What's new

Recenzje OTS V - UnitedOTS

Amy Rose

Active User
Joined
Jun 28, 2012
Messages
79
Reaction score
14
recenzje_hsxhnen.png


Witajcie drodzy czytelnicy!

Postanowi?am stworzy? recenzj? na temat serwera zwanego UnitedOTS.
Pewnie sporo z was s?ysza?o ju? o tym serwerze i mia?o okazj? zagra?.
OTS cieszy si? wysok? popularno?ci?, zawsze mo?na na nim spotka?
wiele interesuj?cych os?b, administracja serwera dba o graczy,
czyli przeprowadza r??ne, ciekawe eventy i og?lnie.


unitedacc.png
28sdj0.jpg


Na pierwszy rzut oka, strona OTS'a zapowiada si? wspaniale, ale czy tak naprawd? jest?
Zak?adaj?c konto na tym serwerze, pojawia si? ma?y problem, a mianowicie - po wpisaniu adres e-mail jakiego by?my nie wpisali to i tak si? pojawi ?e jest on b??dny.

UnitedOTS Team dba o to, by gracze na bie??co na g??wnej stronie byli informowani o r??nych wydarzeniach, kt?re dziej? si? na OTS'ie, newsy s? ciekawie i zach?caj?co pisane.
Niestety brakuje mo?liwo?ci komentowania ich.
Strona Serwera posiada r?wnie? Dziennik zmian.
Co najlepsze? Jest oficjalna strona , na kt?rej znajdziemy wszelkie informacje dotycz?ce OTS'a, dobrze obja?nione.

Mo?e dla os?b chc?cych d?u?ej pogra? opisze SMS Shop.
Oferta sklepu jest bardzo rozwini?ta, za niewielk? ilo?? punkt?w mo?emy uzyska? itemy, kt?re pomog? nam szybko zaistnie? z wysokim lvl w ?yciu serwera.
Mamy wyb?r, a? SZE?CIU sposob?w p?atno?ci!

Z prawej strony widzimy zak?adki, dobrze podzielone - z ?atwo?ci? mo?emy szybko znale?? rzecz, kt?ra nas interesuje w danej chwili. OTS posiada swoje w?asne konto Ventrillo.

LAYOUT zosta? specjalnie stworzony dla potrzeb tego serwera.

Og?lna ocena - 9,5 / 10

unitedmapa.png


Przedstawienia mapy pod wzgl?dem wizualnym i tw?rczym.

Du?a, przerobiona mapa Evo z dodatkiem w?asnych teren?w, stworzonych specjalnie do potrzeb tego OTS'a.
90% g??wnego miasta, zosta?o stworzone przez znakomitych Mapper?w, na zlecenie UnitedOTS.
Serwer, posiada ponad 20 miast, z czego OTS zacz?? rozwija? si? od 3, reszta zosta?a stworzona i dodawana w czasie kolejnych UPdate.

______________________________________​


?wi?tynia, od pocz?tku gry jest lepszym startem dla nowych graczy.
Po lewej stronie znajduj? si? teleporty [DEPO , Trainery , Start Exp , Items], kt?re umo?liwiaj? szybkie znalezienie si? w miejscu, do kt?rego potrzebujemy si? dosta?.
s84x62.jpg



W DP mamy mo?liwo?? nie tylko handlowania itemami, czy przechowywania swoich skarb?w, lecz mamy tak?e dost?p do magicznych drzwi, kt?re prowadz? w miejsca dost?pne tylko dla wybranych.
Nie ka?dy ?mia?ek b?dzie wstanie wytrzyma? presj?, podczas ci??kich walk o zwyci?ztwo.
m5suyc.jpg



Zejd?my pi?tro ni?ej, w ciemne zakamarki DP.
Mi?dzy zimnymi ?cianami, mo?emy znale?? teleporty, kt?re przenios? nas w odleg?e miasta United.
( Na tym zrzucie ekranu, ukazane zosta?o tylko kilka teleport?w ).
tc88cr.jpg

cfd1ke.jpg



Na serwerze mo?emy za?lubi? naszego ukochanego/ukochan?.
hriane.jpg


A pla?a, z idealnie zimn? wod? niedaleko jest idealnym miejscem na przyj?cie go?ci weselnych.*
d5hk11.jpg



