What's new

Pocz?tkuj?cy Grafik-Prace

Status
Not open for further replies.

WidziuP

User
Joined
Jan 7, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Witam Serdecznie
Chcia?bym wam przedstawic moje pierwsze prace.
Chc? poprostu porady do?wiadczonych grafik?w jakie b??dy pope?niam oraz co mam poprawiac i na co zwracac uwag?.
Przedstawiam wam 2 prace kt?re zrobi?em .
Bawi? sie od 3dni w to,wiec na spokojnie ;)
Pozdrawiam Widziup
qyvMiW2.png

xjHtVlu.png
 

Profi

Active User
Joined
Oct 11, 2013
Messages
129
Reaction score
2
Odp: Pocz?tkuj?cy Grafik-Prace

po pierwsze stosuj rendery ju? wyci?te bez t?a bo w tym 2 na pierwszy rzut oka wida? bia?e przeb?yski.

Og?lnei troche s?abo Napis sie nie komponuje nijak ale ?wicz i ?wicz bedzie lepiej
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Pocz?tkuj?cy Grafik-Prace

Rozumiem ?e sam robisz te pokemony?. mi si? podoba ;D
 

Crow1920

Advanced User
Joined
Jun 19, 2012
Messages
391
Reaction score
24
Odp: Pocz?tkuj?cy Grafik-Prace

DOk?adnie stosuj rendery w google wpisz Render Pokemon i pe?no wyskoczy w grafice.. bo np. w 2 obrazku wida? ?e czyj?? prace masz , czarnym pendzlem zakry?es napis i doda?es sw?j xd Ogolnie baw sie w Photoshopie bo to wyglada jak w paincie xd
 

WidziuP

User
Joined
Jan 7, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Pocz?tkuj?cy Grafik-Prace

Nie wzio?em od nikogo pracy nwm sk?d sie to co? zamazane wzie?o,kombinowa?em zeby by? ?adny efekt i sprawdza?em wszystko.
yyy rendery i b?dzie lepszy efekt,sprobuje,dzis moze cos jeszcze nawiecz?r wystawie
 

Mixerr

Active User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
77
Reaction score
10
Odp: Pocz?tkuj?cy Grafik-Prace

Tutaj naprawd? niema co ocenia? wi?c polecam przystosowa? si? do bardziej lepszego poziomu i dopiero umieszcza? prace do oceny na forum bo tak to niema naprawd? co tutaj ocenia? opr?cz tego, ?e prace s? bardzo kiepskie i na bardzo niskim poziomie. Popracuj, zr?b co? lepszego i dopiero wrzu?.
 

soniakmen

New User
Joined
Jan 3, 2015
Messages
3
Reaction score
1
Odp: Pocz?tkuj?cy Grafik-Prace

Grafika przede wszystkim ma przyci?ga? uwag?, zacznij od tego. Bez urazy ale 2 pokemony na bia?ym tle nie s? przyci?gaj?ce, sp?jrz np. na to (oczywi?cie jest to bardziej zaawansowane, jednak dobrze czerpa? wiedz?)
quebonafide_ezoteryka.jpg


a? chce si? na to patrze?, przynajmniej JA tak mam, ?e chce rozkmini? co to oznacza, jaki ma sens etc.
 
Status
Not open for further replies.
Top