What's new

Po?ar?a w?asne dziecko!

Status
Not open for further replies.

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Dzisiaj moja mama kupi?a gazet? Fakty. Obejrza?em j? prawie ca??, dop?ki na ostatniej stronie nie ujrza?em tego..

sux0qo.jpg


Co o tym s?dzicie? Baba jaka? pierdolni?ta, ?eby zje?? takie dziecko.. Ale, ale.. Jak mo?na skrzywdzi? takie male?stwo?!

@edit
Sorry za jako??, ale m?j skaner nie jest jaki? iv???l _/_/_/

@Pawcio
Gdyby? serio to czyta?, to by? wyczyta?, ?e ona ju? dawno jest u psychiatry -.-''

@Fluos
Nie widzia?e? zaznaczonych na czerwono kwadrat?w? 'Do tego czego? nam?wi? j? szatan :eek:'

@Artin
Gdyby? widzia? w lewym-dolnym rogu jest g?owa tej pani, reszta wyci?ta.

@Budzik
USA <3
 

Pawcio Mistrz

Advanced User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
246
Reaction score
33
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

Ale debilka :p
Psychicznie chora, ja bym j? pos?a? do psychiatry
Dzisiaj babcia te? kupi?a t? gaz?t? i ma to te?
ZALLL
jak mo?na cz?owieka zje?? xdd
Pozdro
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

To ju? nie jest cz?owiek, w?a?nie jeste?my ?wiadkami narodzenia si? pojebaneg* morderdcy. To jest za ma?o powiedziane, i? ta kobieta by?a chora - to poprostu debilizm wrodzony.
Rozumiem, ?e g??d domaga? si? zjedzenia byle czego co pod r?k?, ale dlaczego dziecko? Szkoda jej by?o w?asnego cia?a? - widocznie nie zas?u?y?a na to, aby by? matk?.

Pozdrawiam
Fluos!

#edit
"I gdzie by? b?g?"
.[*].
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

"Fakt" to taka gazeta,co zawsze co? musz? podkoloryzowa?,nigdy nie wierz w 100% dla tej gazety.

Je?eli to prawda to to si? po prostu w g?owie nie mie?ci.Z takim to od razu na krzes?o.


Ale nigdy nie wybacz? Ci jednego,czemu poda?e? foto strony bez tej mi?ej pani,co zawsze jest na ostatniej stronie ? ;/
 
B

Budzik

Guest
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

Wida?, ?e babka nienormalna. Jednak skoro by?o o tym wiadomo, to kto jej pozwoli? przebywa? z dzieckiem? Po urodzeniu dziecka, powinna mie? od razu odebrane prawa rodzicielskie.
Szkoda takiego ma?ego dziecka, by?o w zupe?no?ci bezbronne.

Tak z czystej ciekawo?ci, w jakim to by?o pa?stwie?
 

DreamerDream

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
280
Reaction score
20
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

Mi sie zdaje, ?e poprostu niechcia?a tego dziecka,a ?e mia?a cos nie tak z umys?em, to go zjad?a.
 

kiros

Active User
Joined
Feb 8, 2009
Messages
51
Reaction score
3
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

Mam pytanie jak mo?na zje?? cz?owieka ?? o_O o_O o_O
[GRACZ][/GRACZ]
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

Tak z czystej ciekawo?ci, w jakim to by?o pa?stwie?
W USA

Tu masz ca?y artyku?+zdjecie bez cenuzry ;d
Pozdrawiam

#zacytuj?
Policjanci, kt?rzy przyszli do domu Otty Sanchez, nie mogli wydusi? z siebie s?owa. Z przera?enia. Kobieta z ob??dem w oczach nosi?a na zakrwawionych r?kach drobne cia?ko niemowlaka, swego synka. Potwornie okaleczone i... objedzone. Przez ni? sam?.

Nikt tej zbrodni nie mo?e zrozumie?, nawet najt??sze umys?y Ameryki, nie m?wi?c ju? o zwyk?ych ludziach. Otty Sanchez (33 l.) cztery tygodnie temu urodzi?a pi?knego synka. Kobieta ?le si? jednak czu?a. Wpad?a w poporodow? depresj?. Sytuacj? pogarsza?y jeszcze nieustanne awantury z ojcem dziecka, Scottem Buchholzem. W ko?cu si? od niego wyprowadzi?a i zamieszka?a u matki. Tragicznego dnia Otty spotka?a si? ze Scottem u jego rodzic?w. Znowu si? pok??cili. Sanchez wybieg?a z synkiem i niemal wrzuci?a go do samochodu, nie przypinaj?c nawet do fotelika. Odjecha?a z piskiem opon.