Na tej jak?e romantycznej wyspie nie mo?e tak?e brakn?? takich magicznych miejsc.*
2lc5mi.jpg



Na serwerze United, nawet mi?o?nicy mocnych trunk?w znajd? dla siebie idealne miejsce.*
Administratorzy postanowili stworzy? bar, mimo, ?e Euro dobieg?o ko?ca nadal, mo?na zebra? si? w nim z ekip? znajomych i ogl?dn?? dobry mecz, popijaj?c zimny browar.*
gaqdfm.jpg



Exp z Zulfikami..
392m74.jpg


Mapa, zachwyca. Jest w pe?ni przemy?lana i pe?na tajemnicznych, ciekawych miejsc.
Gracze, kt?rzy szukaj? odskoczni od codziennych walk na ulicach miast, znaj? ciche i spokojne miejsca. Odpowiednie do wypoczynku.

Ca?okszta?t mapy oceniam na 10.


unitedotscoijak.png


Kilka s??w o Administracji...

Ekipa.jpg


Administracja serwera stara si? w pe?ni zrealizowa?, ka?dy planowany przez nich update.
Zale?y im, by gracze czuli si? na OTS’ie jak najlepiej – mi?a odmiana, wiele serwer?w patrzy tylko na zarobek, tutaj jednak jest inaczej.
Na OTS’ie mo?na do?? cz?sto spotka? samych GOD’?w.
Na helpie zawsze jest obecna jaka? osoba, kt?ra s?u?y pomoc? – je?eli w danej chwili nie ma Tutora czy Senior Tutora, Gracze te? pomagaj?.
GM’owie oraz CM’owie, s? bezlito?ni nie zale?nie czy jeste? ich przyjacielem czy wrogiem, traktuj? Cie r?wno – je?eli zas?ugujesz na bana, dostajesz go.
Na United, d?ugo nikt nie botuje – Antyboci pilnuj? porz?dku, cz?sto „lataj?” po expowiskach sprawdzaj?c, czy dany gracz nie oszukuje z biciem lvla.

Kilka s??w o Questach...

Na OTS’ie dost?pnych jest mase quest?w, ale na tym nie zaprzestaj? – Administratorzy tworz? coraz lepsze „misje”.
Mo?emy spotka? wiele znanych nam ju? quest?w z innych serwer?w, ale wiele z nich jest oryginalnych – stworzonych specjalnie dla potrzeb tego OTS’a.
Poziom trudno?ci questa zale?y, od kt?rego lvl jest dost?pny.

Quest, jeden z trudniejszych.. By go wykona?, trzeba mie? odrobin? wiedzy. Klikamy na znak - pojawia si? nam pytanie, nast?pnie musimy wybra? jeden teleport z trzech (z prawid?ow? odpowiedzi?) by przej?? dalej. Je?eli odpowied? b?dzie b??dna, trafimy na resp masy potwor?w..
km63ka.jpg


Kolejny Quest, kt?ry wydaje si? by? ?atwy. Przecie?.. co to zabi? kilka set paj?k?w? - S? one bardzo silne, nie jeden ?mia?ek gin?? kiedy chcia? dotrze? do upragnionej mety. - Misja ta, dost?pna jest od 10 reba, by wej?? w kr?te korytarze, wype?nione paj?kami potrzebujemy 4 os?b!
95w8wc.jpg


Kawa?ek pokoju, w kt?rym znajduj? si? teleporty, na poszczeg?lne Questy...
xxoolf.jpg


A tutaj, rozpiska quest?w dost?pnych na United..
qaq8gv.jpg


List? wykonanych zada?, mo?emy znale?? na stronie, ka?dej postaci :
mj2gjx.jpg



Kilka s??w o Eventach & Najazdach...

Lista dost?pnych Event?w & Najazd?w na United :
ciuo4v.jpg


Gracze, ch?tnie bior? udzia? w wszelkich dost?pnych Eventach na United.
Przybli?? wam, dwa Eventy..

