Potrzebuje Evo map

Status
Zamknięty.

kokosz15

User
Zarejestrowany
Dołączył
Styczeń 23, 2010
Posty
12
Liczba reakcji
1
Czesc :) robie otsa na silniku Stigma3 potrzebuje dzialajacej mapy bez bugow i zeby mi ?adowa?o npc i monsters najlepiej zeby to byla mapa EVO :) moze byc tez inna ale zeby bylo EXP TP. :D

Notka moderatorska:
Z?y dzia?, wi?c przenosz?.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry