What's new

Sco vs. Eturl Sous

Status
Not open for further replies.

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Temat: Wodospad

G?osowanie trwa do 20.02.2012r. G?osy os?b, kt?re maj? na koncie mniej ni? 30 post?w nie b?d? zliczane.

Praca 1

8.bmp



Praca 2

wodospadu.png

 
  • Like
Reactions: Sco

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Sco vs. Eturl Sous - g?osowanie

Odp: Sco vs. Eturl Sous - g?osowanie

Praca 1.
?niegu ju? mam do??. lol
Jakos tak mniej naspamowane wszystkiego.
Chociaz wodospad jakos dziwnie splywa to nie za bardzo to przeszkadza jak ten spam i losowe wysypisko na sniegu.
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Sco vs. Eturl Sous - g?osowanie

Odp: Sco vs. Eturl Sous - g?osowanie

Na mnie praca numer 1)) zrobi?a wi?ksze wra?enie poniewa? jest bardziej wyra?ista i naturalna ;)


Pozdrawiam pojedy?kowc?w
Kaisus
 

Nonix

Advanced User
Joined
Oct 27, 2008
Messages
314
Reaction score
30
Odp: Sco vs. Eturl Sous - g?osowanie

Odp: Sco vs. Eturl Sous - g?osowanie

Gdy zobaczy?em temat pracy Wodospad my?la?em, ?e zobacze jakis fajny wodospad ale sie niestety rozczarowa?em.

Wykonawca mapy nr.1 spieprzy? wszystkie bordery i daltego tak brzydko to wygl?da, a mapa nr.2 jest na tyle dobra ?e oddam na ni? g?os.
 

Zepri

zaj?ty
Joined
Aug 24, 2011
Messages
207
Reaction score
29
Odp: Sco vs. Eturl Sous - g?osowanie

Odp: Sco vs. Eturl Sous - g?osowanie

Po dok?adnym przejrzeniu obu zdj?? G?osuj? na prace NR 2.

Bordery w 1 s? rzeczywi?cie zepsute. Jedynka mi si? nie podoba.

Praca 2 jest dopracowana i pomys?owa - dobry most!


Zepri
 

Assesor

Active User
Joined
Jun 7, 2010
Messages
105
Reaction score
5
Odp: Sco vs. Eturl Sous - g?osowanie

Odp: Sco vs. Eturl Sous - g?osowanie

Kolega up ma racje Bordery w pracy 1 s? niedopracowane. R?wnie? wspomnia?, i? most przy pracy 2 jest zajebisty, to prawda,. Praca nr 2 to kawa? dobrej roboty, a za? praca 1 na za? odwalona. Mile spogl?dam na drug? prac?, doda? bym jeszcze tylko kilka drzewek ze 2 lub 3.
G?os na prace nr. 2
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Sco vs. Eturl Sous

Od?wie?am temacik.​
 

onar99

Advanced User
Joined
May 9, 2008
Messages
176
Reaction score
5
Odp: Sco vs. Eturl Sous

Dla mnie zdecydowanie praca nr 2 wodospad tutaj jest ma?o widoczny ale reszta jest zrobiona pi?knie a? przypomnia?y mi sie ferie :D
 

Grzonas2

Banned
Joined
Dec 29, 2011
Messages
45
Reaction score
10
Odp: Sco vs. Eturl Sous

Zdecydowanie praca nr. 2! Piekne otoczenie i wodospad. Praca nr. 1 jest s?aba, ma?o detali, ch***** mieszanka border?w.
 

Twojkaprys

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
101
Reaction score
11
Odp: Sco vs. Eturl Sous

Wodospad jak i ca?a mapa lepiej prezentuje si? w pracy drugiej.
Na pierwszym screenie od razu wida? pewne niedoci?gni?cia, wszystko jest nieuporz?dkowane. Bardzo chaotyczna jest pierwsza praca. Natomiast dw?jka jest o niebo lepiej dopracowana, autor po?wi?ci? jej chwil? i zastanowi? si? dok?adnie nad tym, co ma zamiar zrobi? - przemy?lana, dobrze wykonana.

