What's new

Sady?ci

Status
Not open for further replies.

Trapey

Active User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
108
Reaction score
21
Age
29
Witam. Po obejrzeniu filmiku Tonox'a, pomy?la?em - Co ten ?wiat jeszcze potrafi? Zapewne wiele. To mnie dr?czy ?e codziennie na ?wiecie umiera wiele zwierz?t, w b?lu i cierpieniach zadanych przez ludzi.

Co s?dzicie o Sadystach?


A ju? nie dr?czy Ci? to,?e co roku umiera w Afryce milion dzieci ?
R?wnie?, ale nie ich wina ?e s? ubogimi. Te dzieci bynajmniej nie umieraj? w a? tak drastycznych cierpieniach, jak te zwierz?ta. Ale i tak umieraj? w cierpieniach, z g?odu.


My?l? ?e b?dzie dyskusja na ten temat.​
 

Qashqai

Active User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
87
Reaction score
8
Odp: Sady?ci

S? to ludzie bez ?adnych skrupu??w kt?rzy dla pieni?dzy zamorduj? nawet swoj? rodzin? oraz wszystko co jest na oko?o,byle ?eby mie? pe?ny portfel i przepierzy? to na piwo etc. -,-

Nie no tak na prawd? nie na widz? takich ludzi i brzydz? si? takich FUTER ze zwierz?t,kocham zwierz?tka a szczeg?lnie mojego kr?liczka i nie oddam go na futro nawet za milion : D
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Sady?ci

@up

Sadysta to taki cz?owiek, kt?ry lubi czu?, ?e kto? cierpi.

@topic
Moim zdaniem to chorzy ludzie i potrzebna im jaka? pomoc.
 

DreamerDream

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
280
Reaction score
20
Odp: Sady?ci

Tacy ludzie zazwyczaj my?l?, ?e im wszystko mo?na i wszystko ujdzie bezkarnie. Jedynym sposoben na wbicie mu troche rozumu do g?owy (tylko kiedy ju? nie jest stary, tylko jeszcze dosy? m?ody) to zobaczenie czy si? na nas nie patrzy i celnie z ca?ej si?y waln?? go czym? lub w krocze. Czasami to pomaga. Taki jeden kole? w szkole umnie tak dosta? i ju? przesta? by? sadyst?. Siedzia? cicho jak ma?a myszka i sie patrzy? czy kto? niema zamaru zrobi? na nim powt?rki z rozrywki ;p
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Sady?ci

To mnie dr?czy ?e codziennie na ?wiecie umiera wiele zwierz?t, w b?lu i cierpieniach zadanych przez ludzi.
A ju? nie dr?czy Ci? to,?e co roku umiera w Afryce milion dzieci ?
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Sady?ci

Witam. Po obejrzeniu filmiku Tonox'a, pomy?la?em - Co ten ?wiat jeszcze potrafi? Zapewne wiele. To mnie dr?czy ?e codziennie na ?wiecie umiera wiele zwierz?t, w b?lu i cierpieniach zadanych przez ludzi.
Co s?dzicie o Sadystach?
R?wnie?, ale nie ich wina ?e s? ubogimi. Te dzieci bynajmniej nie umieraj? w a? tak drastycznych cierpieniach, jak te zwierz?ta. Ale i tak umieraj? w cierpieniach, z g?odu.
My?l? ?e b?dzie dyskusja na ten temat.​

Ooo tak, we? jeszcze s?oik i zacznij zbiera? datki dla ?winek:)
Czy jeden film to pow?d ?eby zak?ada? kolejny temat?

Co do sadyst?w [nie s? nimi ludzie z filmiku, przynajmniej ja tak uwa?am] chorzy ludzie. To jeszcze zale?y czym m?wimy o odrywaniu skrzyde?ek muchom czy o morderstwach.
Je?li chodzi o powa?niejsze objawy to uwa?am ?e tacy ludzie s? stukni?ci, po prostu.
 

