What's new

Przeniesienie dw?ch kategorii

Status
Not open for further replies.

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Proponuje przeniesc :poradniki tibia: do dzialu Tibia oraz kategorie :poradniki Open Tibia: do dzialu Open Tibia.
Moim zdaniem bedzie wygodniej jak i wiecej osob zajrzy do tych kategorii.
Co Wy na to?
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: Przeniesienie dw?ch kategorii

ja jestem bardzo za ! :) wszystko powinno by? na swoim miejscu ;] i tak wtedy si? stanie :) pozdrawiam
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Przeniesienie dw?ch kategorii

Popieram poniewa? ma?o kto zje?d?a na sam d?? forum a co si? z tym wi??e poradniki nie s? czytane.
 

Fuck Repeat

Banned
Joined
Sep 12, 2011
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Przeniesienie dw?ch kategorii

Pomys? nie przejdzie poniewa? za du?o przy tym pierdolenia, ale jestem za, i dla dobroci forum proponuj? wprowadzi? ten pomys? w ?ycie.
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Przeniesienie dw?ch kategorii

Popieram poniewa? ma?o kto zje?d?a na sam d?? forum a co si? z tym wi??e poradniki nie s? czytane.
R?wnie? jestem za mimo, ?e ma?o kto w og?le zagl?da do tego dzia?u. Mo?e opentibi? kto? przejrzy, gorzej z dzia?em dot tibii. W ka?dym razie jw. - przyda?o by si?. Co do osoby up to powiem tyle, ?e g?wno wie o skrypcie vb a ma czelno?? si? wypowiada?. Przeniesienie podfor?w do innego dzia?u to raptem 5 klik?w. Pomys? uwa?am za dobry r?wnie? z powodu spamu zalewaj?cego dzia?y tibii/opentibii. Mo?e po sortowaniu fala g?upich pyta? zmniejszy si? przynajmniej o 10 procent.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Przeniesienie dw?ch kategorii

Proponowa?em to oko?o p?? roku temu na Forum Moderatorskim, wszyscy byli zadowoleni, ale widzicie jak wysz?o :)
 
Status
Not open for further replies.
Top