What's new

- Waypoints Rotworm Polnoc Thais

Status
Not open for further replies.

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Info:
Miejsce startu: pod trollami (na respie rotworm)
Level: 18+
Exp/h: 3-10k exp/h (zalezy ile ludzi jest)
Profesja: Knight (do sorca/druida i pallka trzeba by bylo lekko przerobic, moge to zrobic pisac pw)
Gdzie: Thais Polnoc Rotworm
Leczenie: Ustawione pod knight (22 lvl spalanie many moge zmienic lub wytlumaczyc jak PW)
Targeting: Tak
Deposituje: NIE (jak zrobic PW)
Wp?aca do banku: NIE (jak zrobic PW)
Refill: Nie
Refill Soft?w: Nie
Bezpieczny Skrypt: Tak
Testowany: Tak
100% Afk?: Nie Zabrac 4-5 bp i na cala nocke starczy :)
Loot/h 1-3k gp/h




Skrypt w 100% robiony przezemnie.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Rotworm Polnoc Thais

Fajny skrypcik ale generalnie to by mozna duzo wczesniej zaczac expic.
8 lvl moze zaczynac, ale dla bezpieczenstwa z 10 czy 12 by sie przydal i skill z 30 ;d
Exp raczej tam nie spada ponizej 5k chyba, ze na prawde jest duzo ludzi, ale teraz tyle w tibie nie gra, wiec spokojnie mozna napisac 6-12k.
Loot jest w granicach 500-2000 gp na godzine raczej a nie 1-3k...
Szkoda, ze bez depositera(bankiera w sumie).
Zawsze to przydatne, ale w sumie jak napisales, wziac kilka backpackow i juz na tym 15 poziomie knightem starczy na 8 godzin nawet...
 

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Rotworm Polnoc Thais

Fajny skrypcik ale generalnie to by mozna duzo wczesniej zaczac expic.
8 lvl moze zaczynac, ale dla bezpieczenstwa z 10 czy 12 by sie przydal i skill z 30 ;d
Exp raczej tam nie spada ponizej 5k chyba, ze na prawde jest duzo ludzi, ale teraz tyle w tibie nie gra, wiec spokojnie mozna napisac 6-12k.
Loot jest w granicach 500-2000 gp na godzine raczej a nie 1-3k...
Szkoda, ze bez depositera(bankiera w sumie).
Zawsze to przydatne, ale w sumie jak napisales, wziac kilka backpackow i juz na tym 15 poziomie knightem starczy na 8 godzin nawet...

ale to jest caly exp wraz z 3 carrior na klate... wiec watpie zeby 10-12 lvl dal rade... z brass setem.
no na harmonii z 3 osobami tam siedzialem to trudno mi bylo napisac ... z nimi mialem 1k wiec myslalem ze z 3k wyciagnie ;p jak chcesz na pw moge ci z bankierem wyslac.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Rotworm Polnoc Thais

ale to jest caly exp wraz z 3 carrior na klate... wiec watpie zeby 10-12 lvl dal rade... z brass setem.
no na harmonii z 3 osobami tam siedzialem to trudno mi bylo napisac ... z nimi mialem 1k wiec myslalem ze z 3k wyciagnie ;p jak chcesz na pw moge ci z bankierem wyslac.

Nie dzieki, bo nie gram nawet, ale testowalem red bota i pare skryptow do niego. Miedzy innymi wlasnie jeden z tych rotow. Biegal po calych i zaczynajac 14 knightem w brass secie ze skillem 30 dawalem rade spokojnie bez potionow i bez leczenia...
No ale w sumie dobrze pisac wieksze wymagania bo potem pojdzie ktos kto nie ogarnie, padnie i bedzie, ze zly skrypt :p
 

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Rotworm Polnoc Thais

A mam do ciebie pytanie czy skrypty z bbota poleca mi na redbota? i wogle on latwy w obsludze ;d bo bbotem w 3dni all ogarnelem ;x i mysle czy nie wykupic reda... bo nie chce mi sie ostatnio expic... i albo bbota albo redbota..
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Rotworm Polnoc Thais

A mam do ciebie pytanie czy skrypty z bbota poleca mi na redbota? i wogle on latwy w obsludze ;d bo bbotem w 3dni all ogarnelem ;x i mysle czy nie wykupic reda... bo nie chce mi sie ostatnio expic... i albo bbota albo redbota..

Nie powiem ci, bo wersji pro red bota nie ogladalem dokladnie, a testowalem tylko wersje wczesniejsza. No ale w kazdym razie bez roznicy, bo oba boty sa dobre. A jak juz BBot ogarniasz to po co zmieniac :d
 
Status
Not open for further replies.
Top