What's new

Promise me you will not kill me... - Xinum

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Wi?kszo?? mnie nie zna, wi?c mo?ecie ?mia?o zadawa? pytania;< Postaram si? odpowiedzie? na wszystkie;)
 
  • Like
Reactions: Vxr

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

Patrze sygnatura, hmm.
Je?dzisz na motocyklu? "Stuntujesz"?
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

Zamierzam zakupi? na wiosn? Honde CBR lub jak?? Yamahe;) Obecnie je?dzi?em na motorze kumpla "rekreacyjnie"^^
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

1. Jak masz na imi? i ile masz lat?
2. Sk?d pochodzisz?
3. Cieszysz si? z awansu?
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

1. Seweryn, 17.
2. Pochodz? z ?l?ska, obecnie mieszkam w ?wi?toch?owicach.
3. Czy si? ciesz?? Owszem, lecz zobaczymy jakie b?d? mia? zadania, poniewa? w planach mam jeszcze kilka konkurs?w^^ O kt?rych informacja pojawi si? niebawem:), lecz ten Awans traktuje jako "Bonus".
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

Ja ju? znam te "rekreacyjnie" :D
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

hahaha:D
No zadawa? pytania, bo widz?, ?e wi?kszo?? z Was nadal mnie nie zna, a teraz macie okazj? do tego.
 

wujush

Braci si? nie traci !
Joined
Feb 3, 2009
Messages
545
Reaction score
50
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

Co chcesz osi?gn?? b?d?c "imperatorem" ?
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

Co chcesz osi?gn?? b?d?c "imperatorem" ?

Dobre pytanie. Chcia?bym pom?c w dalszym rozwoju naszego forum, przyczyni? si? do tego w du?ej mierze, aby by?o jak najlepiej dla Was. Wkr?tce sami si? dowiedzie co jeszcze nas czeka:) Moim g??wnym celem b?dzie nadal organizowanie konkurs?w jak i r?wnie? moderacja na forum jako, ?e mam wgl?d do ka?dego dzia?u to mog? pom?c obecnym moderatorom w tym.
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

Te? uwa?asz, ?e idioci, powszechnie nazywani "dawcami", nie powinni posiada? prawa, do posiadania uprawnie? pozwalaj?cych na prowadzenie jakiegokolwiek pojazdu?
 
Last edited:

Laki

&#51221;&#49888;&#50630;&#51060; &#49688;&#45796;
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

Te? uwa?asz, ?e idioci, powszechnie nazywani "dawcami", nie powinni posiada? prawa, do posiadania uprawnie? pozwalaj?cych na prowadzenie jakiegokolwiek pojazdu?

Dawno bardziej debilnego pytania nie widzia?em, wyt?umacz mi jak poznajesz, ?e kto? jest dawc? przed momentem prowadzenia pojazdu?

?eby nie by?o offtopu; ulubiony film?
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

@up
Chodzi mi og?lnie o tych idiot?w, kt?rzy je?d?? na motocyklach jak wariaci, zagra?aj?c przy tym nie tylko sobie, ale wszystkim, kt?rzy uczestnicz? w ruchu, fakt, mo?e ?le to uj??em.
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

?eby nie by?o offtopu; ulubiony film?
Helikopter w ogniu, po prostu walcz.

@up
Chodzi mi og?lnie o tych idiot?w, kt?rzy je?d?? na motocyklach jak wariaci, zagra?aj?c przy tym nie tylko sobie, ale wszystkim, kt?rzy uczestnicz? w ruchu, fakt, mo?e ?le to uj??em.

R?wnie dobrze s? tacy w?r?d kierowc?w czterech k??ek, owszem s? osoby, kt?re je?d?? "szalenie" i jestem przeciwny temu, lecz sam raz na jaki? czas przebije jak?? barier? pr?dko?ci, ale to na pustej drodze, w nocy.
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

Ale? oczywi?cie, w?r?d kierowc?w samochod?w jest ich nawet wi?cej, ale z uwagi na to, ?e interesujesz si? motocyklami, zapyta?em Ci? w?a?nie na temat zwi?zany z nimi. Oczywi?cie nie pot?piam troch? zaszale? na pustej drodze, gdy nikomu poza owym motocyklistom nic nie zagra?a. Jak ju? kto? ma umiera? to niech w?a?nie on, przynajmniej jednego idioty mniej.
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

Tak jak pisa?em, takich ludzi sam nie lubi?, zreszt? widz? co si? dzieje jak je?d??.. czasem mam wra?enie, ?e czym starszy tym g?upszy:p
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

Kenxu debilem itd to ty jeste? t?pa posrana istoto. Mog? je?dzic jak Ty to nazywasz "tych idiot?w" ?eby jecha? sobie 40 km/h to mozna skuterem albo rowerem z g?rki. ?cigaczami i innymi motorkami je?dz? ludzie kt?rzy lubi? zapier*alac a to ?e kto? chodzi jak alkoholik to trudno. Ja osobi?cie nie ma nic do takich os?b. I uwierz ?e bardziej posrani s? piesi ;] sam mia?em okazje tego do?wiadczy? i to najwi?ksze cwaniaki mieszkaj? w miastach. Ja mieszkam na wsi i s? chodniki i ludzie wiedz? do czego s?u?? i rowery a w miastach? Wi?ksze zagro?enie stwarzaj? pieszaki ni? pijani kierowcy.