Gildi? ch?tnie walcz? o tak zwany Zamek..
W ka?dy poniedzia?ek i pi?tek o godzinie 20:00 bramy zamku zostaj? otwarte, a w ?rodku pojawia si? Kr?l. Zadaniem Gildii, kt?ra jest w?a?cicielem, jest obrona Kr?la przed intruzami. Je?eli Kr?l umrze, zamek przejmuje Gildia, kt?ra zada?a najwi?cej obra?e? Kr?lowi. Je?eli za? Kr?l nie zginie, w?a?cicielem pozostaje Gildia, kt?ra by?a.

PVP Event - tak zwany - Walk? o Special Exp.
Event polegaj?cy na bitwie wielu gildii, nie ma ograniczenia levelowego. Aby na niego wej?? nale?y u?y? komendy !pvp join, jedynym warunkiem jest to, ?e trzeba by? w gildii. - Gildia, kt?ra wygra pojedynek w nagrod? otrzymuje .

Na Stronie Serwera, widnieje informacja, kt?ra zmienia si? w zale?no?ci, kto wygrywa walk?.


Zaanga?owanie Administracji.. - 9/10 .
Ocena Quest?w - 9/10 .
Ocena Event?w.. Najazd?w - 8/10 .


unitedotswywiad.png

Amy: Jak ju? zapewne wiesz, powstaje recenzja o OTS'ie, kt?rego jeste? tw?rc?. Dlatego te? chcia?abym przeprowadzi? z Tob? kr?tki wywiad. Czy jest to mo?liwe?
GOD Mist: Tak, jednak chcia?bym sprostowa? pytanie - tw?rc? OTS'a od samego pocz?tku jestem Ja oraz GOD Uni, robimy go wsp?lnie przy pomocy GOD Oasis.

Amy: Na sam pocz?tek wywiadu, zadam Ci kilka standardowych pyta?. Sk?d pochodzisz, ile masz lat i czym si? interesujesz?
GOD Mist: woj.podlaskie , 30++ , w?dkarstwo.

Amy: United, jest bardzo ciekawym serwerem, z ma?? ilo?ci? mapy Evo + wielk? domieszk? map w?asnych. Jak d?ugo trwa?y prac? nad map?? Pami?tasz, kto j? tworzy??
GOD Mist: Prace nad mapa trwaj? do tej pory, z Evo juz nie pozosta?o prawie nic. Wszystkie expy zosta?y zmienione, questy, skasowali?my cze?? miast. Zaczynali?my z ilo?ci? 250 domk?w (kt?re i tak w wi?kszo?ci zosta?y zmienione) na dzie? dzisiejszy jest ponad 1500. Mapa z 17 mega rozros?a si? do 98 mega na chwil? obecn?, tworzyli?my ja wsp?lnie z Unim, z czasem zlecali?my prace nad poszczeg?lnymi elementami ro?nym mapperom. Cz??c mapy tworzona jest przez samych graczy gdzie podczas organizowanych konkurs?w - tworzyli w?asne mapki z domkami, natur? itp.

Amy: Jak narodzi? si? pomys? na akurat tak? map?? Na tereny, kt?re zosta?y w niej zawarte?
GOD Mist: Na samym pocz?tku serwer zosta? postawiony dla zabawy dla mnie, Uniego, mojego Syna i kilku zaprzyja?nionych os?b i nazywa? sie CandyOTS. Jednak z czasem zacz??o przybywa? nowych graczy, po kilku miesi?cach niestety kto? w?ama? sie do bazy i j? skasowa? wtedy postanowili?my zako?czy? zabaw?. Jednak gracze prosili nas o postawienie nowego OTS'a i zgodzili?my si? jednak postanowili?my za?o?y? nowy pod nazw? UnitedOTS. Wi?kszo?? rzeczy zosta?a dodana na pro?b? samych graczy - tereny pod najazdy, miejsce na pikniki (w sumie kilka) zabrak?o monster?w - dorobili?my miasto Elite z dodatkowymi expami, nast?pnie Epic, brakowa?o domk?w- dorabiali?my ilo??, monster?w z 20k wzros?a na chwil? obecn? do oko?o 190k.

