What's new

Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

Status
Not open for further replies.

Mistyczny12

Active User
Joined
Feb 19, 2013
Messages
55
Reaction score
0
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

Takiego vps to ja dziekuje :) "1024 MB - gwarantowany RAM" z tak? pamiecia ram to beda lagi, ze nikt nie bedzie gral :)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

Reset postaci ustala administrator servera, czyli ten co wykupi?. A skrypty pisze sam, nie oczekuje takiej pomocy od nich. Na jakim innym dedyku ktos pisze za ciebie skrypty?

---Aktualizacja---

Kilka serverow ronit:

Ronots.com
Swordia.com
Pokearena.com
Ronclassic.com - w budowie :) start niedlugo
Next.ots.pl
OpolskiOTS.ots.pl - w budowie :)
Ehiri.eu - w budowie.

---Aktualizacja---

A jesli chodzi o mape, to i tak daje swoj?, nie chce ronitowej


Nie no dla mnie mega.
60 osob.
30 osob.
3 osoby.
50 osob.
Reszta dopiero powstaje.
No ***** mac, super otsy, top na listach serwerow...
Nie wiem nawet czy te wartosci prawdziwe, bo nawet strony tych serwerow sa nie czytelne i wygladaja ****owo. Poza tym 1/3 rzeczy na nich nie dziala...



Za 20z? powied? mi kolego gdzie kupisz vps za 20zl bo mnie to bardzo ciekawi -.-

---Aktualizacja---

Polecam ci Biznes-Host xd tam masz w miar? tanio nawet za 47 z? sobie kupisz vps

****** dzieciaki sie podniecajac biznes hostem bo jest mozliwosc placenia smsami... Ta serwerownia to gowno pod wzgledem cen i supportu ktory odpisuje gowno warte maile...
Skoro juz podales cene 50, to ci pokaze kilka serwerow ktore teraz sa w cenie:
Vihost
2 GHz proc
2048 MB ram

Ultima
2 GHz proc
2048 MB ram

hostpark
2 GHz proc
2048 MB ram

serwerydlaciebie
2 x 1,8 GHz proc
2 GB DDR3 ram

Wszystko miedzy 40 a 50 zl.
2 razy lepszy serwer niz w bizneshost.
Na transfer nie ma co patrzec, bo przy 200 osobach nie wykorzystasz 1000 gb transferu przez miesiac...

Poza tym promocja na ultimie:
50% zni?ki na pierwsz? p?atno??
za dowolny okres rozliczeniowy
na pakiet ovz.8192MB z dyskami SSD
Normalnie:
109 z?/ miesi?cznie
Z promocja:
54,50 z? / miesi?cznie

No ***** mac. Na tym ci pojdzie 1000 osob...

A ty mi bedziesz pierdolic o 512 mb ramu za 47 zl bo dzieciaki sraja biznes hostem z smsami? *********** z ta ****owa serwerownia ktorej nie polecam.


@top
Olej to gowno.
Kupujesz vpsa za 20 zl i ci wejdzie 50 osob spokojnie. Jak chcesz wiecej to kupujesz za 50 zl i masz vps na 200 osob nawet.
Wszystko ladnie sobie odpalasz i robisz wlasnego otsa. No i na to mozesz szukac sponsora, bo na takie cos ci pojdzie kazdy, a nie kupowanie gotowego serwera i silnika u firmy ktora oferuje super rozwiazania. Ktore super nie sa. Bo moze fajnie wyglada dla administratora. Ale graczy na to nie znajdziesz bo to jest smietnik.
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

Za 20z? powied? mi kolego gdzie kupisz vps za 20zl bo mnie to bardzo ciekawi -.-

Chocia?by tutaj ;)

@topic

Pomimo ?e RonIT oferuje wzgl?dnie ,,przyjemne" warunki udost?pniaj?c panel admina, swoj? subdomene itp, to i tak bym si? na nich nie zdecydowa? gdy? niby masz serwer a go nie masz.
Wszystko robisz przez panel admina (chod? wielu rzeczy nie przewidziano i funkcje panelu s? ubogie), brak dost?pu do konta roota i inne utrudnienia po prostu odstraszaj?.

