What's new

Poradnik i video tutorial kompletny Instalacji i kompilacji oraz uruchomienie TFS 1.5 downgrade 8.6 by Nekiro z OTClient Mehah oraz fix fmt error

Michcol94

New User
Joined
Sep 3, 2021
Messages
6
Reaction score
4
Poradnik z video tutorialem składa się z 5 części oglądaj od początku po kolei od pierwszego do ostatniego, wykonuj czynności pokazane w filmach krok po kroku, a z pewnością uruchomisz swój serwer. Rozwiązujemy także problem z biblioteką fmt przed kompilacją by uniknąć błędu podczas kompilacji.

linki do filmów:

odc. 1:

odc. 2:

odc. 3:

odc. 4:

odc. 5:

Są to moje pierwsze nagrania i moja pierwsza styczność z tego typu pracą wiec jakość nie jest najlepsza, ale mam nadzieje, że komuś się przyda wyrozumiałości troche hehehe.

Jeżeli chcesz abym nagrał więcej takich filmów video tutoriali na inne tematy związane z ots, pozostaw łapkę w górę lub zostaw subskrypcję napisz komentarz jaki film byś chciał, abym nagrał pod filmami, a z pewnością zrobię to dla ciebie.
 

nvidious2

New User
Joined
May 7, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Wszystko fajnie, ale odpalcie sobie jakąś dużą mapę na tych downgrade'ach od nekiro. Chodzenie traci płynność, coś jest chyba zrypane w source.
 

Michcol94

New User
Joined
Sep 3, 2021
Messages
6
Reaction score
4
Nie słyszałem o tym problemie nigdy i nigdy nie miałem z tym problemu może moja mapa jest zbyt mała nie wiem co może być prawdą, bo nie jest ukończona i zrobiona nie wiem naprawdę. Niestety na nowy silnik nie wrzucisz automatycznie z niższego protokołu na tak wysoki jak jest w tych wersja nowych silnika grafik robiąc np. anime ots gdzie wszystko jest pod 8.6 lub 8.5 czy też z 8.54 wydaje się to być jedyne sensowne rozwiązanie robić go na wersji od Nekiro na protokole 8.6 eksportujesz w łatwy sposób importujesz tysiące grafik w moment w object builder. Nagram też o 1.5 najnowszym dla tych co robią oryginalną Tibie to z pewnością najlepsze rozwiązanie więc trzeba to zrealizować choć niczym praktycznie się nie różni tak naprawdę mówiąc prócz możliwych niewielkich zmian. A na otlandzie dużo osób robiło na tym silniku ots i nikt nie skarżył się nie widziałem że istnieje nawet taki problem jest to ciekawe i do zbadania dla mnie napewno ale aktualnie nie będę kontynuował na razie projektu ots'a nagrywam i rozwijam sie programistycznie o kolejne języki i stosy technologiczne w programowaniu.
 

Michcol94

New User
Joined
Sep 3, 2021
Messages
6
Reaction score
4
Czy ktoś mógł by potwierdzić te problemy z tym silnikiem ktoś obeznany i doświadczony w ots'ach że jest taki problem może to pojedyńczy przypadek lub coś masz nie tak ?
 

nvidious2

New User
Joined
May 7, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Czy ktoś mógł by potwierdzić te problemy z tym silnikiem ktoś obeznany i doświadczony w ots'ach że jest taki problem może to pojedyńczy przypadek lub coś masz nie tak ?
Napisałem już o tym na OTland i kilka osób potwierdziło, że ten problem u nich też występuje. Nie chce tutaj wklejać linków do innych forów, żeby nie wyłapać bana, ale jak wejdziesz sobie na OTland, to w dziale support szybko znajdziesz mój post patrząc od najnowszych. Masz rację, dużo osób robiło już projekty na tym silniku, ale najwidoczniej nikt wcześniej nie zrobił relatywnie dużej mapy, na której dopiero problem się uwydatnia. Albo po prostu wykrył problem i po cichu go rozwiązał na swoim repozytorium. Fakt faktem ten downgrade bardzo mocno jest polecany, ale jednak nikt go wcześniej porządnie nie przetestował ;)
 
Top