Trapey

Active User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
108
Reaction score
21
Age
29
Odp: Sady?ci

Za?o?y?em ten temat r?wnie? z powodu tego filmiku, chc? aby ludzie podyskutowali o tym. Kiedy? widzia?em w tv jak nastolatek obla? psa paliwem i go podpali?, czy to m?dre? Nie, ?ywcem spali? psa. Jest sadyst?.

nie s? nimi ludzie z filmiku, przynajmniej ja tak uwa?am

Sadysta, to cz?owiek kt?ry lubi gdy inny czuje b?l. Na tym filmiku jasno s?ycha? jak te brudy ?miej? si? ze zwierzaka kt?ry by? obdarty ze sk?ry i jeszcze pr?bowa? wsta? i kto wie nie pr?bowa? uciec. Czy ?miech to nie jest odczucie przyjemno?ci?

Sadyst? nie jest ten, kt?ry nie da? odczu? innej osobie/zwierz?ciu b?lu a? do krwi. Bynajmniej ja tak my?le.
 

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: Sady?ci

@Up
Podyskutowa? o tym mo?na te? tam gdzie za?o?ony zosta? temat z filmem, bez sensu jest zak?adanie nowego tematu

@Topic
Niekt?rzy dobrzy ludzie np wolontariusze itp lubi? pomaga? ludziom i patrze? na rado?? innych, niekt?rzy ?li ludzie tacy jak sady?ci lubi? robi? innym krzywd? i patrze? na ich cierpienie, ale my nic na to nie poradzimy, ?wiat jest jaki jest a my jeste?my tylko cz?steczk? tego ?wiata.

@Down
Id? si? leczy? lepiej.
 
Last edited:

elfthedragon

New User
Joined
Jun 22, 2008
Messages
4
Reaction score
4
Odp: Sady?ci

Moim zdaniem sady?ci s? spoko =) sam czasem lubi? si? pozn?ca? =) wi?c ich rozumiem
a patrzenie jak kto? cierpi to rozkosz :up:
 

Black-Hawk

User
Joined
Nov 25, 2008
Messages
40
Reaction score
4
Odp: Sady?ci

Moim zdaniem sady?ci s? spoko =) sam czasem lubi? si? pozn?ca? =) wi?c ich rozumiem
a patrzenie jak kto? cierpi to rozkosz :up:

To daj mi swoje namiary leszczu. Takich jak ty nale?y utylizowa? albo do gazu.
 

Krew

Active User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Odp: Sady?ci

apiepsze ja piepsze was nie umiecie nic NArzekacie sracie wystzsko wszysyko i super by bylo jagby wyszscy to zoabzcyli :) bo omg 1.Przeklinacie 2.robicie przykrosc inym 3. denerwujecie graczy bo ih dedacie 4.wszyscy tak robiom 5. dajecie wsyztsko z wirusami
6.hackujecie 7.urzywacie botuw 8. dajecie keylogery rzeby zabrac konto 9.i trohe kultury a i ostatnie 10. to jest dlugie wienc czytajcie wkurzacie tutoruw i itp garczy dedacie mniejszy lvl przeklinacie wsyztsko robicie :) z tyh zlyh rzeczy i co wam to przyjemnosc sprawia spamujecie i ywstzko robicie hackujeice dajecie keylogery boty powiecie mi coto wam daje powiecie hcecie kogos wkurzyc albo przykros zrobic omg i naco wam to a z przeklenstwami to niehce sie muwic no prosze was wiem jak sie wkurzycie to kliniecie trudno ale nie trzeba klinonc prosze was i przytajcie to wszytstko co wy wyszyczy hcecie byc zli ale co wam to przyjemnosc sprawia no co jak tak bednzecie robic to pujedziecie to piekla i Pamientajcie to wsyztzstko to przestempstwo wienc nie hakujcie i itp bo dlatego was banujom bo tak to robicie wienc zrozumcie to i bendzie dobrze Pozdrawiam;) a i jeszce cos biedne dzieci muszom jesc i zwierzenta traktujcie sie rolmalnie prosze was hce rzeby ten swiat byl mily i wugule:D bo asz plakac mi sie hce jak umeirajom zwierzenta ;( widzicie ziemia jest poto i wugule rzeby bylo milo i rzeby sie donbrze rzylo zrozumcie mnie i przeczytaj ok ;( prosze was
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top