What's new

Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

Status
Not open for further replies.

pivix

New User
Joined
Nov 6, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Witam, hostuje na w?asnej maszynie ots, jest to projekt RPG 24/7 pod tibi? 8.54, niestety w dzisiejszych czasach trudno o starannych oraz sumiennych pomocnik?w wi?c szukam ich tu! na TNP, gdzie mam nadzieje takich ludzi znajd?, od razu m?wi?, projekt b?dzie sta? d?ugo i nie si?dzie po miesi?cu czy dw?ch, jestem cz?sto dost?pny.
Grafik:
Code:
Imi? lub pseudonim:
Wiek:
Do?wiadczenie:
Przyk?adowa praca:
Kontakt GG:
Dlaczego chcia?by? do Nas do??czy?:
Reklamer:
Code:
Imi? lub pseudonim:
Wiek:
Do?wiadczenie:
Kontakt GG:
Community Manager:
Code:
Imi? lub pseudonim:
Wiek:
Do?wiadczenie:
Dlaczego chcia?by? do Nas do??czy?:

moje gg to 9180232. ka?dego kto z?o?y podanie prosz? o natychmiastowy kontakt.
 

Rahid

User
Joined
Nov 11, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

Code:
Imi? lub pseudonim:
Wiek:
Do?wiadczenie:
Przyk?adowa praca:
Kontakt GG:
Dlaczego chcia?by? do Nas do??czy?:
Jakub

16 lat

spore oko?o 6 miesi?cy pracy w ps

shathil.png

praca dla kolegi z tego forum

9264021

[zapomnia?em :)] chcia?bym pom?c ci w tym projekcie nie jestem tylko grafikiem moge reklamowac forum robic eventy mam duza wyobraznie wiec sadze ze nadam sie na to stanowisko. Moge ci takze pomoc w czyms innym.
 
Last edited:
Joined
Apr 16, 2011
Messages
41
Reaction score
0
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

Imi? lub pseudonim:pawe?
Wiek:18
Do?wiadczenie:Bardzo dobre :)
Dlaczego chcia?by? do Nas do??czy?:Chcia?bym jednocze?nie rekalmowa? ots oraz pisa? newsy,robi? konkursy,eventy,najazdy mam du?o pomys??w ?eby zrobi? fajne ?eczy na wielkanoc :) nie zg?aszam si? na reklamatora tylko chce robi? przyjemno?? dla ots oraz go rozwija? i pociesza?:) my?l? ,?e mnie przyjmiesz :)


Kontakt GG:20143723 !
 

freestyllerek

Active User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
85
Reaction score
0
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

Imi? lub pseudonim: Michal
Pseudo: Bocian
Wiek: 16
Do?wiadczenie: Mialem Kilka OTs'ow, Goda,Gm,Cm itd na roznych znanych OTs jak: narvia.eu, unitedots.pl, earnot.pl (obecnie juz nie chodzi)
Dlaczego chcia?by? do Nas do??czy?:Niemam Za Bardzo Co Robic Poniewarz Hoster Mojego OTs Sie Wycofal. Chcialbym Pomoc Wam W Uporzatkowaniu Botterow I Reklamatorow Innych OTs. Mysle Ze Moge Wniesc Na Server Mila Atmosfere


I Jeszcze Na Reklamatora:

Imi?: Michal
Pseudonim: Bocian
Wiek: 16
Do?wiadczenie: Reklamowalem Znane Pewnie Wieksosci OTs'y Czyli: Narvia.eu unitedots.pl metoria.pl hexania.net telania.net - jak widac te otsy sa znane i gra na nich duzo osob.
Kontakt GG:35283911
 
Last edited:

demon23

OT Expert
Joined
Apr 10, 2010
Messages
261
Reaction score
13
Age
25
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

Imi? lub pseudonim: Kuba
Wiek: 16
Do?wiadczenie: Du?e :p by?em CM'em na wielu otsach takich jak holleyots.pl lub memsoria.pl
Dlaczego chcia?by? do Nas do??czy?: Poniewa? mam du?o czasu wolnego i nie mam co robic.
gg: 26191541
 

pivix

New User
Joined
Nov 6, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

Ju? po beta testach, zmiana protoko?u na 8.54, powoli b?d? si? z ka?dym kontaktowa?.
Refresz. i czekam na nowe propozycje
 

freestyllerek

Active User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
85
Reaction score
0
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

kiedy napiszesz kto zostal przyjety?? bardzo mi zalezy na czasie bo mam tez inna propozycje i czekam tylko na cb
 

Sagitarius

Active User
Joined
Feb 24, 2011
Messages
74
Reaction score
4
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

Czym ten tw?j pro RPG mia?by si? wyr??nia? od innych serwer?w i czym przyciaga? by graczy ?
 

pivix

New User
Joined
Nov 6, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

@dzisiaj, ewt jutro podam wszystkich przyj?tych.
@Sagitarius
Klasyczna mapa rpg + du?o w?asnych teren?w, mapy do open battle + masa nowych quest?w, co noc update mapy + co 3 dni defragmentacja dysku + czyszczenie rejestru co bardzo podniesie jako?? gry, do tego aktywna administracja + kontakt 24/7 z konsultantem online. To jest jak na razie projekt rozwoju, jeszcze wiele si? mo?e zmieni?.
 

