Mam problem zrobilem ots stworzylem baze danych przez xampp'a i zrobilem acc maker gesior0.3.6 stworzylem konto i postac i jak probuje sie na nie zalogowac to nie moge. wpisuje account number i passy potem wybieram postac i czekam az sie zaloguje i potem pokazuje sie takie okienko jakby server byl off (server jest w miedzyczasie online) co mam zrobic??