What's new

-Inne Return of the Saiyans

pravl

New User
Joined
Jan 8, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Return of the Saiyans

zapowiadaj? zapowiadaj? i nic cisza, to nie wypali, nie ma zainteresowania. Po pierwsze nie powinno by? systemu grindu, posta? powinna stawa? si? silniejsza wraz z treningiem skili je?li ju? chcecie tak bardzo wzorowa? si? na anime/mandze. Po za tym nie wygl?da za ciekawe.
 

oski5554

Active User
Joined
Jul 22, 2010
Messages
89
Reaction score
0
Odp: Return of the Saiyans

I jak tam prace nad ots bo ju? bym pogra? ; P

---------- Tre?? dodana o 15:03 ----------

Nawet po testowa? m?g? bym i pewnie nie tylko ja
 

Agresive

Advanced User
Joined
Sep 18, 2009
Messages
238
Reaction score
5
Odp: Return of the Saiyans

Co? mi si? wydaje ?e d?ugo poczekamy, ale mam nadzieje ?e projekt nie upadnie i ?e nadejdzie czas ?eby popyka? :D
 

Sari92

Active User
Joined
Jan 23, 2012
Messages
143
Reaction score
2
Odp: Return of the Saiyans

Mistrzostwo!!! 100% ?e b?de sta?ym graczem.
 

oski5554

Active User
Joined
Jul 22, 2010
Messages
89
Reaction score
0
Odp: Return of the Saiyans

A wiadomo chocia? czy to b?dzie RPG z ma?ym exp czy te? jaki? FUN -RPG z srednim expem do tego czy client ma jakie? zabezpieczenie dobre na boty?
 

ROTS

User
Joined
Nov 4, 2017
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Return of the Saiyans

vegeta_pl_V2.png
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: Return of the Saiyans


zamiast pokazywac takie rzeczy powinnisice pokazac bardziej sagi czy co beda mogli gracze oczekac, ja naprzyklad sam bym chcial zobaczyc co bedzie mnie czekalo na nastepnym transie chce miec zaskoczenie :), wiec gdy zobacze tylko takiecos od postacji Majin Buu odrazu exit xD
Pokazcie Sagi!, pokazliscie pety oraz attaki jak dla mnie pieknie sie to zapowiada i chcialbym aby tam wbilo z 2,5k Graczy mila by byla rywalizacja ;)
 

ROTS

User
Joined
Nov 4, 2017
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Return of the Saiyans

[MENTION=432257]KadreZ[/MENTION]
Majin buu r?wnie? pojawi si? w zapowiedziach. Przedstawimy w ten spos?b wszystkie klasy postaci. Zawsze mo?esz omin?? zapowied? zwi?zan? z Majin Buu :wink:
 

Agresive

Advanced User
Joined
Sep 18, 2009
Messages
238
Reaction score
5
Odp: Return of the Saiyans

Dobra ju? wiemy ?e Shitake jest ?wietnym pixelartysta, teraz poka?cie jakie? systemy, questy, bo jak narazie pr?cz grafik nie widz? tu nic ciekawego :p
 
Last edited:

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: Return of the Saiyans

Niestety musialem to zobaczyc bo myslalem ze last trans bedzie Uub :/
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
116
Odp: Return of the Saiyans

Dawno mnie tu nie by?o, ale chc? napisa?, ?e projekt mega interesuj?cy!
Jedynie co mi nie pasuje, to pr?dy na postaci. Pr?dy fal? sz?y wzd??? cia?a, a tu bardzo zas?aniaj? ca?y wygl?d postaci, jakby by?y ci?gle na tej postaci, cho? mo?e po prostu tak zrobiony screen ;)

Pozdrawiam!
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
116
Odp: Return of the Saiyans

Po pierwsze, szanuj? za pomys? ze stworzeniem serwera z klimatem RPG w rzucie izometrycznym, jako grafik wiem, ?e narysowanie ca?ej architektury, natury, efekt?w oraz postaci zar?wno grywalnych, potwor?w, oraz NPC, wymaga ogrom czasu i zaparcia, dlatego szacunek dla Shikate za dobre wyniki. Niestety, o ile klimat RPG czu?, tak klimatu mangi/anime, przynajmniej wed?ug mnie, zabrak?o. Spowodowane jest to stylem, w jakim tworzy Shikate. Sprity od niego s? na og?lnie wysokim poziomie, ale zawieraj? jeden mankament - jego styl cieniowania, kt?ry sprawia, ?e wszystko co widzia?em na screenach z tego tematu, jest na sw?j spos?b rozmyte, nienaturalne i w niekt?rych przypadkach sztuczne (efekt topazu) - szczeg?lnie to wida? w przypadku wody, piasku, tekstur na kamiennych ?cianach podziemi, tekstur pod?ogi w depo (na samym depo r?wnie?), tekstur kamiennej pod?ogi z ostatniego screena z pliku edycja-4-pl oraz ro?linach/drzewkach wi?kszego formatu. Po drugie, chcia?bym niejako skrytykowa? Shikate za ca?kowite zepsucie wody, nie ma ona ani promila efektu wody, jest to jedna, wielka, ?le wykonana tekstura odrzucaj?ca efektem plastiku - radzi?bym poprawi? to, piasek oraz niestety wi?kszo?? nadto pocieniowanych, oteksturowanych element?w. Po trzecie, kapsu?a z ostatniego screena z zapowiedz? Piccolo wygl?da ohydnie, ani to sfera, ani okr?g, cienie s? krzywe ( ), za? wn?trze ca?kowicie ?le odwzorowane ( polecam przestudiowa? ). Ponadto, wewn?trzne "okienko" nie powinno by? wypuk?e od wewn?trz, tylko wkl?s?e. Ostatnia kwestia jak? chcia?bym poruszy?, jest PVP. Bior?c pod uwag? styl RPG, izometri?, tematyk? serwera, a tak?e fakt, ?e w dzisiejszych czasach gry opieraj? si? w g??wnej mierze w?a?nie na PVP, jak Wy to rozwi?zali?cie? Jak u was to b?dzie wygl?da?, zaprosili?cie teamy do testowania/balansowania?
 