Amy: Porozmawiajmy teraz o scryptach. Czy posiadacie jakie? ciekawe i unikalne systemy? Je?eli tak, by?by? wstanie opisa? jaki? z nich? Jeden, mo?e dwa?
GOD Mist: Najpopularniejszymi s?: Zamek i Special. W pierwszym przypadku - w ka?dy poniedzia?ek i pi?tek bramy zamku zostaj? otwarte, a w ?rodku pojawia si? Kr?l. Zadaniem Gildii, kt?ra jest w?a?cicielem, jest obrona Kr?la przed intruzami. Je?eli kr?l umrze, zamek przejmuje gildia, kt?ra zada?a najwi?cej obra?e? Kr?lowi. Je?eli za? Kr?l nie zginie, w?a?cicielem pozostaje gildia, kt?ra by?a. W nagrod? ma dost?p do specjalnych exp?w.

Amy: Razem z Tob? ten OTS stworzyli GOD Uni i GOD Oasis (Jak sam wspomnia?e?). Zdradzisz nam, kto pe?ni? lub nadal pe?ni jakie funkcje?
GOD Mist: Nie mamy podzielonych funkcji mi?dzy mnie, a Uniego. Dodajemy skrypty wsp?lnie, edytujemy mapki itp. Jednak wygl?dem strony zajmuje sie wy??cznie Uni - Jemu to ?adniej i sprawniej wychodzi, jedynie Oasis zajmuje si? przede wszystkim graczami i nie zajmuje si? technicznymi sprawami OTS'a.

Amy: Planujecie na OTS'ie w najbli?szym czasie jakie? Update? Je?eli tak, zdrad? nam kilka ciekawostek na ten temat.
GOD Mist: Kilka razy w tygodniu od ponad 2 lat zachodz? zmiany na serwerze - dodawane s? skrypty, cz??ci mapy. W okresie wakacyjnym na pewno odb?dzie si? kilka Event?w, piknik?w. W przygotowywaniu s? dodatkowe questy, ca?y czas zastanawiamy si? nad wprowadzeniem dodatkowej profesji oraz mo?liwo?? zbudowania sobie w?asnego domu, czyli : b?dzie wydzielona cze?? mapy z dzia?kami, gracz zakupi dzia?k? oraz wybierze sobie jeden z modeli dom?w jakie b?d? dost?pne i wybuduje sobie domek jaki mu si? spodoba.

Amy: Na waszym serwerze, spotka? zawsze mo?na mas? graczy. Jak wam uda?o si? zwerbowa?, a? tylu ch?tnych do gry?
GOD Mist: Reklama, dba?o?? o graczy oraz to co jest zmor? na r??nych OTS'ach, a my tego unikamy - czyli reset char?w. Od samego startu UnitedOTS'a czyli ju? ponad 2 lata nie by?o resetu char?w i nie b?dzie. Gracze do nas wracaj? nawet po kilku miesi?cach przerwy, wi?kszo?? item?w (eq , zbroi , run) jest dost?pnych z quest?w najazd?w, event?w, piknik?w, wi?c gracz nie musi wydawa? sporo kasy na sms shop ?eby m?g? pogra?.

Amy: Wiemy, ?e aktualnie stworzyli?cie nowy OTS, kt?ry nazywa si? Hell. Ten serwer ma w sobie jak?? namiastk? Uniego? Czy postawili?cie na ca?kowit? oryginalno???
GOD Mist: HellOTS mia? by? kopia UnitedOTS - jedyna zmiana jaka mia?a mie? miejsce to exp stage - mniejsze levle i bez reborn?w. Z czasem jednak zmienili?my DEPO, dosz?y miasta, zupe?nie inne eq, ca?e sety dla poszczeg?lnych leveli oraz profesji, ponad 40 nowych quest?w inny system pvp oraz wiele innych zmian. Gra nie b?dzie podobna do UnitedOTS'a, wielu rzeczy gracze b?d? musieli sie nauczy? - stawiamy na gre zespo?ow?.

