What's new

Inne Potrzebuje pomocy Silnik SQL 8.54

Status
Not open for further replies.

nikolas12

Active User
Joined
Mar 29, 2012
Messages
101
Reaction score
2
Mam pytanie czy ma jaki? wp?yw na to jak uruchamiam silnik strona localhost/phpmyadmin, na kt?rej mam postawion? baz? danych? Jak stworzy?em baze danych na tej stronie to strona dzia?a?a i server mi normalnie chodzi?, na nast?pny dzie? chce odpali? server a tam pisze, ?e problem z SQL database, wchodz? na strone localhosta a ona nie dzia?a i mam takie pytanie czy ma to jaki? wp?yw czy strona dzia?a aby funkcjonowa? server a jak strona nie dzia?a to serv te? nie bo tam mam baze danych. Prosz? o pomoc plss :crying::crying::crying::wow::wow2::no:. Jak kto? wie jak to naprawi? aby mi to dzia?a?o b?d? bardzo wdzi?czny :) !
 

balwan096

User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Potrzebuje pomocy Silnik SQL 8.54

Ma to ogromny wp?yw bo tam masz swoj? baze danych >.< W Xampie kliknij "Start" obok MySQL i powinno dzia?a?
 

nikolas12

Active User
Joined
Mar 29, 2012
Messages
101
Reaction score
2
Odp: Potrzebuje pomocy Silnik SQL 8.54

A no tak haha dzi?kuj?, a czy to znaczy, ?e jak nie b?d? mia? inernetu b?d? po instalacji windowsa odpale Xampa i dam start to b?dzie mi dzia?a? ;)? I jeszcze jedno server mi dzia?a ale ci?gle co pare sekund mi wyskakuje w konsoli taki b??d: mysql_real_query(): SELECT * FROM z_ots_comunication WHERE `type` = 'login'; - MYSQL ERROR: Table 'hazebase.z_ots_comunication' doesn't exist (1146) gra mi normalnie chodzi nie widz?, ?eby to mia?o jaki? wp?yw na gre ale czy jest to jaki? b??d?? :)
 

Zareon

User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
23
Reaction score
5
Odp: Potrzebuje pomocy Silnik SQL 8.54

Jak nie b?dziesz mia? internetu to wszystko ci b?dzie dzia?a?, problem mo?e by? je?li mia?by? domen?, przez kt?ra b?dziesz si? ??czy? to b?dziesz musia? zmieni? w configu ip z domeny na swoje albo 127.0.0.1. Jak przeinstalujesz windowsa to xampp nie powinien zosta? przy tym naruszony.

drugi problem to brak tabeli z_ots_comunication w bazie danych musisz j? tylko doda? i po k?opocie. Spr?buj doda? takie zapytanie SQL w bazie:

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `z_ots_comunication` (
`id` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT,
`name` varchar(255) NOT NULL,
`login` varchar(255) NOT NULL,
`type` varchar(255) NOT NULL,
`action` varchar(255) NOT NULL,
`param1` varchar(255) NOT NULL,
`param2` varchar(255) NOT NULL,
`param3` varchar(255) NOT NULL,
`param4` varchar(255) NOT NULL,
`param5` varchar(255) NOT NULL,
`param6` varchar(255) NOT NULL,
`param7` varchar(255) NOT NULL,
`delete_it` int(2) NOT NULL DEFAULT '1',
PRIMARY KEY (`id`)
) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=latin1 AUTO_INCREMENT=230 ;
 

nikolas12

Active User
Joined
Mar 29, 2012
Messages
101
Reaction score
2
Odp: Potrzebuje pomocy Silnik SQL 8.54

Ta tabele b?dzie po to aby usun?? to z mojej konsoli? A jak co? mam to doda? w tabeli hazebase?
 
Last edited:

Zareon

User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
23
Reaction score
5
Odp: Potrzebuje pomocy Silnik SQL 8.54

Masz to doda? w hazebase, tak. Potrzebne jest do niewielu rzeczy g??wnie do sms shopa, np kto? kupuje itemek on "si? zapisuje", ?e ma zosta? dany tej osobie w?a?nie w tej tabeli. Jak osoba ta jest offline to dostanie przedmiot zaraz po zalogowaniu si?.
 

nikolas12

Active User
Joined
Mar 29, 2012
Messages
101
Reaction score
2
Odp: Potrzebuje pomocy Silnik SQL 8.54

A dobra dzi?kuj? Ci bardzo :D !:hah:
 
Status
Not open for further replies.
Top