What's new

Poszukiwany mapper l Noobwar Project l

Status
Not open for further replies.

bockwurstpaule

Active User
Joined
Dec 28, 2008
Messages
61
Reaction score
7
Witam
Poszukujemy mappera do projektu Noobwar Ots. Nie chc? wypisywa? tu wywod?w typu: 'To jest powa?ny OTS, kt?ry nie padnie po tygodniu', poniewa? nie wiem czy to b?dzie tak czy inaczej, to jest w mniejszym stopniu zale?ne ode mnie, g??wnie od ca?ego zespo?u.
Projekt co prawda teraz traktujemy w spos?b komercjno-funowy (robimy projekt pod pewne pieni?dze, lecz z pe?nym zaanga?owaniem w sensie takim, ?eby gra na OTSie podoba?a si? nam jako za?o?ycielom, oraz graczom graj?cym na nim), zesp?? posiada p?ki co dw?ch cz?onk?w (Skrypter oraz grafik/layouter) i w?a?nie poszukujemy trzeciej osoby jako mappera.
Dobrze by by?o, ?eby? wiedzia? na czym polegaj? wary, a tym bardziej noobwary: czyli mapy typu: nie?wiadomie wejdzie tu, to zaraz go z?apie jaka? ekipa w trapa i bilet do temple.
Nie poszukujemy tak?e osoby, kt?ra tworzy przepi?kne kwadraty.
Teraz troch? wi?cej na temat OTS'a:
- P?ki nie b?dzie kilku groszy na wykupienie dedyka, to wy?lemy podanie do eots.pl na tymczasowy hosting.
-W pewnym stopniu b?dziemy si? odwzorowywa? na klasycznych noobwarach, typu noobwar,eu (oczywi?cie nie plagiatowa?!)
-Chcemy wykona? projekt w spokoju, nigdzie nam si? nie ?pieszy, cho? i tak d?ugo nam to nie powinno zaj?? (do 2?ch- 3ech miesi?cy kalkulujemy)
-W teamie b?d? trzy osoby, nie chcemy wi?cej z powodu du?ego zamieszania, co prowadzi do szybkiej rozsypki OTS'a, chod? tak samo mo?na pomy?le?: Ile os?b za?o?y?o RL Tibi?? Ano w?a?nie- 4ech niemieckich programist?w.
Mam nadziej?, ?e ka?dy pisz?cy w tym temacie b?dzie powa?nie traktowa? projekt, poniewa? zg?osi si?- zostanie przyj?ty (o ile co? poka?e), a za jaki? czas odwo?a si? z g?upiego powodu.
A teraz kilka formalno?ci:
Formularz przyj?cia:
Sta? pracy:
Kilka prac pokazowych:
Dysleksja: Tak/Nie (b?agam Was! Chocia? odrobina poprawnej polszczyzny)
Co? od siebie: (dlaczego akurat Ty?!)​
Oczywi?cie kultura osobista mile widziana,
-Kontakt GG: 5492805-​
Pozdrawiam,
Bockwurstpaule​
 
Status
Not open for further replies.
Top