No. 2


@down
Przepraszam, ?e wtr?c?, ale wodospad sam sob? nie stworzy mapy. Sk?adaj? si? na ni? wszystkie dodatki, elementy i wyko?czenia, jednak wodospad ma by? tutaj motywem przewodnim, kt?ry skupia uwag? ogl?daj?cego.
Pozdrawiam
 
Last edited:

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Sco vs. Eturl Sous

Temat prac brzmi "Wodospad", wi?c tylko t? cz??? oceni?, a lepsza jest zdecydowanie dw?jka.

1. Pr?cz tego, ?e bordery s? niedopracowane nie widz? nic, co mog?oby przyku? moj? uwag?. Ot, zwyk?a woda. ^^

2. Du?o ciekawsza praca, podoba mi si? to, ?e autor da? ponie?? si? wyobra?ni i stworzy? wodospad wyp?ywaj?cy ze ?rodka ska?y. Poza tym woda nie jest tak 'pusta', jak w przypadku pracy nr 1 i co tu du?o m?wi?, praca przynajmniej o klas? lepsza. ; )

2.
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Sco vs. Eturl Sous

Przykro mi, ?e nie mia?em czasu sformu?owa? wypowiedzi w tym temacie wcze?niej, gdy? przez te dwa dni do?? du?o rzeczy poch?ania?o moj? uwag?.
M?g?bym napisa? ten komentarz ju? o 4.10, ale by?em zbyt zm?czony pisaniem wypracowania na dzi?.

Praca nr. 1 zawiera ma?e kamienie tam, gdzie nie powinny one le?e?, nie zosta? u?yty ???ty ?wir, dzi?ki kt?remu pustynne prace wygl?daj? o niebo lepiej, poza dirtem ca?a g?ra jest robiona auroborderem, brzegi wody nie pasuj? do tego rodzaju piasku, zw?oki w paj?czynie nie pasuj? do kaktus?w, mech w dolnej cz??ci rzeki jest do g?r, nie do wody. Praca zaliczy?a wiele faili pod wzgl?dem wykonania.

Praca nr. 2 jest przedetalowana, jednak w jej wykonanie zosta?o w?o?one wi?cej czasu. Drzewa nie pasuj? do stawiania ich na urwiskach. Moj? uwag? zwr?ci?a lampa w prawym dolnym rogu mapy. Czy w grze prezentuje si? tak samo? Pomimo ?redniego poziomu realizacji tematu oddaj? sw?j g?os na prac? nr. 2, gdy? zosta?a obsadzona w trudnym do wykonania klimacie i jest w miar? dobrej jako?ci, by?a robiona r?cznie w przeciwie?stwie do pracy numer 1.
Przy okazji jest to kolejny pojedynek, w kt?rym jestem w stanie rozpozna? kt?ra praca jest czyja ;d
 

Jazper

Advanced User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
448
Reaction score
31
Odp: Sco vs. Eturl Sous

Osobi?cie stawiam na map? nr 2.

Jedynka jest zbyt prosta, wiadomo grywalna lecz teraz chyba patrzymy na ukazanie mapy w pe?nym ?wietle?
Zdecydowanie praca nr dwa. Poza tym w pracy 1 dominuje autoborder ska?, czego nie dzier??.

Cya
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Sco vs. Eturl Sous

Na wst?pie swojej wypowiedzi chcia?bym powiedzie?, i? Eturl jest moim idolem odno?nie tworzenia prac (nie zapomnij mi jakiej? podrzuci?). Wyb?r jest prosty i chyba nie podlega w?tpliwo?ci i? w pracy nr.2 autor owej mapy przedstawi? w spos?b realistyczny, naturalny i prosty w bardzo pi?kny spos?b swoje dzie?o.
Niekt?re elementy na mapie nie pasuj?, tak jak wspomnia? zbizu ale i tak z wielk? przewag? pokonuj? ona pierwsz? prac?.
 
Last edited:

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Sco vs. Eturl Sous

Stosunkiem g?os?w 10:2 wygrywa mapa nr 2, kt?ra jest mojego autorstwa.

Dzi?kuje Sco za pojedynek oraz wszystkim, kt?rzy wzi?li udzia? w g?osowaniu.
 
  • Like
Reactions: Sco
Status
Not open for further replies.
Top