What's new

Poszukuje mappera *Unikat SerweR*

Status
Not open for further replies.

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Co? tchn??o mnie do utworzenia serwera z RL mapka i taki w?a?nie chc? stworzy? wsp?lnie z kim? ( za du?o roboty samemu ;(​

Mo?e na zach?t? dam screeny z systemu, kt?ry pisa?em sam (akt system), wiem, s? ju? takie ale m?j mo?e si? nieco r??ni? :)

Akt system:
Po wpisaniu przed drzwiami domku komendy !buyhouse otrzymujemy domek wraz z dokumentem jego w?asno?ci. Przy ka?dym domku mo?na wpisa? tylko 1 raz na serwerze t? komend?! Owym dokumentem mo?na dobrowolnie handlowa? z kimkolwiek i o dowolnej cenie(jeste? w?a?cicielem domu? ty go wyce?!). Mo?esz by? posiadaczem nawet 4 nieruchomo?ci(oczywi?cie gdy masz papier) i sta? si? dzi?ki temu bogatym.

Code:
*mo?na mie? 1 domek na posta?
*je?li sprzeda?e? akt domku w, kt?rym masz rzeczy, spokojnie wszystkie znajd? si? w dp
*blokada zniszczenia akt - je?li kto? spr?buje wrzuci? akt do wody, ?mietnika, automatycznie traci go a przy domku mo?na zn?w u?y? komendy !buyhouse
*je?li kto? rzuci item gdzie? na map? i b?dzie clean stanie sie to samo co wy?ej - do poprawy
System na pewno dostanie du?o poprawek i ulepsze? z czasem.

Screeny:
57042400.png

28780280.png



Najbli?sze w planach do wprowadzenia:
-Duo/solo fight system - czyli walki 2 vs 2 lub 1 vs 1. ( ka?de zwyci?stwo b?dzie dolicza?o si? do rankingu a co dalej z tym rankingiem to si? pomy?li:)


Wi?c tak, aktualnie pracuje sam... szukam cho? 1 mappera do pomocy przy mapce, reszt? zajm? si? sam.

Wz?r:
Code:
Wiek:
Przyk?adowe prace:
Kontakt GG:

Moje GG: 28148144 - czekam na odp.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Poszukuje mappera *Unikat SerweR*

Jesli chodzi o mape, to raczej nie dla mnie.
Ale jak piszesz, ze przydala by sie pomoc, bo real map server to duzo roboty, to zastanawiam sie czy by nie polaczyc sil i czegos nie stworzyc.

Aktualnie pracuje nad swoim tam serwerem evo. Kolejna edycje odpalam, ale w sumie mi sie juz znudzilo i bede szukac czegos nowego do roboty w najblizszym czasie.
Wiec jak bys szukal pomocy nie tylko w mapie ale tez w skryptach, budowaniu stronki, reklamie, ogolnym ogarnianiu hostingu i serwera, to pisz. Moze cos z tego bedzie.
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: Poszukuje mappera *Unikat SerweR*

Jesli chodzi o mape, to raczej nie dla mnie.
Ale jak piszesz, ze przydala by sie pomoc, bo real map server to duzo roboty, to zastanawiam sie czy by nie polaczyc sil i czegos nie stworzyc.

Aktualnie pracuje nad swoim tam serwerem evo. Kolejna edycje odpalam, ale w sumie mi sie juz znudzilo i bede szukac czegos nowego do roboty w najblizszym czasie.
Wiec jak bys szukal pomocy nie tylko w mapie ale tez w skryptach, budowaniu stronki, reklamie, ogolnym ogarnianiu hostingu i serwera, to pisz. Moze cos z tego bedzie.



Wyra?nie napisa?em - poszukuj? mapppera nie skryptera. Jakie? przyk?adowe prace np. z tego evo?
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Poszukuje mappera *Unikat SerweR*

Wiek:13 (za 4 dni 14 lat)
Przyk?adowe prace:
3png_xpphqwx.png

2png_xpphqwr.png

2png_xphsqpw.png

Kontakt GG:43842093
 
Status
Not open for further replies.
Top