What's new

propozycje do otsa // need skrypter

Status
Not open for further replies.

klon52

Advanced User
Joined
May 20, 2008
Messages
495
Reaction score
50
wiec zaczne od tego ze ots raczej napewno bedzie po tibie 8.40 kojazy ktos reloots.no-ip.org ? ja tam gralem bardzo mi sie spodobal relo to haknieta kleksoria jakby ktos nie wiedzial mam podobna mapke ktora sam robilem na podtsawie relo nie hciualem oryginalnej relo poniewaz puznij by bylo ze kopiuje otsy wiec piszcie tu jakie raty byscie proponowali questy itemy do smms shop itp oczywiscie itemy do smsm shop bd mocno przerobione ^^

jak bedziecie chcieli moge wysla ss aktualnej mapki ktora bd przerabial na bierzaca jak bd ots jak i przed startem potzrebuje hostera jak i zawansowanego skryptera do pomocy glownie skrypty aktions gram na otsie gdzie od 200 lvl jest specjalnie trudny quest na second promotion kazda profesja ma do wyboru po 2 profesje daja one nowe czary bardzo mi sie to podoba poniewaz ots jest nudny bo duzo soob gra a mapka mala lecz kazdy chce wbic ten 200 i ukonczyc ten zajeb**cie trudny quest bo jest ciekawy jakie bd nowe czary a puzniej wybor ktora pomocje wybrac na moim ots planuje cos podobnego wkrotce uruhomie forum na to ktore bylo keidy forum ots wiec podlega wyczysczeeniu jak bd mial czas to to zrobie i podam tu link
 

Aureos

Active User
Joined
Feb 9, 2009
Messages
64
Reaction score
4
Odp: propozycje do otsa // need skrypter

Dosta?em udaru m?zgu przy trzeciej linijce

jednym s?owem: "wtf"?

napisz po ludzku i czytelnie bo niewiele mo?na zrozumie?
 
Last edited:

Piotrek05

Advanced User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
471
Reaction score
38
Odp: propozycje do otsa // need skrypter

@Up
Spam

@Topic
Popracuj na ortografia bo nieprzyjemnie sie to czyta.
Napisz najpierw jaki chcesz tam ustawic exp i wogole.
Rpg czy 4Fun?
Opisz troche otsa to wtedy jakies propozycje pewnie padna.
 
Status
Not open for further replies.
Top