What's new

[Refugia] Wszystkie profesje!

Status
Not open for further replies.

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
W prawdzie ju? raz pr?bowa?em sprzeda? to konto (z niepowodzeniem), dzi? po raz kolejny chc? si? go "pozby?". Tym razem interesuje mnie jedynie zamiana, chyba ?e oferta b?dzie interesuj?ca, wtedy mog? zgodzi? si? na sprzeda?.
Zamieszcz? tu oczywi?cie kilka zdj??, je?eli kto? chce za? uzyska? szczeg??owe informacje (np. addony, questy), prosz? pisa? na gadu (11064841). Jakie? 'inne' zdj?cia mo?na zobaczy? tutaj.

Konto posiada PREMIUM do 21 kwietnia godziny 17:50.

Kilka zdj?? z postaci:
  • Master Sorcerer
    12607902.png
  • Royal Paladin
    19634627.png
  • Druid
    druidi.png
  • Rookstayer (Kyra)
    rookkyra.png
  • Knight
    knighta.png
Konto oczywi?cie posiada wyrobionego Recovery key'a, kt?rego podaje razem z kontem email.
W zamian za to konto (o ile kto? b?dzie ch?tny tym razem) interesuje mnie jedynie konto b?d? pieni?dze na ?wiecie PvP Obsidia.

@Edit:

Zdj?cia si? czasem nie ?aduj?, nie wiem czemu. Nale?y wi?c wykaza? si? cierpliwo?ci? b?d? "zagada? na gg".
 
Last edited:

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

Od?wie?am.
Tak jak poprzednio, r?wnie? i tym razem do konta mo?na r?wnie? otrzyma? Soft Boots!

Pierwsza pr?ba oszustwa od u?ytkownika o numerze gadu-gadu 12442871 (prawdopodobnie u?ytkownika artiskate). Nie jestem naiwny i na tak "dziecinnie" przygotowan? pr?b? si? nie nabior?.

Ja na prawd? chc? si? zamieni?, a nie bawi? z dzie?mi.
 
Last edited:

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

Tak jak i wczoraj, r?wnie? i dzi? pozwalam sobie na od?wie?enie mojego skromnego tematu.
Tak jak i poprzednio, tym razem wci?? nie dosta?em ?adnej oferty.
 

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

A wi?c tak, zasz?y tutaj pewne zmiany.

Zauwa?y?em i? na Obsidii ma?o kto co ma, tak wi?c w zamian za to konto mog? przyj?? co? na Hibernie! Je?eli kto? jest zainteresowany to wci?? prosz? o kontakt :up:

Je?eli kto? jest "powa?nie" zainteresowany tym kontem, mog? si? zastanowi? co do jakiegokolwiek ?wiatu PvP!
 
Last edited:

Ponury Ziom

Advanced User
Joined
Aug 29, 2008
Messages
166
Reaction score
13
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

Prosz? pana mo?e bym kupi? to konto ale ss nie nie ?aduj? ;(
 

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

Po d?u?szych zastanowieniach, ponownie spr?buj? zamieni? swoje konto. Tym razem za? nie interesuj? mnie jakiekolwiek przedmioty b?d? konta, lecz "klucze do innych gier". Na koncie zasz?o kilka zmian - mi?dzy innymi:
  • Master Sorcerer - 51 lv
  • Royal Paladin - 40 lv, 14 magic level, skille bodaj?e 85/74.

Wszystkie przedmioty widoczne na zdj?ciach tak?e nie s? aktualne. Wszystkie itemy znajduj? si? teraz na paladynie i s? to mi?dzy innymi Demon Helmet, Mastermind Shield, Crown Legs, Boots of Haste oraz Blue Robe. Posta? posiada oczywi?cie jeszcze mn?stwo innych mniej ciekawych przedmiot?w, lecz to ju? mog? poda? na gadu-gadu zainteresowanym.

