wiem jak wam, ale z?o nie kojarzy mi si? z zieleni?. Dlatego nie wiem, z jakiej racji znajduje si? tam trawa z tiq.

Popracuj nad tym, bo obecnie nikt by si? nie domy?li?, ?e to jest siedziba z?a.
 

Hanzo

Advanced User
Joined
Jul 21, 2012
Messages
193
Reaction score
16
Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Wiem jaki feel b?dzie w ?rodku siedziby i b?dzie naprawd? "z?o" ;)
Mog?e? jeszcze nie wrzuca? tego screena z przed wej?cia dop?ki nie dorobi?by? lepszej natury, a screena przyciemni?.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Santo, to dobrze, przynajmniej nie b?dziesz bra? grafik xd (musia?em to powiedzie?)

Nie zmieni? stylu, bo mi i wielu osobom odpowiada, innym nie. Kwestia gustu, wszystkim nie dogodz?. Obecnie pracuj? nad mostem. Widok in-game

1syp.png


Notka moderatorska:
Faktycznie, nie ma co bra?. Uwa?aj na s?owa.
 
Last edited by a moderator:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Powiedzia?a osoba, kt?ra nie zna si? na pixelartcie.

@Shikate
Zr?b od nowa w?asn? traw?. Wyjdzie lepiej i b?dzie pasowa?o.

A czy wszyscy wypowiadaj?cy si? w tym temacie to osoby robi?ce codziennie jakie? durne piksele? Z reszt? tu nawet nie trzeba si? zna?, ?eby stwierdzi?, ?e te ostatnie grafiki z otoczenia s? po prostu brzydkie. Je?li one maj? wpasowa? si? do tibijskich, a jak wida? o to chodzi to kompletnie to nie b?dzie pasowa?. R??nica w cieniowaniu jest kolosalna.
 
Last edited:

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Ja si? wypowiem tak - nigdy nie mia?em styczno?ci z tworzeniem sprit?w ale tak czy siak mi si? sprity podobaj? gdzie one b?d? u?yte to jego sprawa.
Ja tam mam wyjebane na cieniowanie dla mnie i tak b?dzie on b. dobrym pixelartem :)
 

Kurkot

Active User
Joined
May 3, 2011
Messages
53
Reaction score
2
Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Wed?ug mnie nie jest tak ?le, wida?, ?e kole? zna si? na rzeczy tylko ma sw?j w?asny styl.
Powodzenia! ; - )
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Ocenianie, ?e sprity nie b?d? pasowa? do gry, bez uwzgl?dnienia o?wietlenia panuj?cego w grze i pozosta?ych element?w u?ytych do stworzenia danej lokacji jest bezpodstawne i bezsensowne. Widz? natomiast inn? motywacj? za niekt?rymi ocenami.

@isanto
Faktycznie, nie ma co bra?. Uwa?aj na s?owa.
Klasyczny przyk?ad niew?a?ciwego i dziecinnego wykorzystania notki moderatorskiej. Ale co mog?e? innego zrobi?, skoro wiedzia?e?, ?e inaczej nikt by tego nie przeczyta?? : /
 
Last edited:

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

@isanto

Klasyczny przyk?ad niew?a?ciwego i dziecinnego wykorzystania notki moderatorskiej. Ale co mog?e? innego zrobi?, skoro wiedzia?e?, ?e inaczej nikt by tego nie przeczyta?? : /

Wiesz panie bracie Shikate'go (jak to si? odmienia ???) , podchodzi to pod bezpodstawne oskar?enia, za co s? 3pkt. Moja notka jest chyba na miejscu, ostrzegaj?ca przed warnem. A to, ?e nie chce nabija? post?w, kt?ry nic nie b?dzie wnosi? do tematu, to chyba normalne. A je?eli ju?, napisa?bym ten post, to dla czego uwa?asz, ?e by?by on "niewidoczny", skoro chyba wi?kszo?? os?b przegl?daj?cych ten dzia?, czyta wszystkie posty.
 

Shirako

Senior User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
575
Reaction score
59
Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Ocenianie, ?e sprity nie b?d? pasowa? do gry, bez uwzgl?dnienia o?wietlenia panuj?cego w grze i pozosta?ych element?w u?ytych do stworzenia danej lokacji jest bezpodstawne i bezsensowne.
Musia?oby nie by? o?wietlenia, ?eby te grafiki pasowa?y do tibijskich.