W domu wzi??a do r?ki pot??ny kuchenny n?? i kilkunastoma ciosami zamordowa?a bezbronnego synka! Ale nie by? to koniec koszmaru. Oszala?a kobieta obci??a dziecku g??wk? i zacz??a go po?era?. Gdy na miejsce tej potwornej zbrodni przyjecha?a policja, Otty ca?y czas kurczowo trzyma?a w zakrwawionych r?kach swego synka i szarpa?a go co chwila z?bami. Dziecko nie mia?o ju? g?owy, a reszta cia?a by?a potwornie obgryziona. – Zabi?am synka, bo tak kaza? mi szatan! - powtarza?a jak mantr?, pluj?c krwi? i kawa?kami mi?sa. – Chc?, by dosta?a kar? ?mierci i sp?on??a w piekle - m?wi ojciec ch?opca. Na razie jednak kobieta jest pod obserwacj? psychiatr?w.
 

Pavvcio

Active User
Joined
May 3, 2009
Messages
59
Reaction score
9
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

To nie kobieta tylko jaki? szatan...To? j? powinni leczy? ju? dawnoooo. A teraz na krzes?o j?, albo zrzuci? z mostu =/ Paranoja :curse: Nie s?dzi?em, ?e istniej? takie potwory.
 

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

T? kobiet? powinno si? nie dawa? do wi?zienia tylko zabi? j? tak samo jak ona zrobi?a biednemu dziecku. Nie wiem czemu ludzie to robi? to jest jakie? pojebane kto to kurwa wymy?li? zab?jstwa kradzie?e itp. A tu jest pytanie gdzie by? B?g jak zabija?a synka to straszna kobieta...?:confused:
 

Kubiszon60

Active User
Joined
Jun 13, 2008
Messages
114
Reaction score
2
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

To co przeczyta?em to MASAKRA nigdy o czym takim nie slyszalem zeby kurwa zjesc dziecko 4 tygoniowe to jest szok babke powinni moim zdanie spalic w piecu l:curse::curse::curse::curse:az szkoda slow
 
Last edited:

SpidoX

Advanced User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
427
Reaction score
17
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

JA PIERD*LE !!!

obci??a mu g??wk? i zacz??a go zjada?.. bleeeeeeeeeeeeee

zgadzam sie z kubiszon60
 

Pawcio Mistrz

Advanced User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
246
Reaction score
33
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

To co przeczyta?em to MASAKRA nigdy o czym takim nie slyszalem zeby kurwa zjesc dziecko 4 tygoniowe to jest szok babke powinni moim zdanie spalic w piecu l:curse::curse::curse::curse:az szkoda slow
Czytaj dok?adniej :p Zaledwie miesi?c a nie 4 tyg ;D

A tak po za tym ja bym zrobi? ankiete
XDD
Z pytaniem
Ta baba powinna trafic do psychiatryka
Odp Tak
Nie
OCZYWI?CIE ?E TAK
OCZYWI?CIE ?E NIE
Bo ja wiem
Xd

Dea zr?b :)
 

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

Tak, tak, kolejny odcinek faktu. Kiedy? by?o o okropnym czajniku kt?ry grozi? rodzinie, albo o go?ciu kt?ry nie m?g? spa? bo trzyma? szafe...-.- Widzia?em raz sklejke ok?adek faktu - by?y te? inne ciekawe rzeczy =d! Dla ch?tnych radze poszuka? na demotywatorach ;d!
 
Joined
Jul 28, 2009
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

Mam pytanie jak mo?na zje?? cz?owieka ?? o_O o_O o_O
[GRACZ][/GRACZ]

Istniej? kanibale :<

#Topic
Kolejne bzdury, mo?e i zjad?a w?asne dziecko ale w jaki spos?b to ju? niechce wiedzie?. Kolejna kt?ra wierzy mocno w Boga, ale si?y piekielne J? nam?wi?y na po?arcie w?asnego syna. C??, mo?e nie psychopatka, a za mocno wierz?ca.
 

DavisX

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
399
Reaction score
21
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

Brak s??w...

@Pawcio Mistrz
4 Tygodnie to nie ca?y miesi?c -.-
 

Daniel13

Senior User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
910
Reaction score
32
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

powiem jej tyle "Smacznego" <lol2> pojebana psychicznie baba xD zal mi jej ; ) jak mozna zjesc dziecko ? nie do wyobrazenia ;/
 
Joined
Jul 31, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

Ta kobieta ma nierowno pod kopulka ;p Mysle ze to nie jest watek na takie rzeczy ;p
 

Maciek418

User
Joined
Jul 3, 2008
Messages
48
Reaction score
1
Odp: Po?ar?a w?asne dziecko!

Eh.. Szkoda dziecka, a kobiete zamknac do psychiatryka na cale zycie powinni..
 
Status
Not open for further replies.
Top