Amy:Bardzo dzi?kuje Ci za to, ?e znalaz?e? dla mnie chwil? i zgodzi?e? si? na przeprowadzenie ze mn? wywiadu. ?ycz? dalszych sukces?w zwi?zanych z Unitedem. Czy mia?by? ochot? pozdrowi? jaki? swoich znajomych?
GOD Mist: R?wnie? dzi?kuj? za rozmow?. Przede wszystkim korzystaj?c z okazji chcia?bym bardzo podzi?kowa? osobom, kt?re s? w Administracji - CM'om, GM'om, Tutorom - odwalaj? kawa? dobrej roboty! Sam si? dziwi? sk?d maja tyle cierpliwo?ci do niekt?rych graczy:) oraz po?wi?caj? sw?j czas pomagaj?c nowym graczom, rozwi?zuj?c spory, dbaj? o porz?dek na serwerze. No i oczywi?cie tibia.net.pl oraz Tobie za mo?liwo?? udzielenia wywiadu.


______________________________________________________________________________________________________________​

Korzystaj?c z okazji.. Dzi?kuje za pomoc przy recenzji Asewiemu. :) :*
I buziaki dla Najsa, kt?ry nigdy nic nie wie :p :******​
 

Luas

Advanced User
Joined
Jul 21, 2009
Messages
198
Reaction score
7
Age
29
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

aff.. chyba kazdy serwer by chcial taka recenzje, jest po prostu swietna :) [Lepszej nie widzialem :D wiec swietna robote :)]
10/10 :*

Notka moderatorska:
staraj si? rozwija? to co piszesz, by nie robi? tu ?mietniku, na razie s?ownie, ka?dy kolejny post b?dzie "nagradzany"
 
Last edited by a moderator:

pijana

User
Joined
Dec 21, 2010
Messages
12
Reaction score
1
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

Dobra robota. Polecam gre na tym OTSie.

Notka moderatorska:
rozwijaj swoje wypowiedzi
 
Last edited by a moderator:

Amy Rose

Active User
Joined
Jun 28, 2012
Messages
79
Reaction score
14
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

Synek, daj spok?j ludziom... Sio od mojej recenzji. :c --> Sco.
 

sioter5

Senior User
Joined
Feb 15, 2012
Messages
514
Reaction score
29
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

Wida? dlaczego forum tak podupada. </>Ironia.</>

T@: Culll recenzja, wszystko bardzo widoczne, nic si? nie zlewa. Wszystko ma swoje odpowiednie miejsce, grafika na poziomie.
Tylko nie wiem czy tego za du?o nie ma , nie wiem czy komu? wg b?dzie si? chcia?o tyle czyta?..
 

Amy Rose

Active User
Joined
Jun 28, 2012
Messages
79
Reaction score
14
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

@sioter5 dzi?kuje za opinie. W?a?nie mia?o by? wi?cej, ale brak?o mi w pewnym momencie tej weny? Nie wiedzia?am o czym jeszcze mog? napisa? tutaj, co doda?. My?l?, ?e najwa?niejsze informacje zawar?am. Mist. :):) wystarczy przeczyta? z nim wywiad... To powinno wystarczy? wielu ludziom, do tego ss'y.
 

Sleqqus

User
Joined
Mar 9, 2009
Messages
32
Reaction score
4
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

Quest, jeden z trudniejszych.. By go wykona?, trzeba mie? odrobin? wiedzy. Klikamy na znak - pojawia si? nam pytanie, nast?pnie musimy wybra? jeden teleport z trzech (z prawid?ow? odpowiedzi?) by przej?? dalej. Je?eli odpowied? b?dzie b??dna, trafimy na resp masy potwor?w..
Ofc. Wystarczy mie? przy sobie par? gp.

Kolejny Quest, kt?ry wydaje si? by? ?atwy. Przecie?.. co to zabi? kilka set paj?k?w? - S? one bardzo silne, nie jeden ?mia?ek gin?? kiedy chcia? dotrze? do upragnionej mety.
Jak mo?na drog? wypchan? mobami ze skrzynk? na ko?cu nazywa? questem? :[
 

Amy Rose

Active User
Joined
Jun 28, 2012
Messages
79
Reaction score
14
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

Ofc. Wystarczy mie? przy sobie par? gp.


