What's new

Profesjonalne us?ugi graficzne

Status
Not open for further replies.

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Profesjonalne us?ugi graficzne
Witam! Szukasz osoby, kt?ra wykona dla Ciebie profesjonaln? grafik? po przyst?pnej cenie? Szukasz osoby solidnej, kt?ra ci? nie oszuka? Trafi?e?/a? doskonale!​

<wa?ne>
Je?li masz zamiar zam?wi? u mnie grafik? musisz wiedzie? kilka rzeczy. Po pierwsze moje us?ugi s? p?atne, nie b?d? tolerowa? ?adnych post?w, kt?re b?d? namawia?y mnie do wykonania grafiki za darmo. Po drugie wykonuje grafiki tylko dla os?b pe?noletnich, nie mam zamiaru u?era? si? z rodzicami, kt?rzy b?d? mi zarzuca? oszustwo itp. Po trzecie wykonuje tylko "du?e" prace, nie sk?adajcie zam?wie? na sygnatury i avatary. Po czwarte przed transakcj? grafik? wystawiam na allegro, robi? to dla mojego i waszego bezpiecze?stwa.
</wa?ne>

Je?li chcesz z?o?y? zam?wienie musisz napisa? post zgodnie z poni?szym wzorem w tym temacie a nast?pnie czeka? a? si? z Tob? skontaktuj?.
Kontakt: numer gadu-gadu lub email
Rodzaj pracy: layout, logotyp, banner, itp.

Poni?ej znajduje si? cennik z sugerowanymi cenami, kt?re oczywi?cie mog? ulec zmianie.
Layout - 60z?
Logotyp - 20z?
Banner - 15z?
Animowany banner - 25z?
Plakat - 40z?
Tapeta - 30z?

Przy zam?wieniu powy?ej 150z? zni?ka 20% przy nast?pnym zakupie.

Kontakt:
Numer gadu-gadu: 26272027
Adres email: kreciak93@gmail.com

Notka moderatorska:
Temat p?ki co zamykam. W razie potrzeby zostanie on ponownie otwarty //Afrati
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Profesjonalne us?ugi graficzne

Hah, ?miech na sali - by?e? dla mnie krytyczny dlatego, ?e pr?buj? zarobi? na grafice w dziedzinie OTS, a ty nawet nie poka?esz przyk?adowych prac - obawiasz si? komentarzy? Nie chcesz odstrasza? klient?w? "Ceny mog? ulec zmianie"? To po chuj wystawiasz cennik, skoro cena zale?y i tak od twojego "widzimisie". ?ycz? (nie)powodzenia!

@TOPIC
Kontakt: 4760316; kuzirashi@memsoria.pl ; kuzirashi@v***a.net ; kuzirashi@interia.pl ; kuzirashi@gameplay-online.pl ; PW; Priv w grze na OTS
Rodzaj pracy: itp.

PS: Z?y dzia? dziecko + zer?n??e? ?ywcem nazw? z mojego tematu przyklejonego :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top