What's new

Rezygnuje z Moderatora

Status
Not open for further replies.

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Witajcie, najpierw chcia?bym odpowiedzie? na to co zosta?o tutaj pokazane:
https://tibia.net.pl/threads/590206-Moderator-2018?p=1725448#post1725448

A wi?c tak osoba ta notorycznie mnie atakuje i owszem zdj?cie w tamtym temacie jest prawdziwe, i przepraszam za te zachowanie no ale czy kto? by wytrzyma? ci?g?e wyzywanie upokarzanie?


Nie b?d? tu teraz wysy?a? ka?dego zdj?cia z rozmowy, ale macie tu to co powinno da? wam do my?lenia "czeka?em na prowokacje" s?owa osoby kt?ra zg?osi?a skarg?.

Teraz po kr?tce opisz? wam, po co wgl zosta?em tym moderatorem bo par? os?b my?li ?e tylko dawa?em warny i nic wi?cej.

Chcia?em na dniach edytowa? regulamin aby ka?dy dostawa? najpierw 3 ostrze?enia przed warnem, chcia?em zapobiec postom takie jak te:

https://tibia.net.pl/threads/590176-Dawinbi-Hopto-Org-Naruto-Ots-Roku?p=1725443#post1725443

Gdzie macie wypowied? typu "hatfuu ci na ryj karol szmaciarzu"

Zamys? te? by? aby odbudowa? kategorie Tibia w strefie Pobieralnia i ogarn?? wszystkie nie dzia?aj?ce pliki.

Reaktywowa? Recenzje OTS w kt?rej doda?em nawet 1 z nich na temat Rexia.pl
Przez ten okres jaki tu jestem wykona?em 2500+ akcji moderatorskich zaraz po mnie ma osoba oko?o 10, wi?c jak ma mnie kto? co chwile podpierdala? na forum itd. ?e nie s?usznie co? robi? chocia? dzia?am zgodnie z regulaminem forum to bardzo was przepraszam ale nie nadaje si? na t? rang?.



Nawet tak nisko upadli?cie aby edytowa? moj? notk? i lecie? z tym do administracji.
Chcia?em by wam forum u?ywa?o si? lepiej, by by? porz?dek ale jak wolicie ?y? w syfie to ?yjcie.
Chcia?bym tylko podzi?kowa? Ciamciaj Bigos, Buchallowi oraz Mrozowi no i tym kt?rzy mnie znaj?, i wiedz? ?e takiej g?upoty bym nie zrobi?.

Pozdrawiam DenZ
 

Sepox

Active User
Joined
Mar 16, 2017
Messages
138
Reaction score
0
Odp: Rezygnuje z Moderatora

O to jak? mam odpowied? w twoim kierunku
77a32c128b6be.jpg
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: Rezygnuje z Moderatora

^ zamknij ju? ten pysk dzieciaku bo wkurwiasz

ten stary to chyba serio cie rucha? ze taki niezadowolony jeste? i ca?y czas p?aczesz

cosplay sepoxa >
dziecko-placz-gif.gif
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Rezygnuje z Moderatora

Co do notki, to sam j? sobie dodalem, jezeli chodzi o "chuj Ci na matule" w mojej sygnaturze, chyba ze chodzi o jakas inna to nie jestem w temacie.
Ch?opaki jezus to internet tylko, nie swiruj DenZ, zostan se tym moderatorem bo chocia? ty cos robisz.
Forum upadlo dawno, chlopak chce by jednak cos bylo a wy sie sracie.
Ps. Moim zdaniem jezeli forum jest juz martwe nie powinno byc banowania bo po chuj traci? kolejnych uzytkownikow.
WIEC DO ADMINISTRACJI JAK JUZ PLACICIE ZA JEBANA DOMENE TO NIECH TU JEST SYF ALE BANY TO NA CHUJ NIE WIEM.
POZDRAWIAM SRODKOWYM PALCEM TYCH CO TRZYMAJA OW PALCA W DUPIE.
JAK JUZ WSPOMNIALEM TO JEST INTERNET WI?C WI?KSZY DYSTANS TO MOZE ZOSTANIECIE ASTRONAUTAMI
ALBO SAMOCHODAMI CHUJ WIE KIM.
WIEC SPOKOJ I UZYTKUJMY SOBIE FORUM DOWOLI.
ZA ZGODA ADASIA!JOJO

Notka moderatorska:
Zgadzam sie z ?w wypowiedzi?, wiec wypijmy za b??dy i srodkowy palec w dupie, kt?rym mozna sie pozdrowic! ~#Ada?
 
Last edited:

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: Rezygnuje z Moderatora

Mnie tylko zastanawia jak ty sobie notki dajesz xd
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Rezygnuje z Moderatora

Tajemnica!
 

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: Rezygnuje z Moderatora

~~ Ada? dobrze ?e to wyja?ni?e? ja zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top