What's new

PsP vs PsP GO

Status
Not open for further replies.

Korektorex

Active User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
61
Reaction score
5
Witam mam taki dylemat chce kupi? sobie ow? konsole ale mam kase tylko na normalne PsP i tu pytanie czy op?aca si? dozbiera? na GO ? Czy to taka wielka r?znica ? Czym te konsole si? r??ni? .
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: PsP vs PsP GO

Niczym, tylko wygl?dem. Gry i wszystkie inne bajery s? te same ( no mo?e opr?cz pokrowca ). Ciuchy z zesz?ego roku i te kupione dzi? te? r??ni? si? tylko wzorem ;].

Ymm, nie chce mi si? sprawdza? tego co napisa? ale Runemaker pewnie ma racje, wybacz za wprowadzenie w b??d.
 
Last edited:

Runemaker

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
346
Reaction score
38
Odp: PsP vs PsP GO

Niczym, tylko wygl?dem. Gry i wszystkie inne bajery s? te same ( no mo?e opr?cz pokrowca ). Ciuchy z zesz?ego roku i te kupione dzi? te? r??ni? si? tylko wzorem ;].

I tu si? mylisz.
PSP GO zwyczajnie nie obs?uguje UMD.
Po to ma 16GB wewn?trznej pami?ci, ?eby ?ci?ga? na ni? gry za wcze?niej kupione punkty. Wi?c je?li chcesz mie?np. Fife Street 2 to nie dostaniesz jej inaczej ni? j? ?ci?gaj?c na konsolk?:D
 

Squidy

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
293
Reaction score
22
Age
29
Odp: PsP vs PsP GO

A czy PSP GO nie ma czasem mniejszego ekraniku? Bo z tego co mi si? kojarzy to jest du?o mniejsza
 

karol98

Advanced User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
294
Reaction score
29
Odp: PsP vs PsP GO

#up
tak ma mniejszy ekranik.
#topic
Mam konsole psp 3004 i jestem zadowolony, psp Go wed?ug mnie ma ten plus ,?e jest mniejsze i mo?na do kieszeni schowa?(chocia? je?li si? uprzesz to psp te? schowasz).
Zobacz specyfikacj? psp Go i psp i zdecyduj kt?r? wolisz:



Ja stawiam na psp 3k, my?l? ,?e to lepszy zakup :)

Ps. Przypominam ,?e psp Go nie da si? przerobi? ;D
 
G

Guzux

Guest
Odp: PsP vs PsP GO

Nie kupuj tego! Kup psp 200x i przer?b se na gena ew na m33. Sci?gniesz se gry z torent?w, odpalisz ka?dego hombrewa i m33 niewiem jak z genem zmienia kernel na 1.50 wi?c. Chyba ?e chcesz u?ywa? skype to 300x bo 200x niema mikro lecz mo?na kupi? tanio pilota i b?dzie wygl?da?o to tak

S?uchawki-pilot-psp 200x
 
Status
Not open for further replies.
Top