What's new

Problem a Acc

Kozaq

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
399
Reaction score
40
A wi?c tak mam problem z acc makerem, jest on nast?puj?cy. Gdy ju? stworzy?em acc makera i wszytko ustawi?em, ots chodzi. Lecz gdy zrobie konto na acc nie dzia?a ono mi w tibii. Nie wiem dlaczego jak loguje si? na passy kt?re zrobi?em na Acc makerze wszystko dzia?a, ale gdy loguj? si? w tibii nic nie dzia?a. Zrobi?em konto po przez Xamppa i wszystko dzia?a. A wi?c prosz? o pomoc, za kt?r? si? odwdzi?cz?.
Acha gdy robi? chara na acc takie co? si? pojawia : [
The Following Errors Have Occurred:
# Wrong characters configuration ("Load vocations" in admin panel, "character to copy" doesn't exist in DB). Try again or contact with admin.
Zn?w problem ;[] Gdy zrobi?em konto na acc i wchodz? w xampa i konta to tam jest Id, to tam jest wpisany numer a powinien byc w "Name"... Wie kto? o co biega? ;d
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Problem a Acc

Zapewne nie ustawi?e? w config.lua (ots) bazy danych b?d? nie przestawi?e? jej ze sqlite na mysql, ew. ?le skonfigurowa?e? acc makera. Ten komunikat ?wiadczy o tym, ?e nie ustawi?e? przyk?adowych postaci jakie maj? by? stworzone przez gracza, musisz wej?? na admina i tam za?adowa? z bazy danych 4 przyk?adowe postacie na kt?rych wz?r b?d? tworzone nowe dla graczy.
 

Kozaq

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
399
Reaction score
40
Odp: Problem a Acc

@Up
Dzi?ki, Koko.
A co z tym ?e jak kto? robi konto (Np. Numer 123) to w bazie danych w Id jest to pokazane powinno to by? w Name, wie kto? jak to zrobi?? Robie konto na acc, i gdy patrze w baz? numer jest na ID ; [
A gdy to z Id przerzucam do Name w bazie to na konto si? loguje ale na chara nie mog? wczytuj? si? i nic...
 

Kozaq

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
399
Reaction score
40
Odp: Problem a Acc

Od?wie?am ;] <ZnakufMilardMilionuf>
 
Top