Jak mo?na drog? wypchan? mobami ze skrzynk? na ko?cu nazywa? questem? :[

1. Nie kt?rzy questy wol? wykonywa? - tak jak si? nale?y. Uczciwie, nie oszukuj? z gp czy innymi rzeczami. :)
2. Czy to ja wymy?la?am? Czemu takie pytania zadajesz tutaj? Pytaj Stworzycieli Tibii, a dlaczego w?a?nie tak, a nie inaczej wymy?lili przed laty.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

Samo wykonanie recenzji od strony technicznej jest dobre. Sa screeny, nie za duzo tekstu nawalonego tak zeby sie czytac nie chcialo. Wszystko jest spoko.
Tylko nie do konca podoba mi sie to, jak jest to wszystko oceniane. Co ocena to jakies 9/10 czy 10/10. Czy ten serwer jest na prawde az taki idealny? To dlaczego nie ma 3000 osob online? Jak piszesz recenzje to szukaj tez minusow a nie tylko wymieniaj plusy tak zeby ocena wyszla 9/10. Ja recenzje pisalem dla otsa na ktorym sam zaczalem grac po prawie rocznej przerwy od tibii. Po prostu jest jednym z najlepszych na jakich gralem. A zobacz moja recenzje i oceny jakie tam sa. Na szybko bym dal 9/10 albo 10/10. A ocena wyszla troche nizsza bo znalazlo sie duzo rzeczy ktore byly by do poprawy.
A ciezko mi wiezyc, ze az tak cudny jest ten serwer. A juz szczegolnie po tym, jak questy ktore zostaly przedstawione sa oceniane na 9 punktow. Nie znam wszystkich tam questow. Ale przegladalem questy na vestii i juz tam sa duzo lepsze niektore bo sa ciekawe i niecodzienne. Tak wiec jesli na united takich nie ma, to vestia jaka ocene dostanie w przyszlosci? 12/10? Mape tez bym ocenil slabiej. Plus za to, ze duza, wiele expow i questow. Ale samo wykonanie nie za dobre. Plusem mogly by byc tez te miejscowki "a'la rpg". Ale na otsie evo? W ogole to nikgo tam nie obchodzi. Co do administracji to dokladniej ocenic nie moge, ale musze powiedziec ,ze nawet mozna ich spotkac na forum elfbota tutaj... Jak tylko znalezli jakies skrypty na anty bota albo jakies paczki wpt to od razu na serwerze cos zmieniali zeby zminimalizowac ilosc botow. No i kolejny plus to ta wiki. Nie bede jej teraz przegladac. Ale samo to, ze juz jest to plus. A skoro cokolwiek tam jest, to zawsze jakies przydatne informacje dla graczy.
W kazdym razie. Moja recenzja dla tej recenzji:
Techniczne wykonanie:
9/10
Sam opis:
7/10 Same plusy i ocenianie na 10/10. Ale ladnie wszystko napisane.
Wywiad:
9/10? Nie wiem jak ocenic wywiad. Ale w sumie jest tam dosc duzo informacji o samym serwerze i administracji. Tak wiec czego by chciec wiecej?
 

Amy Rose

Active User
Joined
Jun 28, 2012
Messages
79
Reaction score
14
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

