What's new

Przejd? Rookgaard (za darmo ;-))

Status
Not open for further replies.

loonyxd

User
Joined
May 9, 2008
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Przejd? Rookgaard (za darmo ;-))

@Aleq
Ja cie nie znam wog?le, po randze i ilo?ci post?w uwa?am ?e nie jeste? byle kim.
Nie oczerniam ci?, ale dziwi mnie to po co ty to robisz. Nic z tego nie masz, no opr?cz tego ?e jeste? lubiany przez tych kt?rym zrobi?e? chara.
 

Miluni@

User
Joined
Oct 31, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Przejd? Rookgaard (za darmo ;-))

Przejd? rooka. Dla mojego brata :D Nick:Antek Super Druid jak b?dzie zaj?ty to Antek Wypasiony Druid ?wiat: Azura i jak dobijesz 8lvl nie przechodz na inny ?wiat tylko mi na priva napisz :D a mail to emilia259@tlen.pl Pozdro;***
 

Draxen

User
Joined
Nov 24, 2008
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Przejd? Rookgaard (za darmo ;-))

Aleq, nie zapomnij o mnie. xDD
 

ospa

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
86
Reaction score
7
Odp: Przejd? Rookgaard (za darmo ;-))

Uhm... 2up , nie przeczyta?e? tematu a sapiesz ... ?eby ci zrobi? posta? , wyraznie jest napisane ?e nie przyjmuje zlece? puki tych co aktualnie ma nie zrobi , rozumiesz? No ale my?l? ?e ci pomo?e... Btw... Jak ma ci przej?? na inny ?wiat? Chyba na inn? wysp?? Uhm?

@topic
Jak co? wys?a?em Ci ju? passy na priv : ) , z g?ry chcia?bym przy okazji publicznie Ci podzi?kowa? za te mi?e ch?ci przechodzenia rooka : ) , no poprostu jestem tym zdziwiony ?e niemal ka?demu przejdziesz rooka "za darmo" , gdzie na allegro jako? ostatnio widzia?em 5 z? se wo?aj? ^.^ .

Pozdrawiam ;]

@ down / down 2x
Nie rozumiecie naprawd? ?e narazi? zlece? nie przyjmuje w?a?ciciel tematu? Wyraznie prosi aby?cie mu nie dawali wi?cej bo ma narazi ich troch? ... Nawet tego nie potraficie uszanowa?. Obydwu pan?w report?je za nieprzeczytanie tematu.
 
Last edited:

Boorak

User
Joined
Aug 10, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Przejd? Rookgaard (za darmo ;-))

Nick:Quiller
?wiat: Inferna
E mail:arooqq@gmail.com
wymysl i powiadom na pw
 

arts1991

Advanced User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
375
Reaction score
34
Age
33
Odp: Przejd? Rookgaard (za darmo ;-))

Wida? twoja oferta jest bardzo dobra :)
Wi?c ja te? si? skusz?.
Je?li mo?esz account i has?o mo?esz wymy?le?.
E-mail na jaki mo?esz to : nowacki18@tlen.pl.
Nick postaci : Heroes Arts
?wiat : Secura.
Je?li to zrobisz napisz na PW
Pozdrawiam :)
 

Wejsu123

User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
18
Reaction score
1
Odp: Przejd? Rookgaard (za darmo ;-))

Wiem ze to zly temat ale chce zeby ktos sie tym zainteresowal wymnienie posatc 57 sorc i 41knight na guardi za hara na securze
 

Ehhh

New User
Joined
Nov 25, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Przejd? Rookgaard (za darmo ;-))

zaraz ci napisze PM
 

Kozaq

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
399
Reaction score
40
Odp: Przejd? Rookgaard (za darmo ;-))

To Dla Brata

Nick:Zagon Of Paladin
Email:zagon1@op.pl
Acc:Wymysl jakie chcesz i podaj na Email Lub GG(11273206)Pisz nawet jak bede off.
Wbij Tylko 8 i dzieki...:)
 

EMS

User
Joined
Nov 28, 2008
Messages
16
Reaction score
1
Odp: Przejd? Rookgaard (za darmo ;-))

Ja chcialbym zebys mi rooka PRZESZEDL.Zaloz konto na adres davman1@tlen.pl imie postaci Smakosz jezeli bedzie zajete to brodaty jezeli bedzie zajete Zipek.Arcania i chcialbym zastac postac jeszcze na rooku i sam wybrac profesje oraz miasto,ok?Napisalem juz do ciebie w tej sprawie na gg.Haslo tez ci na gg wysle
 
Status
Not open for further replies.
Top