@topic
Tibia i twoje grafiki to dwie r??ne bajki. Wiem, ?e nie dodasz wi?kszej ilo?ci odcieni, bo trzymasz si? jakich? zasad pixelartu, dlatego proponuj?, ?eby? zrobi? ca?kowicie w?asn? grafik?, bo twoja ostatnia praca w zestawieniu ze spritami CipSoftu naprawd? wypada s?abo.
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

A mnie si? tam podoba, mo?e dlatego, ?e si? nie znam, jednak na pierwszy rzut oka ?adnie si? to wszystko komponuje :]
 

szajn

Active User
Joined
Mar 11, 2013
Messages
56
Reaction score
3
Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

A czy wszyscy wypowiadaj?cy si? w tym temacie to osoby robi?ce codziennie jakie? durne piksele? Z reszt? tu nawet nie trzeba si? zna?, ?eby stwierdzi?, ?e te ostatnie grafiki z otoczenia s? po prostu brzydkie. Je?li one maj? wpasowa? si? do tibijskich, a jak wida? o to chodzi to kompletnie to nie b?dzie pasowa?. R??nica w cieniowaniu jest kolosalna.
To we? si? qrwa zastan?w nad swoim durnym ?yciem i odbij od tego tematu. Bo tracisz czas komentuj?c takie "g?wniane" piksele.



@topic
Mi si? podobaj? grafiki, wiadomo, te? jak bawi?em si? w otoczenie to ci??ko by?o uzyska? styl jaki ma Cipsoft. Po?owa hejtuj?cych by jara?a si? otsem z takimi grafikami. Nikt z was nie p?aka? jak od czasu Zao wszed? nowy grafik, kt?ry robi pixel arty(cieniowanie w paincie, not ps/gimp/whateva) niepasuj?ce do Tibii i zabijaj?ce ten klimat.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

To we? si? qrwa zastan?w nad swoim durnym ?yciem i odbij od tego tematu. Bo tracisz czas komentuj?c takie "g?wniane" piksele.



@topic
Mi si? podobaj? grafiki, wiadomo, te? jak bawi?em si? w otoczenie to ci??ko by?o uzyska? styl jaki ma Cipsoft. Po?owa hejtuj?cych by jara?a si? otsem z takimi grafikami. Nikt z was nie p?aka? jak od czasu Zao wszed? nowy grafik, kt?ry robi pixel arty(cieniowanie w paincie, not ps/gimp/whateva) niepasuj?ce do Tibii i zabijaj?ce ten klimat.

To jest twoje chujowe zdanie na temat grafik Zao, a tamto to moje na temat architektury i otoczenia Shikatego. Jako? outfity potrafi? robi? dobrze wycieniowane. Co do CS mi tam one pasuj? i wci?? s? takie same jak wi?kszo?? nowych grafik. Z Gnomami si? nie popisali, ale nie pod wzgl?dem grafiki tylko konceptu.

@Down
W dupie to mam :D
 
Last edited:

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

Odp: Pixelarty od Zaslu?onego =D

^
Je?li wg Ciebie te nowe kryszta?y, gnomy i ca?a reszta, a raczej ich grafika jest dobra, to nie mam nic wi?cej do dodania. Zmie? temat i tyle, wida? masz wyj?tkowy gust, a nie chc? czyta? ca?y czas twoich nowych komentarzy m?wi?cych to samo, wystarczy? mi jeden ?ebym wiedzia? wszystko, co masz do powiedzenia.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Pixelarty od Experta =D

Odp: Pixelarty od Experta =D

Postanowi?em nieco o?ywi? m?j temat, w zwi?zku z czym stworzy?em lodowe i ogniste bronie, lodowy he?m, a tak?e z?oty set. Co wa?ne: Z?oty he?m i z?ota zbroja, a wi?c i kolory u?yte w nich nie s? moje, a Hanzo/Anevisa :)

Itemspng_nspwpra.png
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Pixelarty od Experta =D

Odp: Pixelarty od Experta =D

Pi?kne, ale tw?j l?d mi lodu akurat nie przypomina ;P
 

Samna

Active User
Joined
Apr 1, 2013
Messages
101
Reaction score
9
Odp: Pixelarty od Experta =D

Odp: Pixelarty od Experta =D

oo widz? tam biegn?cego lodowego kolesia po kilku przer?bkach xD

do pana powy?ej: prawdopodobnie przez to, ?e Shikat da? nieodpowiednie t?o pod lodowe itemki i nie jest odzwierciedlony dok?adnie ich zarys i lodowe przeznaczenie. na neutralnym tle prezentuj? si? o wiele ?adniej.

i powt?rz? to raz jeszcze (cho? wiesz ?e zawsze mam jakie? ALE do twoich prac i nigdy Ci nie s?odz? tak jakby? tego chcia? :D ) - jestem pod wra?eniem z?otego zestawu.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Pixelarty od Experta =D

Odp: Pixelarty od Experta =D

aox1.png


Gandalf :>
 

Deejays

Advanced User
Joined
Feb 15, 2013
Messages
270
Reaction score
32
Odp: Pixelarty od Experta =D

Odp: Pixelarty od Experta =D

Olol kozak!
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Pixelarty od Experta =D

Odp: Pixelarty od Experta =D

No nie pogardzi?bym takim pixelem. ?wietnie to wysz?o.
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Pixelarty od Experta =D

Odp: Pixelarty od Experta =D

swietne XDDD
 
Top