What's new

RolePlay serwer - REKRUTACJA

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Opis projektu:
B?dzie to w 100% RolePlay serwer. Na pocz?tku b?d? 3 miasta, ka?de miasto b?dzie posiada? 1 kr?la, stra?nik?w, obywateli miasta, farmer?w, g?rnik?w , my?liwych (kr?lem jak i innymi profesjami b?d? gracze).

Rozbudowana miasta:
Po zebraniu odpowiedniej ilo?ci surowc?w przez drwali, g?rnik?w itp. Kr?l mo?e zarz?dzi? rozbudow? miasta:
*Zbudowanie mur?w p??niej ich ulepszenie do levelu 3
*Budowa statku - mo?liwo?? podr??owania przez mieszka?c?w danego miasta
*Ulepszenie ku?ni (mo?liwo?? wytwarzania lepszych zbroi, broni dla stra?nik?w
*Ulepszenie tartaku - wi?cej drewna dla miasta
Reszty mo?na si? domy?li?.
GIF65876.gif


Miasta:
*Miasta mog? ze sob? handlowa? surowcami
*Mog? zawrze? pakt z danym miastem jak i wszcz?? wojne
*Ka?de miasto b?dzie unikalne pod r??nymi wzgl?dami


Eventy:

R??nego typu eventy przede wszystkim dla stra?nik?w ( obrona miasta przed bandytami lub pojawienie si? smoka na wzg?rzu )

My?licie pewnie jak ma dzia?a? system rozbudowy miasta - proste, przed restartem serwera administracja wrzuca map? z "us?ugami". kt?re wykupi? kr?l.
Kogo szukam:
*Webmaster ( dodanie do strony statystyk miast pod wzgl?dem z?ota, surowc?w itp.)
*Skrypter do pomocy ( zaawansowany )
*Mapper ( najlepiej dw?ch - znaj?cych si? na rzeczy ! )
*Grafika
*T?umacza z pl na ang

Czym ja si? zajm?:
Skryptami, dedykiem, projektem

Aktualny zesp??:
ErMex - zarz?dca projektu
Arts18 - mapper
Awesome Asimov - mapper
Anonymous - t?umacz
Anonymous - t?umacz


Mo?emy tworzy? ten projekt nawet rok ale ?eby by? dopracowany i ze wszystkimi moimi ideami (jest ich o wiele wi?cej ni? wymienionych w temacie). Wi?cej info dla wtajemniczonych ( ju? nie raz skopiowano m?j pomys? ;( ).
PYTANIA PISZ NA GG TEMAT TYLKO DO ZG?ASZANIA CH?CI UDZIA?U W PROJEKCIE !



Dotacje - mo?esz nas wesprze?!


Przy kwocie minimum 20 z? wspieraj?c nas otrzymujesz:
-pewny udzia? w beta testach
-mo?liwo?? zaprojektowania w?asnego mieszkanie w grze
-konto premium na start serwera
 

kosmik1

Advanced User
Joined
May 3, 2008
Messages
215
Reaction score
5
Odp: RolePlay serwer - REKRUTACJA

Polski RP na sampie upad?. Dla mnie pomys? fajny ale, my?le ?e ci??ko w tibi b?dzie znale?? osoby ch?tne do gry. 99% Jest nastawiona na stawianie bota i bicie lvla w niesko?czono??.

Masz jakie? pomys?y jak by wygl?da?o bycie np g?rnikiem ?eby gra nim by?a przyjemna i nie by?o to tylko napieprzanie kilofem w kamienie?
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: RolePlay serwer - REKRUTACJA

Polski RP na sampie upad?. Dla mnie pomys? fajny ale, my?le ?e ci??ko w tibi b?dzie znale?? osoby ch?tne do gry. 99% Jest nastawiona na stawianie bota i bicie lvla w niesko?czono??.

