What's new

Pudzian znowu walczy!

Status
Not open for further replies.

Sometimes

Active User
Joined
May 16, 2010
Messages
62
Reaction score
6
Odp: Pudzian znowu walczy!

Prawda jest taka, ?e Pudzianowski zm?czy? si? z powodu rozgrzewki przy wst?pie, wyst?pie jego brata :p
C??, podczas pierwszej rundy my?la?em, ?e to b?dzie koniec dla rywala Pudzianowskiego, jednak myli?em si?. W por?wnaniu mi??ni i si?y Pudziana do Kawaguchiego, on powinien odpa?? po paru ciosach, jednak tak si? nie sta?o i brawa dla niego :p Jestem tylko ciekaw jak wypadnie nast?pna walka naszego "mistrza".

dok?adnie, pierwsze 2 minuty by?y szokuj?ce Mariusz Pudzianowski zerwa? si? jak lew i ruszy? do Ataku, potem odbi?a si? jego masa i mia? ju? leciutk? zadyszk?.
Ale ?adnie i tak klinczowa?,i o wala? przeciwnika ( przez co punkty jego sz?y w g?r?), jak on powiedzia? jak zobaczy? 2 rund? to oczy postawi?, tak samo jak, my?la?em g?ra 2 minuty i Chi?czyk b?dzie le?a? nieprzytomne na macie, a tu nie :p
Chi?czyk pokaza? ?e mo?na walczy? z tak niebezpiecznym przeciwnikiem Polskiej dru?yny Mariuszem Pudzianowskim. Teraz w Pi?tek b?dzie nast?pna walka...
Jak my?licie ? wygra Teraz ? ( przeciwnik ten b?dzie naprawd? dobry. Czy Mariuszowi Starczy oddechu na 2 minuty :> )
.....
mam pytanie jeszcze 1. bo na o2.pl wydzia?em ?e walk MMA maj? nie puszcza? w telewizji (polskiej), czy to prawda?
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Pudzian znowu walczy!

Ch?opak w tej walce mia? zero kondycji. Wida?, ?e jego taktyka to lecie? na padaczk? i wygra? po 1 minucie. Proponuj? zamkn?? temat.
@ Down

Hah, prosz? Ci?. Nie wiem co to kondycja? Uwierz mi, ?e wiem i widzia?em po nim, ?e mia? deski w przeciwie?stwie do swojego przeciwnika. Nie ogl?da?em gali? Zdziwi? Ci?, ogl?da?em i widzia?em, mo?e i ma jak?? taktyk?, ale do?? s?ab?. Na ko?cu tylko si? "tulili", tak?e po tym by?o wida?, ?e Pudzian nie m?g? wytrzyma?. Gdy ju? uda?o mu si? go przewr?ci?, to tylko "lekko" Go oklepywa?, bo nie mia? si?.
 
Last edited:

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Pudzian znowu walczy!

Ch?opak w tej walce mia? zero kondycji. Wida?, ?e jego taktyka to lecie? na padaczk? i wygra? po 1 minucie. Proponuj? zamkn?? temat.
Proponowa? to mo?esz co najwy?ej przeszczep m?zgu dla Ciebie, bo chyba masz jaki? wadliwy :D
Zero kondycji? Kurwa ogarnij s?owo "kondycja" i sam siebie nazwiesz debilem to jest taka ma?a sprawa. Widz?, ?e ma?o wiesz o KSW i innych galach, bo sformu?owanie "taktyka to lecie? na padaczk? i wygra? po 1 minuacie." jak dla ciebie to by?a padaczka to chyba nawet nie ogl?da?e? gali, bo mama Ci nie kaza?a do p??na siedzie?. Ch?opak ma w?asn? taktyk?, technik? ma jeszcze niedopracowan?, ale wida?, ?e uczy si? i to szybko.
btw. Jutro next walka oczywi?cie stawiam na Pudziana gdy? trzeba wierzy? w swoich i wspiera? ich cho?by mieli si? bi? z ca?? wiosk? brazylijsk?.
 

MiSsio

Active User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
72
Reaction score
20
Odp: Pudzian znowu walczy!

@Up:
Z brazylami by?aby wi?ksza motywacja do walki ;D
@Temat:
Ja te? stawiam na Pudziana. Uwierzmy w go?cia!
Notka moderatorska:
To sobie stawiaj, bo walka odby?a si? 13 dni temu. Zamykam.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top