What's new

[pomoc] Instalacja Realtek

Status
Not open for further replies.

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Witajcie.
Ostatnio zainstalowa?em windowsa (XP), sterowniki tak?e. Natomiast nie zainstalowa?em sterownik?w do karty d?wi?kowej.
Gdy pr?buj? zainstalowa? sterowniki Realtek z p?yty, lub pobrane z internetu zawsze wyskakuje mi b??d i instalator si? wy??cza.
Screen:
x4oztw.jpg


Czy jest jaki? spos?b, aby da?o si? to naprawi?, z wyj?tkiem formatowania komputera?
 
G

Gudio

Guest
Odp: [pomoc] Instalacja Realtek

Z mened?era urz?dze? usu?/wy??cz z d?wi?k?w Realtek High Definition Audio lub co? podobnego.
 

ald890

Active User
Joined
Nov 16, 2008
Messages
73
Reaction score
6
Odp: [pomoc] Instalacja Realtek

Mo?e by? konflikt sp3, updatnij sterowniki. Albo alternatywnie, s?ysza?em ?e jest wymagany pewien hardcore, podczas instalacji trzeba mie? w??czone g?o?niki albo trzeba je w pewnym momencie wy??czy?. Ale jestem pewien ?e masz stare stery na p?ycie a windows to pewnie jaki? fake i ma odrazu sp3.
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: [pomoc] Instalacja Realtek

#Gudio
Nie mam takiego procesu. Jedyna aplikacja, kt?ra przypomina co? dotycz?ce d?wi?ku to "soundman.exe".

#Up
Nawet po pr?bie instalacji najnowszych sterownik?w (pobieranych z internetu) wyskakuje identyczny b??d. Windows ma SP2, ale przed ponownym formatem wszystko dzia?a?o bez problemu (mam na my?li realtek).
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: [pomoc] Instalacja Realtek

#Gudio
Nie mam takiego procesu. Jedyna aplikacja, kt?ra przypomina co? dotycz?ce d?wi?ku to "soundman.exe".
Nie mened?er zada? tylko urz?dze?. PPM na M?j Komputer > W?a?ciwo?ci > Sprz?t > Mened?er urz?dze? > Kontrolery d?wi?ku, wideo i gier.
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: [pomoc] Instalacja Realtek

Nie mened?er zada? tylko urz?dze?. PPM na M?j Komputer > W?a?ciwo?ci > Sprz?t > Mened?er urz?dze? > Kontrolery d?wi?ku, wideo i gier.
Pr?bowa?em to odinstalowa?, to wyskoczy? b??d:
Nie mo?na odinstalowa? urz?dzenia. Urz?dzenie to mo?e by? wymagane do rozruchu komputera.
Co do wy??czenia, to nic to nie da?o, gdy? przy instalacji nadal wyskakuje b??d.

Ma kto? jaki? pomys??
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: [pomoc] Instalacja Realtek

Od?wie?am...
Potrafi kto? pom?c?
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: [pomoc] Instalacja Realtek

Od?wie?am.. .
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: [pomoc] Instalacja Realtek

Mo?e znajdziesz co? .
 
Status
Not open for further replies.
Top