What's new

Propozycje dot. forum

Status
Not open for further replies.

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Propozycje dot. forum

Odezwa?a sie osoba co odrazu na matke mi na priv pojecha?a

nie pop?acz si?:(


Ile razy mo?na to w k??ko powtarza?? W 2014 (jak i 2015) by?o tyle samo graczy, serwer wi?cej a ruch na forum o wiele wi?kszy. Spadek w ilo?ci graczy taki mocny by? np. z 2013 na 2014 ale jako? nie pami?tam ?eby forum to a? tak mocno odczu?o. Pisz? oczywi?cie o graczach na OTS.

Tak swoj? drog? to rekord os?b online u xinna na li?cie pobito w lipcu 2010 (niby wi?cej ni? na rl ale pami?tajmy o mc), a z tego co pami?tam miesi?c/dwa p??niej by?a akcja ze zrobeniem opentibii i tym przekierowaniem na tnecie ;p wtedy te? troch? uby?o ludzi.

Ale nawet 2014 to nie 2016, widzisz ?eby co? si? dzia?o na tym forum? ?eby przybywali nowi u?ytkownicy? Tutaj s? tylko starzy wyjadacze i nic si? nie zmieni cho?by nie wiem co si? dzia?o. Opinia forum jest ju? wyrobiona, forum umiera, a i graczy nie przybywa.
Wchodz? tu tylko by sprawdzi? czy kto? do mnie napisa?, czy dodano co? nowego w dziale serwery i to wszystko. Nie ma tutaj na co innego patrze?. Na innym forum, kt?re prawdopodobnie znacie jest inaczej. Tam ludzie ?yj?. Tam sobie mo?esz z nimi popisa? na czacie czy to w dzie? czy w nocy, mn?stwo nowych temat?w na ka?dy temat, tematy ze zdj?ciami z gier... Po prostu pod ka?dym wzgl?dem tak jest i trzeba si? z tym pogodzi?.
Nikt nagle nie powie tysi?com u?ytkownik?w ?eby wracali tutaj, bo maj? co? do zaoferowania. A maj?? Nie, a nawet jakby mieli to i tak losy forum s? przes?dzone.

Debile tworz? te tematy, a by?o ju? ich kilku.
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Propozycje dot. forum

Debile tworz? te tematy, a by?o ju? ich kilku.
Panie nie obra?aj pan, dobre?

Ka?dy ma nadziej? co? zmieni? a potem zostaje zjechany rzeczywisto?ci?.
To nie ich wina, ?e nie wiedzieli. Nie ka?dy jest na tym forum do kilku lat.
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Propozycje dot. forum

Panie nie obra?aj pan, dobre?

Ka?dy ma nadziej? co? zmieni? a potem zostaje zjechany rzeczywisto?ci?.
To nie ich wina, ?e nie wiedzieli. Nie ka?dy jest na tym forum do kilku lat.
Nadzieja matk? g?upich, poza tym ten 'debil' jest ju? 5 lat na forum wi?c nie wiem, chcesz by? fajny i mnie poucza? czy szukasz g?wna w ca?ym?
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Propozycje dot. forum

Nadzieja matk? g?upich, poza tym ten 'debil' jest ju? 5 lat na forum wi?c nie wiem, chcesz by? fajny i mnie poucza? czy szukasz g?wna w ca?ym?

czy wszyscy na tnecie musz? si? wzajemnie wyzywa? i obra?a? ?eby si? dowarto?ciowa??
Gdzie nie wej?? to kto? kogo? wyzywa. Nie dziwi? si?, ?e to forum upada coraz ni?ej.
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Propozycje dot. forum

czy wszyscy na tnecie musz? si? wzajemnie wyzywa? i obra?a? ?eby si? dowarto?ciowa??
Gdzie nie wej?? to kto? kogo? wyzywa. Nie dziwi? si?, ?e to forum upada coraz ni?ej.

Jednym s?owem dno.

