Problem z logowaniem

yeke

User
Zarejestrowany
Dołączył
Sierpień 26, 2009
Posty
23
Liczba reakcji
0
Mam problem zrobilem ots stworzylem baze danych przez xampp'a i zrobilem acc maker gesior0.3.6 stworzylem konto i postac i jak probuje sie na nie zalogowac to nie moge. wpisuje account number i passy potem wybieram postac i czekam az sie zaloguje i potem pokazuje sie takie okienko jakby server byl off (server jest w miedzyczasie online) co mam zrobic??
 
Odp: Problem z logowaniem

Zapewne masz zablokowany port 7172, kt?ry umo?liwia naszemu graczowi wej??ie na jakikolwiek serwer.
 
Odp: Problem z logowaniem

a jak go odblokowac??
 
Odp: Problem z logowaniem

mam jeszcze 1 problem wszystko dziala jakies 20 sec i potem w okienku z serverem pisze "allocation failed server out of memory decrease size of your map or compile in a 64-bit mode" i server sie wylacza
 
Back
Do góry