Dzi?ki wspania?omy?lno?ci CipSoftu nie da si? teraz zalogowa? do gry bez premium, tak wi?c ?adnych "aktualnych" zdj?? nie mog? pokaza?. Je?eli kto? jest zainteresowany, czekam na pytania b?d? oferty pod numerem gadu-gadu 11064841.
 

cortex21

Active User
Joined
May 29, 2009
Messages
62
Reaction score
9
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

Jestem ciekaw tej zamiany, a mo?esz powiedzie? wi?cej szczeg?? jakie przedmioty, konta Ci? interesuj??
 

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

Jestem ciekaw tej zamiany, a mo?esz powiedzie? wi?cej szczeg?? jakie przedmioty, konta Ci? interesuj??

v.dren said:
Tym razem za? nie interesuj? mnie jakiekolwiek przedmioty b?d? konta, lecz "klucze do innych gier".

Przeczyta?by? m?j powy?szy post, a by? wiedzia?. Chodzi mi o klucze do World of Warcraft. Klucze, nie konta.
 

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

Od?wie?am.
Je?eli kto? jest ch?tny do zamiany, to prosz? kontaktowa? si? jedynie poprzez komunikator Gadu-Gadu. Wszelakie PW/posty w tym temacie na nic si? zdadz?, poniewa? je?eli w og?le kiedykolwiek tu zajrz?, to na prawd? nie pr?dko.

Pami?tajcie, ?e zastanowi? si? nad ka?d? ofert? i nie musz? to by? jedynie klucze aktywacyjne do World of Warcraft. Je?eli kto? poda sensown? ofert? (sensown?, czyli nie "wymienisz si? za konto na plemiona???") to obiecuj? i? si? zastanowi?.
 
Last edited:

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

Od?wie?am.

Po raz drugi dosta?em ofert? za "konto na plemionach", tak wi?c prosz? was, przeczytajcie moje wypowiedzi zanim z?o?ycie jak?kolwiek ofert?. Nie interesuj? mnie konta w ?adnych grach typu OGame czy Plemiona! Cena tego konta zale?y wy??cznie od tego ile jeste? w stanie za nie zap?aci? (oczywi?cie, s? pewne granice!).
 

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

Tydzie? darmowego premium si? sko?czy?, wi?c uda?o mi si? zalogowa? na moje konto.
Konto nie ma ju? premium. Na zdj?ciach widnieje aktualny stan Paladyna oraz Maga.
(W trakcie robienia zdj?? Paladyn i Mag nie mieli za?o?onego ?adnego przedmiotu, kt?ry zwi?ksza?by jakikolwiek skill !)

  • Sorcerer
    2vtr4aq.png

  • Paladyn
    2rrs5c1.png


    111nsxe.png

Nie znalaz?em w regulaminie wzmianki na temat od?wie?ania w?asnego tematu.
 

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

Od?wie?am, w oczekiwaniu na jakiekolwiek oferty.
 

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

Od?wie?am po raz n-ty.
 

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

Od?wie?am . . .
 

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

Od?wie?am !
 

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

Od?wie?am.

Mog? r?wnie? przyj?? z?oto/przedmioty na ?wiecie Titania!
 

Sobol

Advanced User
Joined
Oct 3, 2008
Messages
162
Reaction score
9
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

prosz?
moderatora o zamkni?ci? tematu poniewa? u?ytkownik nabija sobie tym posty
cyt:Refresh!
 

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: [Refugia] Wszystkie profesje!

prosz?
moderatora o zamkni?ci? tematu poniewa? u?ytkownik nabija sobie tym posty
cyt:Refresh!

A regulamin czyta?e??

Sytuacja na koncie oczywi?cie troch? si? zmieni?a, je?eli jednak kto? jest ch?tny to wszystko obja?ni? na gadu-gadu (11064841). W zamian za konto z ch?ci? przyjm? PLN oraz z?oto na Refugii. Inne ?wiaty nie wchodz? w gr?.

(Tym samym, po d?u?szym czasie, od?wie?am.)
 
Status
Not open for further replies.
Top