What's new

Pomocnik do forum

Status
Not open for further replies.

Gotakan

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
127
Reaction score
7
Odp: Pomocnik do forum

witam jestem w stnaie to zrobic ale tylko za okreslona gaze tz min 80zl/tyg
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Pomocnik do forum

Tak?e jestem zainteresowany oczywi?cie za odpowiednie wynagrodzenie. Minimum 50z?/tyg.
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Pomocnik do forum

rowniez jestem zainteresowany, oczywiscie za pewne wynagrodzenie. minimum 20zl/tyg
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Pomocnik do forum

Mog? podj?? si? tej pracy za minimum 10z?/tyg, bo widz?, ?e spora konkurencja.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Pomocnik do forum

Mam nadzieje, ?e zrozumia?e? t? ironi?, kt?ra a? kipi z naszych post?w. Anyway, szukasz pomocnika do forum, a co sam zrobi?e?? Prawd? m?wi?c nic. Stworzenie dzia??w, wgranie skryptu, kt?ry pewnie jest nulledem to kwestia max 10 minut. Znasz si? na grafice? Potrafisz zakodowa? szablon? Sta? Ci? na op?acenie wszystkiego? Znasz si? na organizacji reklamy?
 

WindBotPolska pl

New User
Joined
Jul 24, 2014
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Pomocnik do forum

Czlowieku, ty sie jeszcze pytasz czy zrozumialem ironie w waszych postach? Poza tym nie bede nic mowil o sobie, zarozumialym, wstretnym i spedzajacym cale dnie ludziom na forum, ktorym ublizaja innym bez tak na prawde powodu. Dobrze jednak ze wyjechalem z tego chorego kraju, ludzie sami sobie ublizaja wzajemnie. Zakonczmy ten temat.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Pomocnik do forum

Czlowieku, ty sie jeszcze pytasz czy zrozumialem ironie w waszych postach? Poza tym nie bede nic mowil o sobie, zarozumialym, wstretnym i spedzajacym cale dnie ludziom na forum, ktorym ublizaja innym bez tak na prawde powodu. Dobrze jednak ze wyjechalem z tego chorego kraju, ludzie sami sobie ublizaja wzajemnie. Zakonczmy ten temat.
A sam tych ludzi prosisz o pomoc lol + ah te nawi?zanie do wyjechania z kraju, gdybym nie by? moderatorem to bym napisa? ?e jak Ci nie pasuj? Polacy, to wypierdalaj do chin zapierdala? w fabryce, ale ?e bywam kulturalny to napisz? tylko, ?e twoja osoba jest niegodna mojej wypowiedzi.
 

WindBotPolska pl

New User
Joined
Jul 24, 2014
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Pomocnik do forum

A sam tych ludzi prosisz o pomoc lol + ah

Nie wiem czy ludzie maja fjuty zamiast galek, ale chyba wyraznie jest napisane aby po szczegoly pisac przez pw, a tutaj chyba jakies zgromadzenie dzieci na plac zabaw przyszlo

Tak czy siak, kolejny sie znalazl do ublizania. Watpie aby byl tu ktos jeszcze normalny lub tym bardziej zainteresowany moja oferta, prosze zamknac ten temat i nie bedzie juz dalszej dyskusji.
 
Last edited:

Esay

Active User
Joined
Dec 24, 2011
Messages
94
Reaction score
13
Odp: Pomocnik do forum

Najwidoczniej to ty masz "fjuta" zamiast m?zgu. Ja nie zauwa?y?em ?eby kto? ci tutaj ubli?a?. A tak poza tym w twoim bardzo m?odym wieku zdarzy?o si? nie zrozumie? ironii i teraz pr?bujesz wyj?? z honorem.
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: Pomocnik do forum

Ja jeszcze co? dopowiem: jak nie masz dystansu do siebie nie wr??? ci ?wietlanej przysz?o?ci na jakimkolwiek forum
ludzie sami sobie ublizaja wzajemnie.
NIKT CI? TU W ?ADEN SPOS?B NIE OBRAZI?,ale ty za to TAK! Jak masz zamiar si? bulwersowa? o wszystko i obra?a? ten kraj to po co wgl. piszesz, ?e chcesz zak?ada? forum z polakami. Bulwers na poziomie dziecka ;/ Jeszcze w nazwie "Polska" ch?opie przeginasz....
 

s4fun

Advanced User
Joined
Apr 18, 2009
Messages
199
Reaction score
24
Odp: Pomocnik do forum

Aha. Posluchaj Klass nam to wisi i powiewa gdzie mieszkasz, ja tez nie mieszkam w Polsce, ale widzac twoj tok rozumowania to widze, ze uwazasz sie za jakiegos wielkiego monarhe. Szkoda cie nawet cisnac, jak nie umiesz sam kultury zachowac, widac w domu tego nie uczyli. Zamknijcie temat, po co ma nam ublizac.
 
Status
Not open for further replies.
Top