What's new

Problem z dodawaniem Monstow i Edytowania Itemkow na w?asnym serwie. Klient 7.6

Status
Not open for further replies.

Vezip

User
Joined
Jan 4, 2010
Messages
27
Reaction score
0
Witam . Mialem juz pewnien problem z moim serwem a dokladniej z RME , zostal rozwiazany z pomoca Stawik'a . Pojawily mi sie teraz kolejne 2 problemy a mianowicie :
1. Gdy w??czam RME , otwieram mapke moja i ja edytuje czyli robie jakies questy to nie moge wkleic monsterow ... zamiast byc na kolorowo sa na czarno <i tak nie widac ich outfitow > Co jest?
2. Chce zedytowac itemki , np. chce zmienic Defensa i edytuje robie co mi potrzeba i wciskam Save czyli zapis . czekam az sie zapisze , wlaczam serwa a item takie umjejetnosci jak na poczatku<przed edytem> Co jest?
i jeszcze zapomnialem ... Czy dal by mi ktos Monster Editor i napisal jak go uzywac ...
Prosze o szybka Odp
Notka moderatorska:
Przenosz?


_____________________

"Polska Mistrzem Polski"
 

bartekd

User
Joined
Jan 7, 2010
Messages
33
Reaction score
1
Odp: Problem z dodawaniem Monstow i Edytowania Itemkow na w?asnym serwie. Klient 7.6

sciagnij inna wersje, tez tak kiedys mialem
 

Stawik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
291
Reaction score
18
Odp: Problem z dodawaniem Monstow i Edytowania Itemkow na w?asnym serwie. Klient 7.6

Z?y dzia?, regulaminu si? nie zna? Warn poleci.
 

Vezip

User
Joined
Jan 4, 2010
Messages
27
Reaction score
0
Odp: Problem z dodawaniem Monstow i Edytowania Itemkow na w?asnym serwie. Klient 7.6

Kr?tko jestem na forum . tz dawno nie wchodzilem . Myslalem ze to odpowiedni ... Sorka za to . ;) A ... i juz 2. problem rozwiazany ...zostal jeszcze 1. !
 
Status
Not open for further replies.
Top