Pozdrawiam
 

OldTejdi

Senior User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
537
Reaction score
49
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

@Kikimora
Nie hejtuj tak serwer?w rona bo za swych czas?w ronots.pl mia? 1000 graczy. (Gra?em tam wtedy)
@Topic
Co nie zmienia faktu, ?e p?acenie im za to wszystko to *****. Dostajesz nic we wszystkim i wszystko w niczym, mydl? oczy.
Wyobra? sobie sytuacj? gdy kupujesz jogurt naturalny, a dostajesz mleko, tutaj sprawa wygl?da dok?adnie tak samo.
 

Mistyczny12

Active User
Joined
Feb 19, 2013
Messages
55
Reaction score
0
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

DzikiJohnson - w panelu idzie zrobic wszystko:) To cala baza danych, mozesz edytowac graczy etc. Ma wiecej funkcji niz konto roota.
 

Kazelot

Active User
Joined
Aug 22, 2011
Messages
60
Reaction score
4
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

@UP
Zastan?w si? co piszesz :)
 

Mistyczny12

Active User
Joined
Feb 19, 2013
Messages
55
Reaction score
0
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

Miales kiedys server u ronit? Watpie, wiec sie nie udzielaj na tematy o ktorych nie masz pojecia.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

Miales kiedys server u ronit? Watpie, wiec sie nie udzielaj na tematy o ktorych nie masz pojecia.

Ty nie masz pojecia o co chodzi a mowisz, ze panel jest super magiczny...
Masz mozliwosc przinstalowania systemu?
Masz mozliwosc zmienienia np apache na ngnixa albo lightppd?
Masz mozliwosc zmienienia marnego mysqla na mariadb zeby zyskac 30-40% czasu przy wykonywaniu save?
Mozesz wgrac wlasnego firewalla i konfigurowac z jakiego ip kto gdzie i kiedy ma dostep na jakich portach i prawach do twojej bazy oraz daty?

Gowno masz. Nie masz dostepu do systemu w ogole. Ty nawet nie masz pojecia co to jest konto roota. A ty mowisz, o profesjonalnym projekcie. Po prostu nie znasz sie na prowadzeniu systemu, ktos ci pokazal latwy w obsludze panel i ci sie spodobalo bo nie musisz miec pojecia co robisz... Jesli chodzi o samo prowadzenie serwera to moze i ok. Ale firma ogranicza cie co do rozwiazan systemowych, do ktorych dostepu nie masz, bo oni maja swoje super zaprojektowane rozwiazania. Sam nie robisz nic, wiec nie jestes administratorem tylko uzytkownikiem ktory ma co najwyzej dostep do configow... Nie, to nie jest profesjonalny projekt.

Ty jak bys kupil normalnego dedyka albo vpsa bys pewnie nie potrafil nawet przejsc do innego folderu, jesli w ogole uda ci sie polaczyc. Bo nie umiesz nic, tylko polegasz na gotowym panelu ktory ma ogromne ograniczenia. A jako, ze nie znasz mozliwosci, wydaje ci sie, ze jest zajebisty.
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

15MB Na map?
100 Limit graczy



Chyba sobie jaja robisz kolego :O
 

Mistyczny12

Active User
Joined
Feb 19, 2013
Messages
55
Reaction score
0
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

Te forum schodzi na psy przez takich userow jak Kikimora

---Aktualizacja---

Dziekuje za uwage, temat mozna zamknac, po co mam sie wkurwiac wypowiedziami dzieciakow
Cze??
 

Samman

Senior User
Joined
Aug 23, 2009
Messages
782
Reaction score
39
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

Chwila, ja co? wnios?.
Jak widz? Wasze posty to p?aka? mi si? chc?. Po 1.. Kiedy na RonOTS gra?o po 1000 graczy? Nigdy
Soba -> Na pewno tak nie napisa?, cz?owieku co ty zmy?lasz?

Co do RonIT 'u, to oni udost?pniaj? rozwi?zania nt. OTS, dla tych, kt?rzy nie maj? do?wiadczenia. Je?eli jeste? pro elo koxu, to prosz? bardzo, 300z? na dedyka, w?asne zabezpieczenia, systemy - droga wolna. Nigdzie nie znajdziesz takiego silnika jak RonEngine, nie - nie jestem fan boy 'em, po prostu cz?owiek si? o co? stara, chce zarobi? na tym, a Wy, "wielcy" znawcy uprzykrzacie im to...
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

Chwila, ja co? wnios?.
Jak widz? Wasze posty to p?aka? mi si? chc?. Po 1.. Kiedy na RonOTS gra?o po 1000 graczy? Nigdy
Soba -> Na pewno tak nie napisa?, cz?owieku co ty zmy?lasz?