G?rnikiem jeste? przez jaki? czas p?ki nie dostaniesz awansu "dalej". Jednak im lepszym g?rnikiem jeste? tym kowal(kowalem jest gracz) mo?e dzi?ki tobie wytwarza? lepsze rzeczy dla stra?nik?w, farmer?w(lepsza kosa) i tak dalej dzi?ki surowcom, kt?re z czasem b?dziesz zdobywa? rzadsze. Masz jakie? pomys?y jak by wygl?da?o bycie np g?rnikiem ?eby gra nim by?a przyjemna i nie by?o to tylko napieprzanie kilofem w kamienie?
Uwierz mi to nie b?dzie zwyk?y RPG. Nie b?dzie tu nikt boci? bo nie na tym gra b?dzie polega?. Nie gra?e? nigdy RP np w Armie 3?

Przyk?ad:
Zostajesz rolnikiem>idziesz do magazyniera miasta po rzeczy dla farmera kose do zbo?a itp.(magazynierem jest gracz) on Ci j? wydaje. Je?li niema ?adnego magazyniera dost?pnego za lad? to system daje Ci do plecaka list z rzeczami, kt?re potrzebujesz jako farmer. Z tym listem wchodzisz do magazynu, przesuwasz wajch? i dostajesz rzeczy.

Jak widzisz to b?dzie typowy RolePlay - oficer wydaje rozkaz stra?nikom(maj? specjalny chat), oni go wykonuj?, wsp?lne zwiady i tak dalej.

Prosi?em nie zadawa? pyta? w tym temacie.

#refresh
gvRL6VE.png

6 podstawowych profesji. Zostan? dodani:
-Blacksmith(pisa?em wy?ej opis)
-Bandit(bandyci b?d? g??wnie czerpa? zysk z napadania na konwoje, kt?re b?d? transportowa? surowce mi?dzy miastami)
-Spy((ju? wkr?tce)
-Doctor(ju? wkr?tce)

Poza podstawowymi (b?dzie ich oko?o 20-stu) ka?da z unikalnymi umiej?tno?ciami r?wnie? b?d? unikatowe klasy:
King - jeden kr?l na jedno miasto ( g?owa miasta. To on decyduje kto zostanie jego doradc?, mianuje oficerem, decyduje co pierwsze zostanie w mie?cie rozbudowane, reprezentuje miasto pod wzgl?dem politycznym.
Counselor - jeden na miasto ( pomocnik kr?la)
Officer - przyw?dcy grupy stra?nik?w
City Guard- liczebo?? stra?nik?w zale?na od rozbudowy koszar
Adventurer - gracz preferuj?cy gre solo na serwerze

Wgl?d na Gospodark? miasta przez doradc?w:
o9lOZod.png

Wa?niejsze informacje wy?wietl? si? na czerwono takie jak zlokalizowanie po?o?enia smoka, depozyt rare item?w itp.
 
Last edited:

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: RolePlay serwer - REKRUTACJA

Ciekawy projekt, wi?kszo?? "rpg" to ma?y stage i noobskie eq w sms shopie a tutaj prosz?, co? naprawd? fajnego. Je?li by?aby mo?liwo?? to chcia?bym co? od siebie doda? do tego projektu jako mapper.

Hr1vjfD.png


B8NYyRz.png


JjAed1D.png
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: RolePlay serwer - REKRUTACJA

@up
Przyj?ty

G?rnik:
tpd4fDo.gif
 

demon23

OT Expert
Joined
Apr 10, 2010
Messages
261
Reaction score
13
Age
25
Odp: RolePlay serwer - REKRUTACJA

Wow, w ko?cu co? nowego, co ma szans? si? uda?;). Ch?tnie zg?osz? si? jako beta-tester - mam du?o wolnego czasu, sta? w tibii dosy? du?y wi?c wiem jak co powinno chodzi?. Pozdrawiam ;)
 

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: RolePlay serwer - REKRUTACJA

To i ja si? zg?osz? na mappera, p?ki co jedna praca, potem mog? podes?a? wi?cej.

wgre43.png
 
Top