What's new

RME Map Editor

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Zajmuj? si? tworzeniem mapki na rookgaardzie. Ots powstaje na tibi? 8.6. Graj?c na serverach nie raz widzia?em przedmioty, kt?rych statystyki mogli?my zobaczy? poprze? klikni?cie dwoma przyciskami myszki: nazwa, wymagania, opis, waga, jednak tego przedmiotu nie da?o si? podnie??. Chodzi mi o to, ?e r?wnie? u siebie chcia?bym zrobi? przedmioty np. ksi??k?, kt?r? mo?na czyta?, ale nie mo?na jej podnie??. Pr?bowa?em szuka? sposob?w na w?asn? r?k? jednak?e bezskutecznie. Wi?c jakby kto? wiedzia? co i jak by?bym wdzi?czny. : )
 

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: RME Map Editor

W others s? "gwiazdki" ?wiec?ce kt?re mo?esz po?o?y? na danym przedmiocie ?eby go zablokowa?, ale czy b?dzie mo?na go u?y? to nie wiem, bo nie pr?bowa?em, ale na pewno mo?na sprawdzi? nazw?, wag? itp.
 

James Montana

Active User
Joined
Feb 22, 2016
Messages
103
Reaction score
1
Age
26
Odp: RME Map Editor

Nie mo?na u?y? ani podnie??. Dobrze m?wi up gwiazki z others biale

---------- Tre?? dodana o 00:57 ----------

Nie mo?na u?y? ani podnie??. Dobrze m?wi up gwiazki z others biale
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: RME Map Editor

EWRyfE0.png
Ja mam tak u siebie w magic fields, tylko ?e ja u?ywam pod 10+ to u Cb pewnie w others jest.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: RME Map Editor

Eh ludzie, jak postawi gwiazdki to nie b?dzie w stanie jej czyta?. Pozostaje skrypt.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: RME Map Editor

Eh ludzie, jak postawi gwiazdki to nie b?dzie w stanie jej czyta?. Pozostaje skrypt.

Co Ty perdolisz?:D. U siebie mam gwiazdki i normalnie dzia?a :p. Nie r?b z m?zgu kisiel xd
 

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: RME Map Editor

Dzia?a! Dzi?ki serdeczne, podnie??/u?y? nie mo?na, ale przedmioty mo?e zosta? zidentyfikowany przez gracza :D
 

Chuffik

New User
Joined
Feb 27, 2013
Messages
5
Reaction score
0
Age
29
Odp: RME Map Editor

Hejo. Poszukuj? obecnie te? id przedmiotu, kt?ry sprawi, ?e itemka nie da si? podnie??, no i znalaz?am Wasz temat.
Ma?a uwaga: Gwiazdki sprawi?, ?e przedmiotu nie b?dzie si? da?o podnie?? normalnie, ale da si? go wyj?? za pomoc? browse field (sprawdzone).
By?o id niewidzialnej kratki, kt?r? si? stawia?o na przedmiot. Nie pami?tam go i szukam od godziny.
 
Top