Poszukuje grafika - Pokemon OTS

Status
Zamknięty.

kurczake

User
Zarejestrowany
Dołączył
Styczeń 16, 2011
Posty
17
Liczba reakcji
1
Witam. Tak jak w temacie, poszukuje grafika do OTS o tematyce Pokemon. Poki co pracujemy w teamie 2- osobowym. Nie jest istotne Twoje doswiadczenie i wiek, aczkolwiek bylo by milo gdybys posiadal mikrofon ;p. Oferuje prace w przyjaznym zespole oraz zarobki. Jesli jestes zainteresowany napisz do mnie prywatna wiadomosc.

Pozdrawiam, Kurak!
 
Odp: Poszukuje grafika - Pokemon OTS

Napisz na gg 24842544 to sie dogadamy :)
 
Odp: Poszukuje grafika - Pokemon OTS

@refresh

Caly czas przyjmuje zgloszenia. Pragne sprecyzowac: nie poszukujemy zleceniobiorcy, a pelnoprawnego czlonka ekipy.
Pozdrawiam.
 
Odp: Poszukuje grafika - Pokemon OTS

Witam ja sie zglaszam na grafika nr gg 45700077 napisz.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry