What's new

Program z flagami w Pascalu

Status
Not open for further replies.

bockwurstpaule

Active User
Joined
Dec 28, 2008
Messages
61
Reaction score
7
Witam Was!
Dzi? sko?czy?em moje prace nad hmm... dla niekt?rych prostym, dla niekt?rych trudniejszym, programem w Pascalu pt. "Flagi Europejskie", od razu m?wi? program ten ma za zadanie wy?wietli? nam kilka flag, jest ich dwana?cie a s? nimi: Polska, W?ochy, Finlandia, Estonia, Dania, Gruzja, Islandia, Wyspy Owcze,, Rosja, Niemcy, Ukraina i Irlandia . Mam dwie wersje,
jedn? dla tych, kt?rzy nie maj? potrzeby pisa? takiego programu i by tylko chcieli obejrze?. Plik zapisany w .exe


Skan:


Druga wersja to dla tych co maj? podobne zadanie i chc? sobie ?ci?gn?? prac? ode mnie. Jak mi dobrze wiadomo aby zaliczy? Pascala w 3 technikum na Informatycznym trzeba takie co? zrobi?, wi?c mo?e si? wam kiedy? przyda?, albo nawet ju? za nied?ugo:



Skan:


Jak dobrze wida? pliki s? bez wirus?w, zach?cam do ?ci?gania, flagi s? dziwnie pouk?adane ze wzgl?du, ?e robi?em je w innych wymiarach.

Plik .exe aby zobaczy? wystarczy po prostu uruchomi? jak normalny program czy program instalacyjny.
@EDIT
Aby program dzia?a? nale?y zainstalowa? Turbo Pascal 7.0 i wklei? plik .exe do folderu BIN lub wklei? .pas do folderu BIN otworzy? go przez TP i skompilowa?,
Przepraszam za powsta?e utrudnienia

Pozdrawiam,
Bockwurstpaule
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Program z flagami w Pascalu

Nie mog? otworzy? pliku .exe. Wyskakuje konsolka a w niej jaki? b??d, lecz w chwili znika. Odczyta?em jakie? "int initGraph", czy co? w tym stylu.
 

bockwurstpaule

Active User
Joined
Dec 28, 2008
Messages
61
Reaction score
7
Odp: Program z flagami w Pascalu

@up w?a?nie,
zapomnia?em doda?, do tego trzeba jednak Turbo Pascala, poniewa? bez TP nie mamy biblioteki graph. Czyli je?eli chcemy odpali? musimy zainstalowa? TP i wklei? plik .exe do folderu BIN lub po prostu otworzy? plik .pas i skompilowa?,

Pozdrawiam,
Bockwurstpaule
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Program z flagami w Pascalu

No ?adnie kolego Ci to wysz?o. Szkoda, ?e tak rozwalone, ale zawsze mo?na poprawi?. ?atwiej edytowa? program ni? pisa? od zera. Troch? czasu takie co? poch?ania jakby nie patrze?. Gratz 4 u.
 
Status
Not open for further replies.
Top