Co do RonIT 'u, to oni udost?pniaj? rozwi?zania nt. OTS, dla tych, kt?rzy nie maj? do?wiadczenia. Je?eli jeste? pro elo koxu, to prosz? bardzo, 300z? na dedyka, w?asne zabezpieczenia, systemy - droga wolna. Nigdzie nie znajdziesz takiego silnika jak RonEngine, nie - nie jestem fan boy 'em, po prostu cz?owiek si? o co? stara, chce zarobi? na tym, a Wy, "wielcy" znawcy uprzykrzacie im to...

Niech sie uczy i cisnie do przodu, a nie liczy na gotowe rozwiazania jak zaplaci...
Potem bedzie chcial cos duzego zrobic to u nich za drogo albo nie pozwalaja, a sam nie potrafi sie od nich oddzielic i bedzie w dupie. Bo sam nic nie zrobi bez panelu magicznego...
 

Hayabuzo

User
Joined
Feb 20, 2013
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

Ok to ja si? wypowiem .... : )

Sprawa 1) 1000 graczy RonOts nie mial na pewno - ale 500-600 bywa?o.
2) kikomora czy jak ci tam - nie hajtuj tak z t? znajomo?ci? bran?y IT i wszystkich dupereli co wyczyta?e? na stronach... Powiedz mi po co ma reinstal systemu robi? maj?c otsa? MySQL po co zamienia? skoro RonIT gwarantuje ci gre bez lag?w nawet przy save'ach? Firewalla wymieniac by? chcial i inne duperele ale po co skoro jest to wliczone w cen? us?ugi wraz z domenom? Pomy?l troch? zanim napiszesz posta - ps. Znikn? ci przedmioty z domku? Jest co? takiego jak Backup...
3) Mistyczny chcesz to kupuj w RonOTS wiadomo osoby kt?re nie znaj? si? dok?adnie na konfiguracji serwer?w tibii mog? wystartowa? w taki spos?b p??niej po nabraniu wprawy mo?na juz co? na w?asn? rek? kombinowa?.

do kiki: dodatkowo moze nic nie zrobi bez panelu ale chce spr?bowa? a jak go sta? to niech si? bawi.
 

Demonik15

Advanced User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
322
Reaction score
16
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

Ludzie? jak chce spr?bowa? to niech kupi Sobie Vpsa na Linuxie za 30-50z? na pocz?tek, poczyta 2-3 Poradniki o konfiguracji i b?dzie mia? luksus Server. Mo?e mu to zajmie nie 10 minut tylko godzine, dwie ale si? nauczy i b?dzie mia? wi?ksz? Wiedz? na przysz?o??.

Co do Autora to nie m?w ?e Dzieci ci? hejtuj? bo mam 20 lat i zgodz? si? z poprzednikami. RonIt Naci?ga. 15MB mapa ? To przecie? marne Evo
 

Mistyczny12

Active User
Joined
Feb 19, 2013
Messages
55
Reaction score
0
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

Nie zadne marne evo :) mam swoja mape, duzo expowisk, questow, wszystko oskryptowane pod ronengine :) wystarczy dobrze pouk?adac mape, a nie bedzie wazyla Bog wie ile :) Evo = tp na respy, takiego czegos w ogole nie uwzgledniam..
 

Kubasoba

Advanced User
Joined
Sep 12, 2011
Messages
248
Reaction score
3
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

A i jeszcze ?eby np. zrobi? u nich restart postaci to trzeba napisac e-maill do w?a?ciciela on odpisuje z 2-3 dni zale?y i wtedy Ci robi restart a 3 dni posz?y si? ***** wi?c dla mnie ten Ronit to bezsensu.
 

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

powiem tak, chcialem kupic, odpisali odrazu, ale jak chcialem o cos zapytac to trwalo to ok tygodnia.
 

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Poszukuje sponsora do profesjonalnego projektu, wejdz naprawde warto:)

Zamykam na pro?b? autora.
 
Status
Not open for further replies.
Top