- Dołączył
- Kwiecień 24, 2008
- Posty
- 12
- Liczba reakcji
- 0
Mo?e ktos wie dlaczego?
Robie wszystko zgodnie z poradnikami co do bazy danych i kiedy probuje wejsc na localhost,nie pojawia mi sie okienko xxamp itd tylko
Prosze bardzo o pomoc,daje reputa

Kto pierwszy udzieli odpowiedzi dostanie doladowanie do ery za 5zl-100% gwarancja ze ja otrzyma