:'c
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Propozycje dot. forum

[MENTION=405627]Zbizu[/MENTION]
Generalnie si? zgadzam, ale mi puszczaj? nerwy jak widz? jakiego? debila, kt?ry tym debilem jest od x czasu na forum.
[MENTION=41769]HM Realovsky[/MENTION]
Ale jak ju? pisa?em, liczba graczy nie spad?a drastycznie. Wiadomo, ?e og?lnie Polak?w uby?o, ale nie wyparowa?o ca?kowicie. Polski dzia? na otland czy tnet skurczy? si? mocno, a na torgu ?yje. Dop?ki forum b?dzie w stanie takim jak teraz to nikt nie zmieni o nim opini i nie przyjdzie. Trzeba dzia?a?.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Propozycje dot. forum

Bo na torgu nie ma byd?a jak tutaj, tam sporo ludzi ?yje rl tibi? a tutaj tylko otsy i jakie? inne cholerstwa, portal nic nie zmieni ani ?adna inna opcja, p?ki kadra jest jaka jest, nic si? kompletnie nie zmieni.

50573a9e8618203c69a240ea565af7f7.jpg
 

Avemajor

Advanced User
Joined
Feb 6, 2012
Messages
346
Reaction score
12
Odp: Propozycje dot. forum

Og?lnie upada poziom umys?owy ludzi czego si? nie zmieni a przez to te? zmienia si? spo?eczno?? polskiej sceny tibii XD
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Propozycje dot. forum

a co tu robi ta kadra... Moderatorzy jeden gorszy od drugiego i warnuj? by wkurwi?, tyle
 

czesctereska

Active User
Joined
Sep 26, 2016
Messages
135
Reaction score
10
Odp: Propozycje dot. forum

Na ka?dym forum, na kt?rym bywam ka?dy p?acz? o to ?e moderacja jest zbyt surowa...
Najlepiej ca?kowicie si? pozby? moderacji, niech forum ?yje swoim ?yciem.
Wtedy b?d? prosi? o powr?t ^^
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Propozycje dot. forum

Na ka?dym forum, na kt?rym bywam ka?dy p?acz? o to ?e moderacja jest zbyt surowa...
Najlepiej ca?kowicie si? pozby? moderacji, niech forum ?yje swoim ?yciem.
Wtedy b?d? prosi? o powr?t ^^

Na otlandzie jeszcze nie widzialem zeby ktos dostal warna albo narzekal. Tam napiszesz glupi post to znika a jak nie umiesz sie zachowac to dostajesz bana, proste.
I kazdy wie za co i ze slusznie. A tutaj "drogi uzytkowniku otrzymales ostrzezenie..." Takie pw z tego co widzialem bardziej denerwuje niz zwykly ban za caloksztalt.
I kazdy mod jest tam globalem i nikt temu nie protestuje. A tutaj jak zwykle wieczny cyrk...
...ide po popcorn
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Propozycje dot. forum

Na otlandzie jeszcze nie widzialem zeby ktos dostal warna albo narzekal. Tam napiszesz glupi post to znika a jak nie umiesz sie zachowac to dostajesz bana, proste.
I kazdy wie za co i ze slusznie. A tutaj "drogi uzytkowniku otrzymales ostrzezenie..." Takie pw z tego co widzialem bardziej denerwuje niz zwykly ban za caloksztalt.
I kazdy mod jest tam globalem i nikt temu nie protestuje. A tutaj jak zwykle wieczny cyrk...
...ide po popcorn

tutaj si? musz? zgodzi?, w bana mia?bym wyjebane, ale jak jakia? ciota mi daje warna to mnie rozpierdala od ?rodka
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Propozycje dot. forum

tutaj si? musz? zgodzi?, w bana mia?bym wyjebane, ale jak jakia? ciota mi daje warna to mnie rozpierdala od ?rodka
Nie uwa?asz, ?e nazywanie kogo? ciot?, to najni?szy szczebel drabiny intelektualnej tego forum? To smutne, ?e plasujesz si? tak nisko i masz tupet prawi? mora?y innym.

Jeste? IDEALNYM przyk?adem u?ytkownika, kt?ry w znacz?cy spos?b przyczynia si? do coraz to szybszego zdychania forum. Problemem jest tutaj poziom intelektualny; zakres forumowych tw?rczych mo?liwo?ci ko?cz?cy si? na tej przys?owiowej amebie umys?owe, nie przyci?gnie nikogo z ilorazem inteligencji wy?szym ni? 50. Dla takich ludzi wszystko jest be i fe, ale nikt nie ma innego, lepszego pomys?u. Nigdy nie wiedzia?am, czy takich typ?w lepiej delikatnie pr?bowa? u?wiadomi?, czy z hukiem wypierdoli? z forum - nie by?o mi dane zaobserwowa?, ?eby kt?ra? z tych metod by?a skuteczna. Mimo to takie krzycz?ce dzieciaki zdecydowanie utrudniaj? komunikacj? pomi?dzy u?ytkownikami na sensownym poziomie i to one s? pierwszym powodem powolnej agonii tneta.

