What's new

- ElfBot pomocy :<

Status
Not open for further replies.
Joined
May 16, 2008
Messages
37
Reaction score
0
Witam , mam win viste i chcem odpalic elfa pod tibie 8.6 i sie nie da.Mianowicie po wcisnieciu loadera nic sie nie dzieje nawet zaden proces sie nie zaczyna, mam wszystko jak w poradnikach z tym uruchom jako admin itd..A pozatym wczoraj jeszcze mi dzialal normalnie nawet na mc go puszczalem i wszystko bylo ok prosze o pomoc :>
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: pomocy :<

Skoro dzialal, a przestal, to musiala nastapic zmiana w systemie albo w programie, dlatego bez informacji nic nie zrobimy, tylko ty wiesz, co sciagales, instalowales, usuwales, zmieniales w systemie czy ruszales w elfie... Przy takich danych ktore podales, mozemy wymienic 100 powodow przez ktore elf nie dziala, i zaden nie bedzie dobry, bo dobry bedzie inny. Przy szukaniu bledow wazna jest kazda informacja, zeby ograniczyc pole dzialania.
Latwiej bedzie ci znalesc osobe jak ci powie, ze jest na ulicy fajnej numer 27 przed czerownym blokiem numer 99, czy kiedy ci powie, ze jest w warszawie?(wszelkie dane osobowo adresowe zostaly wymyslone na porzebe tego posta, nie sa to zadne prawdziwe dane, jesli kogos uraza podanie takich danych to przepraszam ale nie to bylo moim celem lol) Ty nam powiedziales, ze jestes w warszawie, a my mamy cie znalesc? No to ja dziekuje, rezygnuje.
(Kazdy kolejny kork wykonuj tylko jesli poprzedni nie pomoze albo jesli bardzo ci zalezy)
Po 1 sprawdz co ostatnio zmieniales w systemie.
Po 2 spradz czy tematy z w7 nie pomoga, bo czasem sa te same problemy...
Po 3 sproboj sciagnac z innego miejsca znow elfa i sprawdz czy dziala.
Po 5 sproboj przywracania systemu do czasu kiedy dzialal elf.
Po 4 zrob skan calego kompa antywirem, przeskanuje procesy hijakthisem i wszystko napraw.
Po 6 przestan sie zastanawiac czemu po 5 jest przed po 4. Bo to nie wazne.
Po 7 uzyj jakiegos combofixa albo czegos podobnego, poprostu napraw ten komputer.
Po 8 zrob formata kompa...
Tak wiem, kazdy punkt po 4 jest bez sensu dla samego elfa, chyba, ze jestes jakims maniakiem na tyle, ze mozesz kupic nowy system bo ci nie dziala bot...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top