What's new

Punkty dla gildii

Status
Not open for further replies.

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Cze??.

Mam pytanie, warto do serwera z real map? dawa? punkty na gildie? Bez nich raczej ma?o kto gra, a z nimi znowu wejd? prawie same gildie.

Je?li warto, co my?licie, aby da? ich mniej?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Punkty dla gildii

Free punkty sa jak magnez na gildie. Czasem dopiero po starcie przy rozdawaniu itemow sie orientuja, ze nie starczy nawet dla wszystkich na softy w niektorych teamach... Wiec wejsc wejda. Choc przez to, ze malo na pewno nie tyle co gdzie indziej. Poza tym teamy szybko odejda na pierwszy lepszy serwer ktory ruszy, wiec lepiej ogarnac serwa dla innych graczy. Wtedy mozna potrzymac ich dluzej, bo tak teamy odejda i nie ma nikogo. Zobacz jak bylo na hexanie, teamy przyszly same, odeszly same a gracze przyszli nie patrzac na teamy i nie odeszli...
 

HulaHops

Advanced User
Joined
May 1, 2009
Messages
186
Reaction score
2
Odp: Punkty dla gildii

@up
Ca?a prawda, co do tego.

Dla tego na otsach na starcie jest zawsze 2-3x ludzi wi?cej ni? potem.
Powiem Kr?tko i zrozumiale:

a) Wbijaj? teamy gra co? ko?o 500 os?b na przyk?ad
b) Si? zabawi? troch?, dostan? w pip?, wygraj?, nie b?dzie kogo bi? to odejd? i ju? gra z 500 os?b - 200 os?b.
c) Z 200 os?b mo?e si? podnie?? albo spa?? liczba graczy.

Ale otsy maj? to do siebie, ?e na d?ugo ich nie postawisz. Co jaki? czas trzeba robi? restart lub zmienia? OTSY, tak to ju? jest, zazwyczaj takie :D
 

Mefisto94

Senior User
Joined
Jun 22, 2010
Messages
656
Reaction score
24
Odp: Punkty dla gildii

Jestem na nie, bo niby dlaczego faworyzowac gildie?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Punkty dla gildii

Jestem na nie, bo niby dlaczego faworyzowac gildie?

To tylko twoje zdanie, ale taka jest moda i takie sa realia.
Polowa graczy na serwerach podczas startu nalezy do tych gildi. Jesli nie dostaja punktow to jest 1/3 mniej ze wszystkich graczy przez same gildie. A z reszty jeszcze polowa odchodzi bo jest malo popularny ots. W ten sposob ciezko zdobyc graczy na ots, bo wszyscy sie przyzwyczaili, ze punkty sa i kropka. Polowa osob w najwiekszch teamach nie potrafi sie wyexpic bez full seta...
Kiedys bylo fajnie, ale ktos chcial przyciagnac gracze i wymyslil to "zlo". Teraz tego nie zmienisz, a na pewno nie w ten sposob, ze ty nie dasz punktow bo nie. Wtedy po prostu bedzie ots slaby bo bedzie malo osob, chyba, ze masz to cos, co ma hexana. Stabilnosc, dobre skrypty, aktywny support i dlugowiecznosc dzieki temu.
 

realmaniak

Active User
Joined
Feb 14, 2012
Messages
74
Reaction score
2
Odp: Punkty dla gildii

ja jestem na nie, dzieci nie umiej? gra? i chc? full, rz?dz? si?, lol przesrane typy.
Maj? zajawk?. Drugie to ?e guildia dostaje mamone w grze i napiernicza biednych indywiduali.
Nie nie nie . Punkty jedynie za reklam? serwera
 

sioter5

Senior User
Joined
Feb 15, 2012
Messages
514
Reaction score
29
Odp: Punkty dla gildii

Pierwsza opcja: Mo?na to bardzo szybko podsumowa? jak chcesz mie? graczy na serwerze to pkt na guildie s? nijako obowi?zkiem .
Bo taka guildia wbije z np: 20 osobowym timem za ta guildia idzie druga i si? robi taki "?a?cuch pokarmowy"..

Druga opcja: nie dajesz pkt na guildie serwer sie nie rozwija. Bo skoro na serwer wejd? pojedyncze jednostki , to to chluby serwerowi na pewno nie przyniesie.
Po za tym bierz przyk?ad z innych.
Ja ju? si? dawno nie spotka?em z serwerem kt?ry nie ma Pkt dla Guildi.
 

realmaniak

Active User
Joined
Feb 14, 2012
Messages
74
Reaction score
2
Odp: Punkty dla gildii

lepiej mie? 200 indywiduali, ni? 600 z guildiami
 

ximix

User
Joined
Mar 5, 2012
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Punkty dla gildii

Wiesz, my gildie mo?emy wbi? na otsa bez punkt?w, ale to dobry server typu server inwoba lub xinna, a na g?wno aka star wand itp to punkty potrzebne bo to ots na kr?tko. Te 2 osoby nie stawiaj? bubla ani nie maj? bubla w sms shopie, jest zajebista stabilno?? to mo?na wbi? spokojnie bez pkt. A jak jaki? pajac od texany czy innego badziewia by nie da? pkt to nikt do niego nie idzie bo szkoda czasu.
 
Status
Not open for further replies.
Top