1. Zrobi? nab?r na moderator?w, oraz doda? rang? "moderator pr?bny".
2. Zrobi? stron? g??wn? na kt?rej by?o by mniej wi?cej to samo co na Tibia.pl.
3. Zrobi? list? serwer?w i pod??czy? j? pod forum.
4. Przerobi? wszystkie regulaminy itd, ?eby zgadza?y si? z tym co teraz jest.
5. Doda? reklamy w ostatnim po?cie, reklamy mo?na by by?o wykupywa? u Bigosa.
6. Doda? rangi OTExpert, tak jak to by?o kiedy?.
7. Sprawdza? pliki w pobieralni i dodawa? obrazek ?e plik jest czysty b?d? te? nie.
8. Reaktywowa? gazetk?.
9. Rozdawa? oskary co roku, jak to by?o wcze?niej.
10. Ogarn?? ca?y ten burdel w tematach i po kasowa? stare tematy w kt?rych linki ju? nie dzia?aj?.

Ad 1.
Zrobi? nab?r i wybra? przysz?ych moderator?w spo?r?d tej garstki u?ytkownik?w, kt?ra odwiedza forum? Moderator musi prezentowa? JAKIKOLWIEK poziom, trudno tutaj teraz o takich, to ta ekipa, kt?ra jest na forum, musi sobie sama poradzi?.

Ad 2.
To samo co na innej stronie? To jaki to ma sens? Dlaczego potencjalny nowy u?ytkownik mia?by wybra? to forum? G?upota, je?li ma by? portal, to wed?ug w?asnego pomys?u kadry i u?ytkownik?w.

Ad 5.
?eby ktokolwiek chcia? wykupi? reklam?, musi mie? w tym jaki? zysk. Wprowadzenie takiego pomys?u ma sens, je?li jest du?a liczba u?ytkownik?w, kt?rzy s? aktywni.

Ad 8.
Japierdole, naprawd?? Gazetk?? I maj? j? pisa? analfabeci?


Pomijaj?c oskary, kt?re wedle mojej wiedzy zosta?y rozdane i w tym roku, to reszta rzeczy chyba dzieje si? na bie??co, nie?
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Propozycje dot. forum

Jeszcze nie przeczyta?em ale k?aniam si? Pani Kaziu.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Propozycje dot. forum

Mam nadziej?, ?e Ciamciaj zastanowi si? nad tematem, bo w sumie mimo, ?e tnet wkurwia, ma si? go dosy? to szkoda go odpu?ci? bo jaka? indata po?o?y?a na nim ?ap?.
 

Mathero

Advanced User
Joined
Apr 19, 2011
Messages
158
Reaction score
12
Odp: Propozycje dot. forum

Ciekawe kto by t? gazetke pisa?, czyta?? W sumie co by?ta tam pisali, co miesi?c jedno i to samo, rebusy i nowinki z tibia.com
Dejta se siana.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Propozycje dot. forum

Ciekawe kto by t? gazetke pisa?, czyta?? W sumie co by?ta tam pisali, co miesi?c jedno i to samo, rebusy i nowinki z tibia.com
Dejta se siana.
Nowo?ci ze ?wiata OT (przegl?d zmian TFSa, ciekawe projekty w produkcji, najlepsza mapa/pixel miesi?ca/tygodnia, recenzje serwer?w, ciekawe kody), z RL (ciekawe propozycje do podpisania, skr?ty artyku??w i nius?w po polsku, jakie? wa?niejsze wydarzenia z samej gry, opisty aktualizacji). Du?o da si? wymy?li? kategorii, my?l?, ?e i czytelnicy by si? znale?li tylko trzeba mie? tak ze 3 osoby do pisania.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Propozycje dot. forum

Wykupic od tro/intermedia czy jak si? zw? ca?e forum i to jest ca?y sens tego wszystkiego.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Propozycje dot. forum

Wykupic od tro/intermedia czy jak si? zw? ca?e forum i to jest ca?y sens tego wszystkiego.
Kto? ostatnio m?wi?, ?e sie ich pyta? i nie chc? haha.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Propozycje dot. forum

Alastor w og?le zrobi? g?upot?, ?e sprzeda? to forum, tak by?my mieli zupe?n? inn? sytuacj? ni? to co teraz si? tutaj odpierdala.
 
Status
Not open for further replies.
Top