What's new

-Tibia 10.50 Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Status
Not open for further replies.

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

zdj?cia s? z tego serwera, kt?ry jest m?j, na kt?rym Brzustek ma goda, bo ogl?da? serwer, a Zheyr pewnie zosta? zaproszony przez Brzustka do ogl?dania.
W supporcie wida? Brzustka, a w Highscore posta? Eturn.

Nic bym nie pisa?, ale ca?a zapowied? jest ?ci?gni?ta z mojej i ka?de zdj?cie jest z mojej zapowiedzi, czy serwera.
Na dow?d dodam, ?e w news na stronie wpisz? m?j nick: Vxr.

Ranking gildii, czy top frags jest z naszego serwera feba,mine.nu, nikt pr?cz mnie i skeyby nie ma dost?pu do tego.

Niestety, ale nie pozwol? na promocj? czego?, czego nie ma moj? prac?.


Kto by? autorem tego tematu?

http://tibia.net.pl/threads/563481-Real-Tibia-Projekt-Oficjalny-Temat
 
Last edited:

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Up
Na moje polecenie go prowadzi?es, pokaza? wyci?g z gg.pl z archiwum w kt?rym s? rozmowy wszystkie ?
Lub z poniedzia?ku jak napisa?e? ze chcesz kupi? ode mnie serwer rl 10+?
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Chcia?e? sprzeda? dat? kt?r? znalaz?em w necie za 100z?? Bo nie mia?e? hajsu na kwiaty dla dziewczyny? heh
 
Last edited:

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Najlepsze jest to ze chcia?e? kupi?.
Podsumowuj?c brzustek z tego projektu kt?ry wam przedstawia nie ma nawet Temple Thais. Wiec temat mo?na przenie?? do jakiego? dzia?u po?wi?cony fikcyjnym opowie?ci?.
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Jeszcze zobaczymy kto b?dzie top1 ;) P?aczesz bo boisz si? konkurencji? Czy, ?e zarobisz mniej kasy bo sam nie wiem? Wole odpali? ogarni?tego ots'a a nie robi? 100 edycji ots'a na kt?rym s? kradzione systemy, acc kradziony ;)

btw; M?wi?e?, ?e dziki jest s?abym webmasterem, ale dziki robi sw?j acc od 0 i wygl?da o 100000000% lepiej od twojego kt?rego ukrad?e? i zakodowa?e? pod itibe ;d
 
Last edited:

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Mo?esz by? top 1, ale najpierw musisz mie? ots, a nie zdj?cia.
I btw, nie napisa?em ?e Dziki jest s?aby, tylko ?e robi sql inection cz?sto i ma?o tego ja powt?rzy?em s?owa, kogo? z g?rnej p??ki w php, a nie ja to powiedzia?em.

Ja tam mog? wstawi? rozmow? pe?n?, gdzie wida?, czy ja to napisa?em, czy powt?rzy?em po kim? i powiedzia?em po kim. Gdzie napisa?e?, czy nie mam na sprzeda? jakie? rl daty 10+ itp.
 
Last edited:

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Mo?esz by? top 1, ale najpierw musisz mie? ots, a nie zdj?cia.
I btw, nie napisa?em ?e Dziki jest s?aby, tylko ?e robi sql inection cz?sto i ma?o tego ja powt?rzy?em s?owa, kogo? z g?rnej p??ki w php, a nie ja to powiedzia?em.