Samo wykonanie recenzji od strony technicznej jest dobre. Sa screeny, nie za duzo tekstu nawalonego tak zeby sie czytac nie chcialo. Wszystko jest spoko.
Tylko nie do konca podoba mi sie to, jak jest to wszystko oceniane. Co ocena to jakies 9/10 czy 10/10. Czy ten serwer jest na prawde az taki idealny? To dlaczego nie ma 3000 osob online? Jak piszesz recenzje to szukaj tez minusow a nie tylko wymieniaj plusy tak zeby ocena wyszla 9/10. Ja recenzje pisalem dla otsa na ktorym sam zaczalem grac po prawie rocznej przerwy od tibii. Po prostu jest jednym z najlepszych na jakich gralem. A zobacz moja recenzje i oceny jakie tam sa. Na szybko bym dal 9/10 albo 10/10. A ocena wyszla troche nizsza bo znalazlo sie duzo rzeczy ktore byly by do poprawy.
A ciezko mi wiezyc, ze az tak cudny jest ten serwer. A juz szczegolnie po tym, jak questy ktore zostaly przedstawione sa oceniane na 9 punktow. Nie znam wszystkich tam questow. Ale przegladalem questy na vestii i juz tam sa duzo lepsze niektore bo sa ciekawe i niecodzienne. Tak wiec jesli na united takich nie ma, to vestia jaka ocene dostanie w przyszlosci? 12/10? Mape tez bym ocenil slabiej. Plus za to, ze duza, wiele expow i questow. Ale samo wykonanie nie za dobre. Plusem mogly by byc tez te miejscowki "a'la rpg". Ale na otsie evo? W ogole to nikgo tam nie obchodzi. Co do administracji to dokladniej ocenic nie moge, ale musze powiedziec ,ze nawet mozna ich spotkac na forum elfbota tutaj... Jak tylko znalezli jakies skrypty na anty bota albo jakies paczki wpt to od razu na serwerze cos zmieniali zeby zminimalizowac ilosc botow. No i kolejny plus to ta wiki. Nie bede jej teraz przegladac. Ale samo to, ze juz jest to plus. A skoro cokolwiek tam jest, to zawsze jakies przydatne informacje dla graczy.
W kazdym razie. Moja recenzja dla tej recenzji:
Techniczne wykonanie:
9/10
Sam opis:
7/10 Same plusy i ocenianie na 10/10. Ale ladnie wszystko napisane.
Wywiad:
9/10? Nie wiem jak ocenic wywiad. Ale w sumie jest tam dosc duzo informacji o samym serwerze i administracji. Tak wiec czego by chciec wiecej?

Gra?am na tym OTS'ie i znam go lepiej, ni?eli mog?oby si? komu? wydawa?. Nie chodzi o ilo?? os?b online, a o jako? jak? reprezentuje ten OTS. Nie kierowa?am si? uczuciami, tymi, kt?re mi towarzysz?, a pisa?am jak jest. Jak bym chcia?a pisa? nie fair by?yby same 10. Moim zdaniem ocena jest trafna. Nie zawy?ona. Tam na bie??co poprawiaj? wszystko itp. Uwierz mi na s?owo, ?e wiem co pisa?am. Nie widzia?e? mapy i tego, nie wiesz ile pracy w to wk?adali inni, wspomina?am.. znam ten serwer od wielu stron. To tak?e jest ocena jednak moja, dla mnie tak jest. Ka?dy b?dzie mia? inne zdanie, na ka?dy temat. Na to ju? nikt nic nie poradzi... Administracja, nie mog? o aktualnej powiedzie? z?ego s?owa - kto mia? si? wykruszy?, to nast?pi?o. To s? ?wietni, M?odzi jeszcze ludzie - z mas? pomys??w, kt?re cz?sto s? w?a?nie brane pod uwag?. Konkursy, nie konkursy... My?lisz, ?e tak o byle jaki gracz je prowadzi? ?e mu si? chce? Oni te? nic za to nie dostaj?... Wr?cz przeciwnie. Wywiad, chyba by? dla mnie najtrudniejszy do zrobienia... :c Stara?am si?. XD nie zadawa?am w nim jak widzisz pyta? jaki? bardzo osobistych, jedno? Reszta opiera si? na tym, co jest wa?ne. Kogo by interesowa?a jego waga, numer buta... czy inne duperele.
Dzi?kuje, za tak wysokie oceny? To jednak co? dla mnie znaczy. :) Jak b?d? zabiera?a si? za nast?pn? recenzj?... B?dzie pewnie lepsza.
 

Sleqqus

User
Joined
Mar 9, 2009
Messages
32
Reaction score
4
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

1. Nie kt?rzy questy wol? wykonywa? - tak jak si? nale?y. Uczciwie, nie oszukuj? z gp czy innymi rzeczami. :)
2. Czy to ja wymy?la?am? Czemu takie pytania zadajesz tutaj? Pytaj Stworzycieli Tibii, a dlaczego w?a?nie tak, a nie inaczej wymy?lili przed laty.

1. W takim razie pozw?lmy ca?ej reszcie ?ama? zasady i miejmy to w dupie. :)
2. Nie zrzucaj tego na CipSoft. W Tibii nawet quest na Doublet ma przypisan? fabu??.
 

Amy Rose

Active User
Joined
Jun 28, 2012
Messages
79
Reaction score
14
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

1. W takim razie pozw?lmy ca?ej reszcie ?ama? zasady i miejmy to w dupie. :)
2. Nie zrzucaj tego na CipSoft. W Tibii nawet quest na Doublet ma przypisan? fabu??.

1. Nie ka?dy chce... Potrafi? ?ama? te "zasady" ka?dy orze jak mo?e.
2. Na OTS'ach zb?dne jest pisanie historyjek, co jak i gdzie powstawa?o. Tego i tak nikt nie przeczyta - wr?cz przeciwnie po prostu oleje. Jest quest, trzeba co? komu? z niego to idzie i go po prostu wykonuje, tak? United ma nie kt?re questy rozwini?te, na kt?re byle "dzieciak" nie p?jdzie, bo i tak nie wykona. S? questy ?atwiejsze i trudniejsze, prawda? Ka?dy wybiera poziom taki, jaki chce.
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

Sama recenzja bardzo mi si? spodoba?a. Patrz?c na d?ugo?? tekstu i prac? jak? w?o?y?a? w tworzenie tej recenzji te liter?wki(cho? wypada?oby je poprawi?) nie maj? na prawd? ?adnego znaczenia. Recenzja bardzo przybli?y?a mi obraz tego OTSa i powiem, ca?kiem fajny si? wydaje, jednak na nim nie zagram : ) Powodzenia w pracy nad dalszymi recenzjami.
 
Last edited:

Amy Rose

Active User
Joined
Jun 28, 2012
Messages
79
Reaction score
14
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

Sama recenzja bardzo mi si? spodoba?a. Patrz?c na d?ugo?? tekstu i prac? jak? w?o?y?a? w tworzenie tej recenzji te liter?wki(cho? wypada?oby je poprawi?) nie maj? na prawd? ?adnego znaczenia. Recenzja bardzo przybli?y?a mi obraz tego OTSa i powiem, ca?kiem fajny si? wydaje, jednak na nim nie zagram : ) Powodzenia w pracy nad dalszymi recenzjami.

Dzi?ki za opinie. :) Liter?wki poprawi?am... Af. :c Z czasem mo?e we?mie Ci?.. ch??. do tego by zagra? to mo?esz wbi? na United. :)
Praca, og?lnie mia?a by? d?u?sza, ale brak?o mi weny. Nie wiedzia?am co jeszcze mog? w niej umie?ci?.
 
Last edited:

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

Nie do ko?ca zgadzam si? z ocen?. Ca?a ta recenzja jest pisana przez osob? kt?ra ma z OTS tyle wsp?lnego co nic.

-Mo?liwo?? komentowania news?w jest spotykana rzadziej ni? system cast?w na otsach.
-Mapa moim zdaniem zachwyca tylko miejscami. Jest to zlepek fragment?w naprawd? (moim zdaniem) zajebistych z totalnymi kwadratami na 3 minuty roboty
-Do wykonania questa o "wiedzy" nie trzeba jej mie?. Wystarczy ruszyc g?ow? i wrzucac w teleporty itemy. "na kt?ry wypadnie na tego b?c"
-"Mapa rozroz?a si? z 17 mega do 98 mega". Mega czego? Mega katrfoli? nie ma takiej jednostki
-"Amy: Porozmawiajmy teraz o scryptach." Nosz ja kurwa pierdole. Nawet w oficjalnej recenzji recenzent nie musi si? zb?a?nia? pisz?c scrypty??? Kurwa, tak trudno napisac scriptsy/skrypty tylko jakies neomieszanki wymy?la?? Ja pierdole, za?amka.
 

nehax

New User
Joined
Jan 3, 2012
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Recenzja - UnitedOTS

Odp: Recenzja - UnitedOTS

Wow super evo nr milion pi??set sto dziewi??set more more dobjemy do biliarda
 
Top