What's new

-Tibia 8.60 Revana.pl - 6 sierpnia godz: 18.00

Status
Not open for further replies.

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
hxxunipzmt5l.png





Ju? 6 Sierpnia o godzinie 18:00 serwer Revana.pl oficjalnie wystartuje.
Dla przypomnienia i dla nowych graczy, warto wspomnie? o kilku elementach serwera, kt?re wysuwaj? go na prz?d z po?r?d innych.

Nasz serwer posiada d?ug? pozytywn? historie gdzie pada?y rekordy do 1200+ graczy online!
Na pewno mo?emy pochwali? si? ?wietnym balansem postaci i ?mia?o mo?emy powiedzie?, ?e jest on najlepszym na scenie ots.
Bardzo wa?nym elementem jest r?wnie? stabilno?? serwera oraz p?ynna gra, wielu graczy ?mia?o zgodzi si? z nami.
Zabawa, bo na co innego stawia?? Nasz serwer organizuje wiele zabaw, w kt?rych mo?na zdoby? przer??ne nagrody. Zabawy organizowane s? przed startem serwera jak i po jego starcie!

Na tej edycji mamy co? specjalnego dla gildii.
Znudzi?y Wam si? turnieje, kt?re niszcz? serwer, jednak ciekawe nagrody s? jak?? motywacj? do gry?
Mamy dla Was specjalny event, w kt?ym gildie robi? to co zwykle, mowa o war modach.
Przez 2 tyg. b?dzie prowadzony ranking, kt?ry b?dzie liczy? jakie gildie wygrywaj? war mody i kt?ra wygra?a ich najwi?cej.
Wa?ne jest to, ?e War mody mog? by? ustawiane na minimum i maximum 60 frag?w!.
Najlepsza gildia otrzyma NAGROD? w postaci 100z? dla lidera, natomiast gildie zajmuj?ce 2 oraz 3 miejsce otrzymaj? przed?u?enie VT!

Jednak nie zapominamy o graczach nieposiadaj?cyh gildii, tak aby r?wnie? mieli r??nego rodzaju zach?t? to gry z u nas!
Przez pierwsze 3 dni ots, ka?dy gracz z lvl minimum 180+, b?dzie automatycznie dostawa? jak?? ilo?? punkt?w premium, w ramach podzi?kowania za gr?!

No i na sam koniec jak to bywa u Nas, organizujemy konkurs. Konkurs polega? b?dzie na tym, ?e pierwsze 500 za?o??nych postaci otrzyma premium punkty na lepszy start gry!


[video=youtube;U7mo-zDKGs4]http://www.youtube.com/watch?v=U7mo-zDKGs4[/video]​
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Revana.pl - 6 sierpnia godz: 18.00

Zapraszam ;)
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Revana.pl - 6 sierpnia godz: 18.00

Wbij? sobie, bo mi si? nudzi XD Mam nadziej?, ?e serwer nie postoi 3-4 dni i padnie XD
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Revana.pl - 6 sierpnia godz: 18.00

Nie jaraj? mnie serwery gdzie wi?kszo?? graczy to afki na trainerach :)
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Revana.pl - 6 sierpnia godz: 18.00

Polecam dobry serwer :p gra?em praktycznie na ka?dej z edycji i na tej r?wnie? b?d? si? stara? zago?ci?.

@UP
Noto chyba masz s?abe informacje cos z tymi trainerami ;/ co jak by? czas ze rekord graczy 1200 p?k?o to wszyscy skilowali na trainach nie?:D hehe pozdro 600 :p
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Revana.pl - 6 sierpnia godz: 18.00

Polecam dobry serwer :p gra?em praktycznie na ka?dej z edycji i na tej r?wnie? b?d? si? stara? zago?ci?.

@UP
Noto chyba masz s?abe informacje cos z tymi trainerami ;/ co jak by? czas ze rekord graczy 1200 p?k?o to wszyscy skilowali na trainach nie?:D hehe pozdro 600 :p

Masz problemy z czytaniem? Gra?o sporo os?b i wi?kszo?? to exitowce na train :) chyba wiem skoro gra?em i widzia?em.
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Revana.pl - 6 sierpnia godz: 18.00

No to u mnie te? wbita b?dzie.
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Revana.pl - 6 sierpnia godz: 18.00

Masz problemy z czytaniem? Gra?o sporo os?b i wi?kszo?? to exitowce na train :) chyba wiem skoro gra?em i widzia?em.


Wi?kszo??? Na trainach jest oko?o 70 miejsc a by?o online ? ponad 1000 wi?c nie s?dz? ;)
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Revana.pl - 6 sierpnia godz: 18.00

Death the server, tyle ode mnie.
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Revana.pl - 6 sierpnia godz: 18.00

Ju? dzisiaj panowie start :) zak?ada? konta! :curse:
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Revana.pl - 6 sierpnia godz: 18.00

Start ju? dzisiaj zapraszamy!
 

God Keno

Banned
Joined
Jul 17, 2014
Messages
260
Reaction score
9
Odp: Revana.pl - 6 sierpnia godz: 18.00

Serwer godny polecenia! Zapraszam!
 
Status
Not open for further replies.
Top