ROTS

User
Joined
Nov 4, 2017
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Return of the Saiyans

Po pierwsze, szanuj? za pomys? ze stworzeniem serwera z klimatem RPG w rzucie izometrycznym, jako grafik wiem, ?e narysowanie ca?ej architektury, natury, efekt?w oraz postaci zar?wno grywalnych, potwor?w, oraz NPC, wymaga ogrom czasu i zaparcia, dlatego szacunek dla Shikate za dobre wyniki. Niestety, o ile klimat RPG czu?, tak klimatu mangi/anime, przynajmniej wed?ug mnie, zabrak?o. Spowodowane jest to stylem, w jakim tworzy Shikate. Sprity od niego s? na og?lnie wysokim poziomie, ale zawieraj? jeden mankament - jego styl cieniowania, kt?ry sprawia, ?e wszystko co widzia?em na screenach z tego tematu, jest na sw?j spos?b rozmyte, nienaturalne i w niekt?rych przypadkach sztuczne (efekt topazu) - szczeg?lnie to wida? w przypadku wody, piasku, tekstur na kamiennych ?cianach podziemi, tekstur pod?ogi w depo (na samym depo r?wnie?), tekstur kamiennej pod?ogi z ostatniego screena z pliku edycja-4-pl oraz ro?linach/drzewkach wi?kszego formatu. Po drugie, chcia?bym niejako skrytykowa? Shikate za ca?kowite zepsucie wody, nie ma ona ani promila efektu wody, jest to jedna, wielka, ?le wykonana tekstura odrzucaj?ca efektem plastiku - radzi?bym poprawi? to, piasek oraz niestety wi?kszo?? nadto pocieniowanych, oteksturowanych element?w. Po trzecie, kapsu?a z ostatniego screena z zapowiedz? Piccolo wygl?da ohydnie, ani to sfera, ani okr?g, cienie s? krzywe ( ), za? wn?trze ca?kowicie ?le odwzorowane ( polecam przestudiowa? ). Ponadto, wewn?trzne "okienko" nie powinno by? wypuk?e od wewn?trz, tylko wkl?s?e. Ostatnia kwestia jak? chcia?bym poruszy?, jest PVP. Bior?c pod uwag? styl RPG, izometri?, tematyk? serwera, a tak?e fakt, ?e w dzisiejszych czasach gry opieraj? si? w g??wnej mierze w?a?nie na PVP, jak Wy to rozwi?zali?cie? Jak u was to b?dzie wygl?da?, zaprosili?cie teamy do testowania/balansowania?

[MENTION=316081]Roy4lz[/MENTION]
Ka?dy serwer opiera si? na PVP - nasz r?wnie? w du?ej cz??ci b?dzie si? na nim opiera?. Jak to rozwi?zali?my? Tego dowiesz si? podczas oficjalnego startu Return of the Saiyans - na beta testach nie wszystko b?dzie gotowe. Reklama przed testami b?dzie og?lna - nie b?dziemy rozdawa? "pkt na gildie" czy te? pisa? bezpo?rednio do team?w. Ka?dy gracz jest dla nas warto?ciowy - nie tylko osoby kt?re graj? w grupie.

My osobi?cie klimat czujemy - tworzymy serwer, na jakim zawsze chcieli?my gra?. Krytyk? oczywi?cie przyjmujemy - wiemy, ?e nie dogodzimy wszystkim, bo tak si? nie da i z pewno?ci? nie b?dziemy dostosowywa? grafik pod ka?dego gracza indywidualnie. Aktualnie zainteresowanie serwerem jest du?e, co nas bardzo cieszy.
 

Walczor

Advanced User
Joined
Jun 4, 2015
Messages
224
Reaction score
1
Odp: Return of the Saiyans

Piasek co jak co,mi si? podoba.
Ale ta woda jakby raka dosta?a dos?ownie
 
Top