Co nowego?
Tibia.net.pl

PO ZMIANIE SKRYPTU FORUM MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z LOGOWANIEM. "ZRESETUJ HASŁO(klik)", ABY SIĘ ZALOGOWAĆ .

JEŻELI NIE PAMIĘTASZ STAREGO E-MAILA ZAJRZYJ NA NASZEGO "DISCORDA(klik)" LUB "NAPISZ E-MAILA(klik)"

RME Map Editor

Luffkay

Stały bywalec
Liczba reakcji
31
Zajmuj? si? tworzeniem mapki na rookgaardzie. Ots powstaje na tibi? 8.6. Graj?c na serverach nie raz widzia?em przedmioty, kt?rych statystyki mogli?my zobaczy? poprze? klikni?cie dwoma przyciskami myszki: nazwa, wymagania, opis, waga, jednak tego przedmiotu nie da?o si? podnie??. Chodzi mi o to, ?e r?wnie? u siebie chcia?bym zrobi? przedmioty np. ksi??k?, kt?r? mo?na czyta?, ale nie mo?na jej podnie??. Pr?bowa?em szuka? sposob?w na w?asn? r?k? jednak?e bezskutecznie. Wi?c jakby kto? wiedzia? co i jak by?bym wdzi?czny. : )

Don Diablo

Stały bywalec
Liczba reakcji
10
Odp: RME Map Editor

W others s? "gwiazdki" ?wiec?ce kt?re mo?esz po?o?y? na danym przedmiocie ?eby go zablokowa?, ale czy b?dzie mo?na go u?y? to nie wiem, bo nie pr?bowa?em, ale na pewno mo?na sprawdzi? nazw?, wag? itp.

James Montana

Stały bywalec
Liczba reakcji
1

Nie mo?na u?y? ani podnie??. Dobrze m?wi up gwiazki z others biale

---------- Tre?? dodana o 00:57 ----------

Nie mo?na u?y? ani podnie??. Dobrze m?wi up gwiazki z others biale

Awesome Asimov

Zasłużony
Liczba reakcji
106

Ja mam tak u siebie w magic fields, tylko ?e ja u?ywam pod 10+ to u Cb pewnie w others jest.

Kuzyn

Administrator
Członek Załogi
Liczba reakcji
110

Eh ludzie, jak postawi gwiazdki to nie b?dzie w stanie jej czyta?. Pozostaje skrypt.

Luffkay

Stały bywalec
Liczba reakcji
31

Dzia?a! Dzi?ki serdeczne, podnie??/u?y? nie mo?na, ale przedmioty mo?e zosta? zidentyfikowany przez gracza :D

Chuffik

Użytkownik
Liczba reakcji
0

Hejo. Poszukuj? obecnie te? id przedmiotu, kt?ry sprawi, ?e itemka nie da si? podnie??, no i znalaz?am Wasz temat.
Ma?a uwaga: Gwiazdki sprawi?, ?e przedmiotu nie b?dzie si? da?o podnie?? normalnie, ale da si? go wyj?? za pomoc? browse field (sprawdzone).
By?o id niewidzialnej kratki, kt?r? si? stawia?o na przedmiot. Nie pami?tam go i szukam od godziny.

Do góry