Hmmm Xinum ? Focha na mnie strzeli?e? ?e si? nie odzywasz?
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

Nie nie strzelilem:p

Przypominam, tutaj zadajemy pytania wszystkie inne sprawy za?atwiajcie sobie na pw:)
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

Wybacz Xinum, ?e wcinam Ci si? w temat, ale poni?sza wypowied? urazi?a moj? motocyklow? dum? i nie zostawi? jej bez komentarza ;p

Ale? oczywi?cie, w?r?d kierowc?w samochod?w jest ich nawet wi?cej, ale z uwagi na to, ?e interesujesz si? motocyklami, zapyta?em Ci? w?a?nie na temat zwi?zany z nimi. Oczywi?cie nie pot?piam troch? zaszale? na pustej drodze, gdy nikomu poza owym motocyklistom nic nie zagra?a. Jak ju? kto? ma umiera? to niech w?a?nie on, przynajmniej jednego idioty mniej.

Cz?owieku, Ty nie wiesz o czym m?wisz... Nazywanie kogo? idiot? przez jego mi?o?? do motocykli i pr?dko?ci jest kompletn? dziecinad?. W og?le siedzia?e? kiedy? na czym? innym ni? komarek albo simson? Takim potworem jak przyk?adowo GSXR1000 nie da si? jecha? spokojnie. Do spokojnej jazdy si? kupuje 125ccm, a nie 600 czy 1000. Poza tym PRAWDZIWY motocyklista zna granice swoich mo?liwo?ci i wie kiedy mo?e sobie pozwoli? na jazd? 100+, a kiedy 200 czy 300. Po to wsadza si? w jedno?lad taki motor, ?eby poszale?. I nie po to zak?adam ?y?k? na szyj? wsiadaj?c na ?cigacza, ?eby czyta? jakim to jestem idiot?.

I jeszcze jedno. M?wisz tak, jakby to motocykli?ci powodowali najwi?cej wypadk?w z ich udzia?em. Przekroczenie pr?dko?ci to jedno, ale jak Ci samoch?d wyjedzie z podporz?dkowanej albo zmieni pas zaraz przed kaskiem to raczej nie jest wina motocyklisty, nieprawda?? Taka prawda, ?e multum jedno?ladowc?w ginie przez brak wyobra?ni kierowc?w samochod?w, kt?rym si? wydaje, ?e wi?cej k?? daje im pierwsze?stwo w ka?dej sytuacji. Oczywi?cie nie wszyscy tacy s?, bez obrazy dla odpowiedzialnych i dojrza?ych kierowc?w.

A, ?eby nie by?o. Mam prawo jazdy p??tora roku, wi?c to nie jest tylko pr??ne gadanie opieraj?ce si? na filmikach z sieci czy opinii innych os?b.
To tyle, co mia?em do przekazania w tej sprawie.

@Je?li chcesz podyskutowa? na ten temat to zapraszam na PW ; )

Teraz kilka pyta? do Xinuma ;D

1. Czy jako jeden z Imperator?w b?dziesz pracowa? r?wnie ci??ko jak pracowa?e? b?d?c dawnym Moderatorem?
2. Masz szans? zmieni? jedn? rzecz na forum (cokolwiek). Co robisz? ;>
3. Je?li chodzi o motocykle... Jeste? amatorem, lubisz si? 'przejecha?' od czasu do czasu dla rozrywki czy mo?e jeste? motocyklist? z krwi i ko?ci i gdyby? mia? tak? mo?liwo?? to spa?by? z motocyklem? ; D
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

Najpierw odpowiem na Twoje pytania

1. Czy jako jeden z Imperator?w b?dziesz pracowa? r?wnie ci??ko jak pracowa?e? b?d?c dawnym Moderatorem?
2. Masz szans? zmieni? jedn? rzecz na forum (cokolwiek). Co robisz? ;>
3. Je?li chodzi o motocykle... Jeste? amatorem, lubisz si? 'przejecha?' od czasu do czasu dla rozrywki czy mo?e jeste? motocyklist? z krwi i ko?ci i gdyby? mia? tak? mo?liwo?? to spa?by? z motocyklem? ; D

1. Owszem b?d? pracowa? i stara? si? tak jak wcze?niej, pisa?em ju?, ?e pozycj? traktuj? jako bonus, owszem mam wi?cej mo?liwo?ci, wi?c wi?cej b?d? m?g? zdzia?a?.
2. Hmm... my?l?, ?e pluginy by? doda?..
3. Motocyklami interesuj? si? od bardzo dawna, lecz wy??cznie "?cigaczami". Uwa?am, ?e bardziej motocyklist? z krwi i ko?ci..^^ Bez przesady, spa? to mog? z Kobiet?:p

Jest du?o cytat?w pozwalaj?cych opisa? zasady, kt?rymi motocyklista powinien si? kierowa?..
Je?dzijmy tak, aby by?o nas wi?cej a nie mniej
?eby je?dzi? trzeba mie? b?zyn? we krwi, ale i olej w g?owie…
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Promise me you will not kill me... - Xinum

Od?nie?am!:) pytajcie ?mia?o!
 
Top