Witam. Tak jak w temacie, poszukuje grafika do OTS o tematyce Pokemon. Poki co pracujemy w teamie 2- osobowym. Nie jest istotne Twoje doswiadczenie i wiek, aczkolwiek bylo by milo gdybys posiadal mikrofon ;p. Oferuje prace w przyjaznym zespole oraz zarobki. Jesli jestes zainteresowany napisz do mnie prywatna wiadomosc.
Pozdrawiam, Kurak!
Pozdrawiam, Kurak!