WojtasMap

User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

Je?li mo?esz sprawd? PW, je?li b?dziesz potrzebowa? podam Ci dok?adne dane kontaktowe.
 

freestyllerek

Active User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
85
Reaction score
0
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

miales oglosic dzis kogo przyjoles!! zalezy mi na tej pracy ale termin to termin czekalem caly dzien az napiszesz a tu h*** napisales. Jak mozesz to napisz chociarz jutro

@edit:

Dzis tez h*** napiszesz kur**!!!
 
Last edited:

cevox

Active User
Joined
May 4, 2008
Messages
83
Reaction score
4
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

Imi? lub pseudonim: Kuba, nick w grach Czemakoan
Wiek: 16
Do?wiadczenie: Moje do?wiadczenie z bran?y OTSowej jest bardzo du?e. Za czas?w Tibii 7.6-7.9 zajmowa?em si? mapowaniem, by?em maperem na 3 czy 4 solidnych OTSach. P??niej z kolegami za?o?yli?my serwer, ale nie wyszed? nam poniewa? nie sta? na dedyku ;) P??niej odpocz??em od OTS, i zn?w wr?ci?em rok temu jako pisarz. W mi?dzy czasie by?em GMem na 2 serwerach (to stanowisko obejmowa?em tak?e b?d?c maperem).
Dlaczego chcia?by? do Nas do??czy?: My?l?, ?e moj? najwi?ksz? cech? jest do?wiadczenie. Potrafi? ?wietnie pracowa? w grupie, i mog? wnie?? sporo dobrego dla serwera. Do pracy CMa wymagana jest kreatywno?? i pomys?owo??, tych cech u mnie nie brakuje :)
 
Last edited:

XDczorny

New User
Joined
Apr 29, 2011
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

Wiek: 19lat
Imi?: Pawe?
Posada ? : CM/GM
Prof: Pomoc
Sta? ? : 4-5 lat ( na ots mog? siedzie? od pocz?tku maja po kilka godzin dziennie(dzi?ki czemu ka?dy gracz b?dzie mia? mo?liwo?? otrzymania sprecyzowanej wiadomo?ci, oraz zadania pytania, porozmawiania)
GG : 10594133
Co mog? wprowadzi?: spok?j, dobr? atmosfer?, dyscyplin?..jak i pomoc graczom kt?rych n?kaj? pytania
Mo?e co? o sobie
Zabawa z Tibi? rozpocz??a si? 7 lat temu..Jak ma?o kto posiada?em stanowisko tutora na rl Tibia(posiada?em tak?e stanowiska tj. tutor, senior tutor, gm) na innych ostach..lecz z r??nych powod?w(decyzja w?a?ciciela, inne przyczyny...zdecydowa?y..?e ots?w nie ma)..Przyznam..mia?em przypadek gdzie sam musia?em zrezygnowa? z funkcji gma(w?a?ciciel by? niepowa?ny, by? tak?e s?abym zarz?dcom otsa)
Mo?e cechy og?lnego charakteru:
Jestem osob? impulsywn?, energiczn?, nie lubi?c? porz?dku, ale potrafi?c? si? w nim odnale??, lubi? walczy? o swoje, jestem osob? lubi?c? adrenalin?. W swoim ?yciu potrzebuje doradztwa nienawidz? nakaz?w i zakaz?w, je?eli kto? mnie do czego? zmusza zawsz? robi? na przek?r
Moj? list? warto?ci jest:
-wolno??
-tolerancja
-r?wno??
-przyja??
-szczero??
 

Assesor

Active User
Joined
Jun 7, 2010
Messages
105
Reaction score
5
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

Imi? lub pseudonim:Marek
Wiek:15,5
Do?wiadczenie:2-3 lata
Dlaczego chcia?by? do Nas do??czy?:Lubi? pomaga? wi?c robi?bym to, jednocze?nie reklamowa?bym, robi?bym eventy, nowe pomys?y kierowa?bym do admina, nawet m?g?bym zaj?? pozycje prawej r?ki Admina, r?wnie? m?g?bym pe?ni? role Moderatora na forum je?li takowe istnieje.
 

ero0797

New User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

Imi? lub pseudonim: Eryk (Pseudo RooCiK)
Wiek: 17 lat. 2.10, 18 :)
Do?wiadczenie: Mia?em 2 serwery dedykowane, o nazwach: Earnot.pl i superek9999
Dlaczego chcia?by? do Nas do??czy?: Poneiwa? jestem staranny i sumienny. Pomagam graczom i zapobiegam wszelim problemom.

(Podanie na Community Managera)
 

Zielony Banan

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
253
Reaction score
7
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

Imi? lub pseudonim: Kamil, Zielony Banan
Wiek: 15
Do?wiadczenie: 10 miesi?cy - Reklamowa?em oko?o 5 OTS?w, do?wiadczenie mam wystarczaj?ce jak na moje mo?liwo?ci my?l?, ?e si? sprawdz?.....
Kontakt GG:18818922

Pozdrawiam!
 

Ermak

User
Joined
Dec 1, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: Poszukuj? mappera, reklamera, community manager?w!

Imi? lub pseudonim:Adam
Wiek:14
Do?wiadczenie:Mia?em wiele ots'ow a najwiecej wlasnie evo. Nie jestem nowicjuszem ,znam komendy itp
Dlaczego chcia?by? do Nas do??czy?:chcia?bym dlaczyc oczywiscie dlatego by pomoc w rozwijaniu sie ots oraz w lapaniu typowych wrogow ots'a jak bugerzy,spamerzy,i osoby ktore crashuja serwer :)

Kontakt: 7784798 :) pisac nawet jak jestem off poniewa? czesto jestem na niewidocznym

Podanie na CM'a
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top