Konfiguracja Polaczenia pomoc z vipem

Status
Zamknięty.

NimFresh

User
Zarejestrowany
Dołączył
Styczeń 28, 2012
Posty
33
Liczba reakcji
1
ot?? zrobi?em vipa i dzwi dla vipa ale mam problem u?ywam vip medal pisze mi ze zosta? uzyty i nadal nie moge wejsc w dzwi bo pisze ze nie mam vipa
40177342.png

qqqvc.png
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry