Witam.
Mam taki g?upi i dziecinny problem zastanawiam si? jak zrobi? aby potwory wszystkie mog?y atakowa? gm/god'a bo biegam sobie godem i denerwuje mnie to ?e nikt mnie nie bije a normalna posta? bij? normalnie . Prosz? o pomoc ps : silnik pod tibie 8.6
Mam taki g?upi i dziecinny problem zastanawiam si? jak zrobi? aby potwory wszystkie mog?y atakowa? gm/god'a bo biegam sobie godem i denerwuje mnie to ?e nikt mnie nie bije a normalna posta? bij? normalnie . Prosz? o pomoc ps : silnik pod tibie 8.6