Czy zdj?cia to si? niebawem oka?e ;)
Wydaje mi si?, ?e jednak by?y to twoje s?owa bo chwil? p??niej odradza?e? mi kupna tego acc od Dzikiego;)
 
Last edited:
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

4. Komentarze:
Komentuj?c serwer nale?y mie? na uwadze regulamin forum i dobre imi? drugiego cz?owieka, a wi?c wszelkie wyzywanie, k??cenie si?, bezpodstawne oskar?enia nie b?d? w ?adnym stopniu tolerowane.
http://tibia.net.pl/threads/490653-Regulamin-działu-Serwery-Board-rules
(...)
w przypadku k??tni ostrze?enie otrzymaj? wszyscy bior?cy w niej udzia? tak wi?c najrozs?dniejszym wyj?ciem z sytuacji jest wys?anie raportu o tym ?e kto? prowokuje i wszczyna k??tnie.
http://tibia.net.pl/threads/570827-Zmiany-w-regulaminie

Obydwoje otrzymujecie warna a datapack tak czy inaczej dost?pny jest na innym popularnym forum wi?c si? k???cie na gg ;p

I btw, nie napisa?em ?e Dziki jest s?aby, tylko ?e robi sql inection cz?sto i ma?o tego ja powt?rzy?em s?owa, kogo? z g?rnej p??ki w php, a nie ja to powiedzia?em.

Pewnie chodzi Ci o opinie Xarta z przed 2 lat szkoda tylko ?e ja mia?em pisa? kod a on zabezpiecza? (bo sam tak chcia?) a potem na ca?? otliste po?o?y? ch*ja i ja zebra?em opinie.
Z takim podej?ciem mo?na te? rozsy?a? opinie o tym ?e jaki? ots mia? 2 lata temu bugi w cast systemie czy czymkolwiek innym i nie warto na niego wchodzi? hmm.

Temat zostaje poniewa? jego pierwotnym autorem na forum by? Brzustek.

Pozdrawiam
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

czyli ots wystartuje za 5lat ? a temple b?dzie za 2lata :)
 
Joined
Aug 27, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Projekt na 1 rzut oka ciekawy. A tutaj pytanko do bot?w, po co Wam miejsc?wki z rl tibii skoro botujecie? R?wnie dobrze mo?na Wam postawi? kilka kwadrat?w gdzie biegaj? potwory i tam te? mo?ecie lvl wbi?. Przyzwalanie na boty to najgorsza rzecz jak? mo?na zrobi?. Robicie niby rpg serwer to miejcie bardziej powa?ne podej?cie do tematu, ale wiadomo teraz si? liczy tylko hajs, a nie zrobienie czego? dobrze.
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Prace nad ots'em chwilowo zwolni?y, spowodowane jest to brakiem czasu, poniewa? nie jestem sam w stanie wszystko zrobi?. Ale mo?ecie by? pewni, ?e niebawem rusz? testy serwera.
 

Rekin Ludojad

Advanced User
Joined
Feb 24, 2013
Messages
291
Reaction score
13
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

real mapa real mapa real mapa real mapa itd itd itd
Ludzie jakbym mial cos na niej dzia?a? to pojde sobie na globala, a nie na ots.
Bot?w nie trawie z tego wzgledu ze kto? sie wyboci, pojdzie sie pobic dostanie po dupie i wyjdzie z serwera a z nim jego ''ekypa'', kolejny serwer na tydzien
ZR?BCIE JAKIS FAJNY OTS Z WLASNA MAPA, LOW RATE'AMI + CIEKAWYMI QUESTAMI
 

Xavson

Active User
Joined
Jul 9, 2014
Messages
93
Reaction score
4
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

?adnego jebanego custom z w?asn? mapa niech nie robi?, bo os?b kt?re zagraj? na takim szajsie jest znikoma ilo??... 20 os?b na start ?
P?knij si? w g?owe a jak jara cie bicie mobk?w samemu na otsie to na co czekasz, ?ci?gaj otsa i odpal go i sam na nim graj i nie wciskaj ludziom ciemnoty ?e to zajebisty pomys? z servem low rate i w?asana mapa, bo to najwieksze g?wno jakie mozna zrobic!

Server nie wystartuje i tak to nie wiem na huj ten temat.
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Wznawiam prac? nad ots'em nied?ugo start. Wi?cej informacji ju? wkr?tce.
 
Status
Not open for further replies.
Top